Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Me prov zanima če vam je odgovorila

Me prov zanima če vam je odgovorila

Zanč je ena tuki objavila temo da gleda v karte.

Pa me res za neki firbec matra. A je katermu odgovorila al je samo nateg?

Je in je zelo prijazna.

A zastonj to?Pa link?

Nič ni omenjala plačila, ko sem jo vprašala koliko sem dolžna mi je rekla da nič.

Bi mogla pogledat. Mejl je bil.

Jaz sem pa kakšnih pet mesecev nazaj vprašala vedeževalko, tam na sms vedeževanje, kako kaže za mojo službo, ali jo bom sploh še kdaj dobila in ženska mi je tako natančno in prav napovedala razvoj dogodkov, da me kar srh oblije ko se spomnim, da je vse tako kot je rekla. Dobila sem službo, točno takrat ko je napovedala…,prej se je vse razvijalo točno tako kot je napovedala………
Res da sem plačala okoli 15 eur za storitev, ampak res, prej nisem verjela povsem v te stvari, od zdaj naprej pa prav verjamem. Eni imajo za vedeževanje res čut in sposobnost.Zdaj vidim, da res :)))

To je njen oglas http://med.over.net/forum5/read.php?151,6193569

lp, t.

Hvala,..

Olimje, žal eni tako in drugi drugače…..

da bi se meni uresničilo, kar mi je lani poleti govorila – tudi priznana gospa,
bi moral moj najdražji iz groba vstati……

Olimije, vprašanje zate. Kako si vedeževalko vprašala, če pa je komunikacija preko sms-a? Če pošlješ sms pa avtomatsko pristaneš na to, da ti mesečno pošljejo 3 sms-e, ki jih seveda kasirajo. A ni tako? Povej mi na koga si se obrnila in kako, prosim. Bi tudi jaz poskusila. Hvala

Nisem Olimlje, pa bom vseeno odgovorila 🙂
Tako kot ti “sprašuješ” tu na forumu, je ona vprašala preko sms – a, spet druge sprašujejo preko mail – ov … Jasno? :))
Teh vedeževalcev je več, jaz s svojo na sms vedeževanju nisem bila preveč zadovoljna, čeprav je uganila vse za nazaj, jaz pa sem želela konkreten odgovor JA ali NE, za točno določeno vprašanje. Mogoče bi ga dobila, če se ne bi prej poslovila 🙂
V treh mesecih sem dobila le 2 sms – a, da je pogledala v karte in da se mi obeta nekaj zanimivega, pa če me zanima …. spodaj je pisalo, da je ta sms brezplačen. In sta res bila, sem preverila na računu.

No, mene tudi zanima katera je bila njena vedeževalka 🙂

Bila je Živa.Dobra je!

Meni je gospa iz maila odgovorila. Mal sem se uštela ker ma ona angelske karte in ne tarota vendar mi je dala odgovor ki sem ga iskala in bila je zelo prijazna.
Kljub temu da ne zahteva plačila sem jo prosila za naslov da ji nekaj pošljem v zahvalo, ker se mi zdi prav, glede na to da ima ogromno dobre volje in se tako “razdaja”.
Krasna je in prijazna.

kako pridem do te Žive?

Ne bi rada delala reklame, ampak to je tista stvar, ki reklamirajo na TV vedeževanje v živo-s sms-ji.In izbereš vedeževalko Živo, pošlješ sms potem ti potrdi, pa tako naprej, potem pošlješ vprašanje, ti odgovori..Ampak je kar naneslo okoli 15 eur, je pa resnično zadela. Čestitke njej in hvala ji..

kot že rečeno, hvala.

New Report

Close