Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Novi C3 ali Ibiza?

Novi C3 ali Ibiza?

Prosim za mnenja glede izbire med novim modelom C3 in Ibizo. Avto bomo uporabljali predvsem kot drugi avto v družini, večinoma za mestno vožnjo.
Cenovno sta nekje na istem.

http://www.siol.net/avtomoto/testi/avtomobili/2010/04/citroen_c3.aspx
http://www.siol.net/Avtomoto/Testi/Avtomobili/2008/08/Seat_ibiza_1-4_16v.aspx

Če že potem C3. Ampak če so ti všeč citroeni, bi ti zelo priporočala, da si poprej ogledaš še novega c3 picasso.

Če moram izbirat med tema dvema…. in glede na namen uporabe … glasujem za c3.

C3, novi model je odličen, še lepši;))jaz imam še prejšnega in v 5 letih nikoli nič narobe z njim, odličen je.

C. Picasso mi je prevelik za drugi avto in seveda dražji od C3.

Cen ne poznam do potankosti; vsak mesec so kake akcije … Ker približno poznam ta vozila, bi na tvojem mestu takoj izločila ibizo, ki je precej neudobna, na avtocesti zelooo glasna. Mogoče pogledaš še punta, je zelo dober za vozit, pa kakega pola, če ni predrag. Zelo luštna je tudi mazda2.
sicer pa imaš pri c3 zanimivo novost – panoramsko streho, kar ti bo morda všeč. v kombinaciji z lepo zeleno barvo pride lepo do izraza.

Imam C3 že 6 let in je super.

Tudi sama se navdušujem nad c3. V naslednjem letu bom kupovala nov avto in zaenkrat je v planu prav c3…

C3 je super in je kar svežina na trgu.

Ibiza mu ne seže do kolen.

Je ok.

c3
primeren tudi za družinski avto (2 odrasla + 2 otroka)?

Novi C3, tisti svetlo modre barve mi je strašno všeč.

Živi in pusti živeti

mi smo kupili C3 dve leti nazaj in nam je že šla elektronika, avto pa je bil že 3 krat na servisu in še vedno ni vse ok 🙁
smo ga že naveličani (avta in avtoservisa) in razmišljamo, da bi zamenjali

Od teh dveh različic vzemi c3. Drugače pa, če že gledaš vag(VW, Škoda, Audi, Seat) koncern, potem vzemi tak avto, ki vsebuje najboljše iz tega koncerna : odlične, tehnološko napredne motorje s turbino. TSI(bencin) ali TDI(dizel), za tvoj primer bi prav prišel 1.2 tsi. Navaden atmosferski 1.4 bencinar je brezveze kupovati vag, ker se dobi ceneje francoza ali italijana.

New Report

Close