Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Predsednik uprave Abanke

Predsednik uprave Abanke

http://www.finance.si/278327/V-nesre{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}E8i-umrl-Ale{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}B9-{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}AEajdela

Žalostno, bomo zmogli kdaj toliko kulture in zmanjšali število mrtvih na cestah.

Nesrečnega g. Aleša poznam . Zelo v redu človek – poslovno in družinsko.Pustil je za sabo familijo s tremi otroki.
Moje iskreno sožalje ženi , otrokom in sorodnikom.

grozno…
osebno sem ga poznala…
:(((

nova
Uredništvo priporoča

Stavim, da vas več kot polovica med vami vozi avto na enak način kot tale voznik tovornjaka. Vse prevečkrat se dogaja, da na ta način avtomobilisti zapirajo pot kolesarjem, iz preprostega razloga, ker so (ste) prepričani, da ste sami na svetu in na cesti.

A ni to tisti, ki je bil tudi grobar časnika Slovenec?

Lahko govoriš v svojem imenu, ne obsojaj pa drugih, a prav?! Če ti misliš, da si na cesti sama, drugi pač tako ne mislimo.

Jaz sem se peljala mimo ravno, ko so prišli tja gasilci in policija. N atleh sem videla belo rjuho… bila sem zelo pretresena. Dotaknilo se me je. Težko sem zaspala. Nekako se me je bolj dotaknilo kot novice ki jih slišiš po tV ali radiju. En trenutek si in potem te kar več ni…GROZNO
Sožalje družini

Lahko govoriš v svojem imenu, ne obsojaj pa drugih, a prav?! Če ti misliš, da si na cesti sama, drugi pač tako ne mislimo.[/quote]

Ne, jaz ne vozim tako. Govorim na podlagi izkušenj, ker sem velikokrat v vlogi kolesarke, ki se ji to zgodi. Tako da, ja, lahko obsojam take voznike. In tudi trdim, da jih je med vami veliko, čeprav tega ne priznate.

Sožalje družini (denarja pa imajo kot pečka). Otroci bodo po očetu imeli penzije vsak 3000 €! Podobno kot pri Francu Premku.

Sam gleda pa kot vrag, če pogledate slike.

Lahko govoriš v svojem imenu, ne obsojaj pa drugih, a prav?! Če ti misliš, da si na cesti sama, drugi pač tako ne mislimo.[/quote]

Ne, jaz ne vozim tako. Govorim na podlagi izkušenj, ker sem velikokrat v vlogi kolesarke, ki se ji to zgodi. Tako da, ja, lahko obsojam take voznike. In tudi trdim, da jih je med vami veliko, čeprav tega ne priznate.[/quote]
ti moram povedati, da tud kolesarji žal ne poznate dovolj prometnih predpisov, velja predvsem za primere, ko zavijate s klesarske na glavno cesti in mislite, da imate prednost

točno tako.

Ne, jaz ne vozim tako. Govorim na podlagi izkušenj, ker sem velikokrat v vlogi kolesarke, ki se ji to zgodi. Tako da, ja, lahko obsojam take voznike. In tudi trdim, da jih je med vami veliko, čeprav tega ne priznate.[/quote]
ti moram povedati, da tud kolesarji žal ne poznate dovolj prometnih predpisov, velja predvsem za primere, ko zavijate s klesarske na glavno cesti in mislite, da imate prednost[/quote]

Ne obtožuj direktno mene, ker tega jaz ne počnem, ampak se držim predpisov. Žal pa vozniki “pozabljajo”, da ima nekdo, ki zavija po prednostni cesti, prednost, ne glede na to, ali je v avtu ali pa le na kolesu.

denar definitivno lahko nadomesti očeta! a se lahko vzdržite takih komentarjev? Verjetno je že imel denar, ja, dej enkrat spremljaj, koliko ti direktorji delajo in kakšno odgovornost imajo, pa bo jasno, zakaj zasluži svojo plačo.

denar definitivno lahko nadomesti očeta! a se lahko vzdržite takih komentarjev? Verjetno je že imel denar, ja, dej enkrat spremljaj, koliko ti direktorji delajo in kakšno odgovornost imajo, pa bo jasno, zakaj zasluži svojo plačo.[/quote]
zaradi nesposobnih in pohlepnih bankirjev imamo finančno krizo in recesijo…..tolk o odgovornosti in zasluženi plači

Res je. Spomnimo se samo Kramarja. Za jalova leta in izgube je bil nagrajen z 1 Mio €. Pa eno leto je še vlekel plačo.

Palica ima dva konca!

Pa koga briga,kaj je delal? Držite jezike in pazite,ko vozite!
Direktor ali delavec—je za vas res taka razlika?

Za povprečno slovensko pamet je seveda drugače. Direktor lahko umre. delavec pa je ubogi. Ovce.

Sožalje družini. Me je pretreslo.

Kar se pa tiče zgornjih postov ( o službi): NI BIL SLAB.

denar definitivno lahko nadomesti očeta! a se lahko vzdržite takih komentarjev? Verjetno je že imel denar, ja, dej enkrat spremljaj, koliko ti direktorji delajo in kakšno odgovornost imajo, pa bo jasno, zakaj zasluži svojo plačo.[/quote]
zaradi nesposobnih in pohlepnih bankirjev imamo finančno krizo in recesijo…..tolk o odgovornosti in zasluženi plači[/quote]

in vsi po vrsti so isti, ne? ojoj, ta slovenska ozka duša …:-((((

Iskreno sožalje družini.
Bil moj šef, DOBER človek, vsi v banki ga bomo ZELO pogrešali…
Naj počiva v miru, imeli ga bomo v lepem spominu…
Sodelavec


zaradi nesposobnih in pohlepnih bankirjev imamo finančno krizo in recesijo…..tolk o odgovornosti in zasluženi plači[/quote]

in vsi po vrsti so isti, ne? ojoj, ta slovenska ozka duša …:-(((([/quote]

No, tu se pa vidi, kakšni smo Slovenci…..narod brez osnovne empatije. Seveda se to nanaša na čisto zg. post . Koliko denarja bodo otroci dobili po njem in kako gleda s slike kot en vrag…..Človeku se res zatakne v grlu sploh, če je žrtev nesreče poznal. On ni bil samo ubogi človeček ( na duhu), kot si ti oseba “se strinjam”. G. Aleš je bil ČLOVEK z veliko začetnico.

Ja, takšni smo Slovenci. Vsak vodilni je apriori pogoltna baraba in vsak fizikalec pošten in marljiv ubožec. Škoda, da se je njegovo življenje izteklo na tak način.

Sožalje njegovi družini.

Ampak – tule je bil on kot kolesar in ne kot predsednik uprave banke.
Le zakaj ne govorimo o tem vsak dan večkrat, ob vsaki prometni nesreči, vsakič, ko nekdo umre? Le zakaj je on vreden odprtja teme, razmisleka.. nekdo drug pa ne, ker je pač nepoznan in ker je za novinarje ni zanimiva osebnost?

Veš mimoidoča,zato pa beremo vedno ene in iste trače.Paris Hilton,MJ,Countrey Love,Barack Obama,Janković,La Toya….nas ko pa ne poznajo smo pa nepomembni.Je vseeno,kaj se nam dogaja,krivice,problemi-nikogar nič ne briga.Da imaš oblast,slavo in denar,oh vsi hočejo vse in še več vedeti o tebi.

Njegovi družini pa samo sožalje.Lepo pa je slišati,da so ga v službi imeli radi in da je bil družinski oče.

TUDI MENE to moti z dneva v dan bolj !!!!

kot da , med delavci ni nepoštehih, pogoltnih in goljufljivih barab … Dajmo že enkrat bolj široko gledati… če si na položaju še ne pomeni, da si baraba in tajkun … !!!!! in obratno če si delavec še zdaleč ne pomeni, sa si prepoštena , marljiva mravljica ….

če bi mene kdo vprašal bi jaz vse tiste marljive mravljice enkrat dala na vodilni položaj , dodelila primerno plačo pa da vidimo koliko časa bi zdržal pritisku in ” splošni krivdi za vse ” kaj se bo dogajalo , tudi če na to ne bo imel vpliva , pa kaj bil bi kriv ker je pogoltnež in baraba !!!

New Report

Close