Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Clarus – okulistični pregled

Clarus – okulistični pregled

Zanima me, če je kdo bil na okulističnem pregledu v optiki Clarus v BTC-ju z napotnico? Kako ste bili zadovoljni? Kakšna je čakalna doba?

Hvala!

menda so prfektni, najboljši v BTC

Moder je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Ja, jaz sem sama plačala pregled ampak ker nisem pri njih hotela kupit očala mi teh izvidov niso hotli dat-da bi z izvidi kolk dioptrije imam šla v cenejšo optiko po očala, zato se prej pozanimaj!

Če si plačala pregled in ti niso hoteli dati izvidov, potem naj ti pa vrnejo denar, mater vola. Jaz bi jih zagotovo prijavila na inšpektorat zaradi goljufije. Rezultat zdravniškega prelgeda je tudi izvid v pisni obliki in pravico imaš do njega, če si pregled plačala.

V glavnem, za pregled za očala, ki so na zdravstveno zavarovanje, naročajo šele za čez pol leta, je povedala kolegica, ki se je skušala naročiti. Mislim, da je bilo to v clarusu v BTC, zagotovo pa v enem clarusu v Ljubljani. Te pa vzamejo zelo kmalu za pregled za očala, ki jih boš sama plačala.

Če hočeš solidna očala za solidno ceno, potem ne it v clarus. Vsaj po mojih izkušnjah ne. Kupila sem lepe in drage okvirje, že dvakrat šla nazaj, ker se stalno nekaj razhojsajo, pa spet bom morala iti. In niti eno leto niso stara ta očala. Tista prejšnja, deset let stara in takrat sploh ne draga, so še danes mehansko veliko boljša od teh super duper dizajnerskih špeglov. Le hudo staromodna so že, pa v vseh teh letih so se okvirji zdrgnili. Niso pa bila kupljena v clarusu, ampak v optiki D na Dunajski. Kamor bom zagotovo šla tudi po naslednja očala. Upam, da še delajo. Me že dolgo ni bilo tja, ker mi jih nikoli ni bilo treba reklamirati ali hoditi popravljat.

Hojla !

Se strinjam. Vsa leta kar nosim očala ( 15 let) jih kupujem v optiki D na Dunajski( nasproti Tuša).
Priporočam !
LP

Jaz sem bila tam na pregledu preko službe (redni pregled), želela sem tudi tam izbrati očala, pa sem imela občutek, da “študentka”, ki mi je pomagala pri izboru pojma ni imela, kaj komu paše. Ponujala mi je vedno ene iste modele, pa čeprav mi niso bili všeč, nazadnje sem odšla h Krstiču na Tržaško in mi pomagali izbrati očala, ki so mi bila všeč, pa še cena je bila veliko bolj normalna.

New Report

Close