Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zbor etažnih lastnikov je namenjen lastnikom

Zbor etažnih lastnikov je namenjen lastnikom

Zbor etažnih lastnikov je namenjen lastnikom, Mar ne?

Se ga eni problematični najemniki želijo na vsak način udeležiti.
So res problematični in si želijo ves blok podrediti, ker so v stanovanju že dolgo in mislijo, da imajo tako več pravic od lastnikov.

Ja. Če nisi lastnik nimaš besede pri odločanju.

---------------------------------------- Novi štajerski pregovor: Kjer je dim, tam je tudi radar

če si najemnik imaš prav tako pravico bit tam. ko sem bila jaz najemnica sem šla na te sestanke v imenu lastnice, ki tam že dolgo ne živi več. mislite, da na te sestanke hoi predstavnik občine, če ima le ta v lastni stanovanja, v katerih so najemniki? dej ne bodite smešni, prosim vas.

nova
Uredništvo priporoča

seveda imajo najemniki tudi pravico pridet na zbor,kot je zgoraj ena napisala,nebo lastnik iz kranja hodil v koper recimo samo zaradi sestanka,komot poslje najemnike.

Zbor etažnih lastnikov pomeni, da se ZBEREJO ETAŽNI LASTNIKI.
Samo ETAŽNI LASTIKI so:
– VABLJENI
– IMAJO PRAVICO ODLOČATI
– MORAJO PLAČEVATI: V SKLAD, DAVKE NA NEPREMIČNINO IN ZEMLJIŠČE
– SI MORAJO SAMI PLAČEVATI POPRAVILA IN PRENOVO
– ITD.

lahko so prisotni, ampak se njihova prisotnost brez uradnega pooblastila lastnikov ne upošteva, ravno tako nimajo nobene pravice glasovanja.

kaj vem, ja tako gledano je namenjen lastnikom, ma marsikateri lastnik ki ima najemnike se ga itak ne udeleži. če je debata o skupnih stroških, ki jih mimogrede plačujejo iz svojega žepa tudi najemniki, ne vidim razloga zakaj ne bi v diskusiji soedelovali tudi oni. saj ni treba da se v celoti upošteva njihovo mnenje, samo povedo pa ga lahko, morda povedo kaj pametnega.

edino kar je važno pri zboru etažnih lastnikov je, kakšni so sprejeti sklepi. In brez pooblastila so lahko najemniki tam samo za okras.

New Report

Close