Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Debeli moški in sex

Debeli moški in sex

Debelo je seksi? No ja … mogoče debele ženske, nisem pa še slišala, da bi ženska rekla, da jo spolno privlačijo debeli moški. Ddd …

V življenju sem že imela to priložnost, da sem videla golega debeluha, mislim, golega ko od majke rođenega. Not kjut, definitivno nič seksi, še manj poželjivo, tisto, kar je gledalo iz mednožja, pa itak ni bilo ničemur podobno. Po domače rečeno vse skupaj je bilo fuj, ogabno. Pa če si moški še lahko umije penis ajde … če tega zaradi debelosti ne more naredit, potem pa … ma niti konjski kurac mu ne bi pomagal, da bi nadoknadil manjko dolžine«spodnjega nadstropja« zaradi prevelikega trebuha. Z dvema besedama seks in debel moški … NO GO. V nobeni pozi, niti pod vplivom alkoholnih substanc, niti mrtvo zadeta.

V resnici se nikoli nisem obremenjevala s tem kako živijo debeluhi, kakšno je njihovo spolno življenje, kje dobijo ljubice, če jih dobijo. Priznam, da niti nobenega ne poznam, debeluhi niso del mojega življenja, nikjer jih ne srečam, pa ne da se jih izogibam, enostavno jih ne srečujem. In ker je tako do pred kratkim niti pomislila nisem na to kako bi bilo, če bi šla na slepi zmenek z enim od njih. Mislim, to se mi sploh zgodit ne more, ker si vedno prej izmenjamo slike. Zdaj si bom odgriznila jezik, ker si ne VEDNO, saj si z Njim nisva izmenjala slike. Bilo je pač na poti mojega opravka, pa sem si rekla ok, zakaj pa ne, grem spotoma še z nekom na slepo na kofe. In še dobro, da je bil kafe, ker če bi se zmenila pri njem doma …

Njegov glas mi je bil všeč. Pa pisalo je, da je velik in močan (?). Sem se veselila srečanja z moškim, ki bo višji od mene, ker srečavam same male (mislim 180 cm je zame pač majhno). Ga vprašam koliko ima kilogramov in reče da 100 in še malo. Moj je imel pri 185 cm 110 kg in je bil perfekten, pa sem že pognala kopirca. Koliko? 110? Še malo več? Pa koliko, 120? Tudi to bi bilo ok, ker je imel kako 190 cm. Ma tudi 130 bi bilo še znosno. Ko sem ga na parkirišču zagledala se mi je kar cmok naredil v grlu. Tole je bilo definitivno preko 150 kg. OMG to bil je ogromen (čeprav obstajajo še hujši primerki, da ne bo pomote. Tole ni bilo tisto »najhujše«) … sploh ga nisem hotela pogledat nižje od obraza. Mislim, da sem se bala, da bom kar obrnila n šla. To sem nekoč že naredila, pa tisti pol tak ni bil. Obraz je bil kjut, resno, tudi glas je bil kjut, tudi kava je bila ok, ampak to je to. Ko mi je nekajkrat šinilo skozi možgane kako bi to telo zgledalo golo … no way. Nočem vedet, res ne. Sploh me ne zanima.

Ob slovesu sem mu rekla naj me pokliče, če bo hotel še ven in danes mi je poslal sms, da sem mu bla všeč, ampak da se boji, da ne izpolnjuje vseh mojih zahtev. Pa itak da ne, halo, človek, ring d bel. Ampak sem se spomnila, da je lepo biti prijazen do ljudi in sem mu napisala, da počakam, da skine ene 40 kg, pa se bova potem dala dol, čeprav … mislim, da tudi to ne bi šlo, ker si ne predstavljam vse tiste kože, ki visi okoli njega ko zgubi toliko kilogramov (baje da niha, da zgubi po 30, 40, pa se potem spet zredi, kar mora bit kr hudo za njegovo telo). Potem pa je postal tečen in sem mu na koncu pribila, da, jebiga, debelo ni fukiš in da bi z njim seksala samo če bi imela fetiš na debeluhe ali pa iz usmiljenja. Pa ne eno ne drugo ne pride v poštev, tko da … na kavo greva še lahko … kdaj … kaj več pa ne.

In potem premišljujem o tem, kako smo vsi pametni z nasveti, da ni vse v videzu, da je pomemben karakter, da ne moreš človeka ocenjevat po tem kako zgleda. Halo. Pa sej ne seksaš s karakterjem, seksaš s človekom, z njegovim telesom. In če je to telo enormno potem niti kjut karakter ne pomaga, ko iščeš pimpeka tam, kjer samo nekaj štrli ven (ali pa moraš, bog ne daj, tam okoli moko posipat, da vidiš kje se sploh začne razkorak). In mi je čist jasno, zakaj moja kolegica obupuje ob možu, ki se je nemarno zredil za cca 60 kg in iz sebe v nekaj letih zakona naredil pravo prase za zakol. Pa človek božji, dej se mal poglej, če si sebi odvraten, kako ne boš (potencialnemu) partnerju. Vse ima svoje meje. Jaz ne maram suhih, to mi je tko mim kot debeluharstvo, všeč mi pa je, da ima moški malo mišic in malo špeha, da njegovo telo ni trenirano, ampak tako … ne znam razložit, jebiga … Moj je imel tako telo, da so se videle mišice, ko se je premikal, ni pa bilo natrenirano v nulo. To mi tudi ni všeč.

Torej … debelo je seksi? Pri moških definitivno ne. Debel moški spada v kategorijo »lahko si moj sosed, moj prijatelj, znanec, lahko si tudi moj brat ali oče, moj partner, jebač, ljubimec ipd. pa definitivno in pod nobenim pogojem ne«.

VIR: http://www.katarina-blog.si/2010/04/15/je-debel-moski-seksi-moski/

Debeli ljudje si še riti ne umivajo, saj si je sploh ne morejo, ker ne morejo z rokam do tja dol. Razen, če jim jo kdo drugi….To boš delala ti!

Namesto lulčka jim tam visi nekaj žvarune. S tem si tudi ne boš mogla pomagat, saj ti bo kupil vibrator.

Kapo dol punca, zadela si žebljico na glavico ..plosk plosk

nova
Uredništvo priporoča

Tale Katarina vsekakor zna pisat.

Se povsem strinjam s Katarino. Meni tudi debele ženske nikakor niso seksi in lepe. Debeli ljudje so mi lahko simpatični, prijetni, prijazni, dobri, … nikdar pa seksi in lepi. Špeh mi je oduren. HB pa obstajamo različni ljudje zb različnimi seksualnimi in lepotnimi standardi in prav je, da vsak lahko najde svojega partnerja, tudi debeli.

Sama sem nagnjena k temu, da se mi pozna vsaka pregreha v prehrani. Enako celotni družini. Vsi pa se trudimo živeti tako, da imamo normalno težo in videz. Prehrana, gibanje, nega … za svoje telo smo odgovorni sami.

no ja… 100 ljudi 100 čudi… sam bemti… da nau tale ženščina nazadne lih na “debeluhu” pristala k jo noben drug nau hotu povohat 😉

:))))))))))))))))))))))))))))))

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Meni se zdi, da ne bo.
A ti koga čakaš tukaj? Glede na to, da ves dopoldan že visiš na forumu?

Vidiš, Gunnar, da imaš še šanse pred smrtjo.

Zadnjič si bil na sliki, ko te nagega preganjajo po Hong kongu. A si se šel sex turizem? Hi hi

Meni se zdi, da ne bo.
A ti koga čakaš tukaj? Glede na to, da ves dopoldan že visiš na forumu?[/quote]

ja, v bistvu čakam tebe

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Če je tole dobro pisanje … kar neko nakladanje in ponavljanje brez repa in glave …

Odlično pisanje. Če bi znala, bi lahko podobno opisala pol svojih zmenkov na slepo na podoben način. Eni predebeli, drugi plešasti, tretji premladi, četrti kriplji, peti poročeni, šesti čudni, sedmi še bolj čudni, vsi z lepimi glasovi in čudovito notranjostjo.

Meni se zdi, da ne bo.
A ti koga čakaš tukaj? Glede na to, da ves dopoldan že visiš na forumu?[/quote]

ja, v bistvu čakam tebe[/quote]

Ne čakaš name. Je pa v bistvu nekoč na sosednjem forumu tako nekdo čakal name. In sem prišla pokukat, če slušajno taisti še vedno kroži tod okoli, pa ga ne prepoznam več. To jutro, ko sem brala tvoje poste, sem se spomnila na to. Upam, da bo vama bolje uspelo kot je nama. Lep dan.

Ne gre se za izkušnje. Tudi jaz sem definitivno mnenja, da mora biti tip atletske postave, prijeten za pogledat, tudi sam na žalost ne bi mogel biti z drugačnim … ampak tole pisanje mi je pač kar neka spakedranščina. Joj, no, da človek tudi mnenja ne sme več imeti :)))
Sicer mi je bilo pa to vedno zanimivo pri močnejših ljudeh. OK, če je debelost bolezenskega izvora, je to problem, ampak pri tistih, ki ni in so kar zadovoljni s seboj, lažje je ležati na hrbtu kot pa nekaj narediti zase. Zakaj?

Potrebno je pošteno povedati, da je veliki večini ljudi zunanji izgled partnerja/partnerice pomemben kriterij. Sploh v fazi spoznavanja. Mimogrede, debeli ljudje tudi mene odbijajo. In plešasti in kadilci in … še sreča, da lahko vsakdo izbira po svojih kriterijih.

Ampak Katarina, kot pravi tvoja soimenjakinja(KK) se lahko za primerno debelino denarnice vse potrpi.

---------------------------------------- Novi štajerski pregovor: Kjer je dim, tam je tudi radar

Hehehe,dobra tema,vsaj meni:):)
Tudi sama sem cel lajf padala na lepe fante,take,za katerimi so norele tudi vse moje frendice in se jim metale na ..khm…ne povem dobesedno kam:):)
Pa sem spoznala tega,ki ga imam zdaj-seveda,preden sem ga videla,se je deklariral za tipa z močnejšo postavo.
Hihihi,ja,močnejša od močnejše pa res!
Ampak,ko me dandanašnji pritisne obse,me zagrabi in naredi svoje-mhm,nič več nimam proti njegovi “močnejši postavi”:)
Ja,no,na plaži pa res ni reprezentativen,hihi,sem pa zato jaz videti bolje:)
Na kratko-ni vse mlahavo,kar je debelo:):):)

Vedno znova sem začudena, ko vidim kakšnega zdravstvenega delavca, ki je res obilen. Ali trgovko v Sanolaborju (ni pomembno kje), ki strankam svetuje o pravilni prehrani,ona pa ima vsaj 50 kg preveč. Ali ko vidim kakšnega “pomembneža” na TV-ju in človek komaj govori oz. zelo lovi sapo med govorjenjem, stopl v oddaji mu je očitno premajhen, poti se pred objektivi, reklc pa grozi, da se bo vsak čas razpočil.
Pa kaj se ti ljudje nikoli ne pogledajo v ogledalo?

PS: Bolani izvzeti.

Mora?

Eh, zabavš me….:)))))

Jao, ne želimo vedeti kako to izgleda v reali. Prihrani nam to sceno, da lahko pomalicamo do konca, prosim.

sicer pa niso debeli samo moški, so tud ženske in to zmerej mlajše…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Ja,dober tek,noooo:):)

No ja, res sem se hecno izrazil. Ne da mora biti, je pa definitivno zaželeno, vsaj pri meni. Do zdaj sem imel izkušnje samo s suhimi ali nabildanimi, tudi meni pač debelo ni seksi. Vem pa, da so eni povsem nori na to, tako da na suhem najbrž nihče ne ostane :)))

Oprostite, ampak tole je pa res usmiljenja vredno – ženska, ki ne more najti partnerja drugače kot na internetu in na slepih zmenkih, potem o njem tako zaničujoče in poniževalno piše (jezika in stila ne bom komentirala, ker nočem biti tudi jaz žaljiva) takorekoč v javnosti??? Čakam, kaj bo napisala o svoji zunanjosti – oz. bilo bi zelo zanimivo, če bi jo tale njen kofetkar kar sam ocenil!

In večina se ji pridruži v neki vsesplošni gonji?

Meni recimo niso všeč blond moški in moški v klasičnih oblekah s kravatami, pa mi na pamet ne pade, da bi tako govorila o njih.

Svet bi bil mnogo lepši, če bi se malo manj vtikali v življejnja drugih in poskrbeli zase in svoje družine!

Ah,no,mama,ne panicirat.
Vsak ima pravico izraziti svoje mnenje o čemerkoli.
Joj,meni so npr grozni majhni,drobni,suhcani modeli.Taki,peresno lahke kategorije:)
Če prvi avtorici ne sedejo debeluhi-ja,zakaj pa ne?
Da grdo piše o njih? Ja,zakaj pa ne,a ne sme?Saj so realno gledano res taki.Resnica je pa vendarle ok,ne?

A da tudi obstajajo? Sem mislila, da smo samo babe blond…

New Report

Close