Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko vam pomeni osebna svoboda

koliko vam pomeni osebna svoboda

Si predstavlajte življenje v “zlati kletki”? Ko imaš vse in velik nič. Ko imaš vse, kar lahko dobiš z denarjem, nimaš pa osebne svobode, možnosti odločanja pri večjih stvareh? Ko moraš biti doma v ogromni hiši. Skoraj zaklenjena. Vse zaradi ljubosumnega moža.
Kaj menite o vsem tem? Bi se raje ločile in svobodno zaživele? Kaj če so posredi še otroci?

Spakiram otroke in adijo mož.

Hvala bogu sem to izkusila še brez otrok, dokaj mlada in hitro spakirala in odšla.

Diživljala sem to, po 6-ih letih vzela otroka in odšla od tedanjega fanta. Zdaj sem že 10 let srečna z mojim možem in imava vso svobodo oba. To ogromno pomeni za vsakega človeka.

Tudi jaz se tako počutim. In vmes so otroci,pa ne vem kaj narediti…

Za popizdit kajne? Najhuje je, ker sem tudi finančno odvisna od njegove dobre volje. Pa ne da bi bil za nas skopuh, sploh ne. Tudi do otrok je dober. Samo zame ni. Po moje ima tudi ljubice. Ne vem, se mi zdi, da če bi šla bi bilo zame veliko bolje, vendar kdo bo živel potem otroke? So pač navajeni, da dobijo skoraj vse kar hočejo.
Mislim, da bom vsaj kasneje, ko bodo otroci pri kruhu, lahko zaživela. Pa magari na račun zakona. Življenje je res predragoceno, da bi mi ga drug čisto upravljal.

ja si predstavljam in je vseeno boljše da si v zlati kletki z ljubosumnim možem kot pa v revni bajti z ljubosumnim in nasilnim možem. se ne da primerjat.

Neumno povedano. Nič od tega ni niti približno dobro.

Svoboda mi pomeni VSE, denarja rabim samo za preživetje, materialne dobrine ne odtehtajo svodbode.Grem kamor hočem, nimam ljubosumnega moža in res hvala bogu da je tako!
Imela pa sem takega tipa, ki je imel debelo denarnico, tri avtomobile višjega cen.razreda, hišo in bila tik pred poroko , morala bi pustiti službo in biti doma……in rojevati otroke…..pa čakati na njega , ki se je kurbal še z dvema.Pravočasno odkrila in 7 dni pred poroko odšla pa hvala bogu da ne noseča!Sedaj pa nisem bogata, sem pa bogata v duši!

New Report

Close