Mladi, ljubezen in spolnost

Starostna razlika ;)

Default avatar

Bikec

Sej vsi vemo... ljubezen kao ne pozna meja...pa vseeno.... kaksna starostna razlika se vam med partnerjema se zdi sprejemljiva v posameznih zivljenjskih obdobjih ;)... npr... on 21 ... ona 16 sprejemljivo? :) LP vsem ;)
Default avatar

triperesna deteljica

Kot si reku, ljubezen ne pozna meja:)) Sicer pa, iz 16 raste 17,18,19,20,21.. pa bo ze skor tolk kot ti:)
Default avatar

Bikec

ja pa vseeno on je recimo ze student intelektualec .. ona pa skoraj se z osnovnosolsko mentaliteto ;) a pol to gre skupi? :)
Default avatar

Bikec

pa kdo sploh pravi da sem jst 21 :) to je blo zgolj hipoteticni model ;)
Default avatar

Bikec

bil even...
Default avatar

MiG

Hm,no ja starostna razlika me nebi motilo,če nje tudi ne bi motilo.Sicer pa če gre za osebo kjer je ona mladoletna še,potem ne priporočam prevelke razlike.ker se zna zgodit da pristaneš nekje na sodišču....

LP,MiG
Default avatar

ajda

Men se zdi tm do 10 let (starejši moški) še vse ok. Tud ksno leto mogoče več. Sam šele, ko je ženska stara 17, 18. Ni lih fajn, če je ona 15, on pa 25...
Nikakor se (jaz osebno) ne bi mogla navadt na mlajšega moškega, že če sva istih let mi je kr mal bad. Sicer je pa vsekakor bistvenega pomena ljubezen in dobro medsebojno razumevanje. Zarečenega kruha se pa tud največ poje. Da ne bom nazadnje jaz s ksnim 20 let starejšim ali celo s ksnim mlajšim...:))
Default avatar

ole

Ne se sekirat,jaz bom julija star 23 ona, moja pa jebila zaj stara 17,pa se nic ne sekiram.Iz izkusenj ti pisem, povsem bolj vazno je da se ujemata v vseh stvareh,kot pa da sta isti letnik!
LP
Default avatar

triperesna deteljica

no, bikec pol pa nevem zakaj se ne spravis na kako intelektualko svojih let?? res nevem ce bi bla bejbika z osnovnosolsko mentaliteto za tebe:))))))
papa
Default avatar

triperesna deteljica

ni pa dvakrat ze rect:)))
Default avatar

Bikec

dej kok si ti stara 16? :) s takimi se sploh kregu ne bom ;)
Default avatar

Mateja

Jaz sem bila 16, on 24. Zdaj sva deset let starejša in še vedno zelo zaljubljena in tud starša treh super otrok. (O groza, govorim kot kakšna stara baba!) :-))))))
Default avatar

Bikec

respect:)
Default avatar

Blondy

Odvisno...potem ko si starejši in duhovno odraslejši je drugače kot pa ko si mlad oz. najstnik. Dosti odvisno od posameznika in tega kako resen zna bit. Sicer pa kot ste že rekli, ljubezen ne pozna ovir in če vse štima leta, rasa, narodnost...nima veze :)))
Default avatar

Metulko

@[email protected]: hehe, točno..pol se pa na naivnice spravlajo, samo da ga namoci, pa ce se vedno dudo cuza... kaj eni nardijo za tistih njihovih 5s... :)))
Default avatar

maja

Oj!

Ja kaj naj vam recem sploh neveste kaj je to starostna razlika. Jaz praznujem avgusta 26 moj lubi pa junija 50, ampak sploh ni vazn, vazn je da se mas dobr, da zivis kot ti pase, da se ne oziras na druge, ceprav je moja mati to sprejela cist tko nic pretresljivga, zato se mi jebe za vse druge.

CAO
Default avatar

vodnar

Koliko časa sta pa že skupaj?
Koliko časa pa še bosta skupaj?
Default avatar

vodnar

Aja, sem pozabil...
A je tvoj lubi poročen?