Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Življenje, ah to življenje ali poznate astrologa Srđana? Ste že slišali zanj?

ali poznate astrologa Srđana? Ste že slišali zanj?

Zanima me vaše mnenje? Ste že slišali za tega gospoda mislite da res vse ve? Da vidi v prihodnost, preteklost, sedanjost?

pa kako lahko verjameš komurkoli, kaj šele nekemu srdžanu

Seveda vse vidi, kar pogumno do njega z denarnico.

on vidi———-kar ti želiš slišati.
pomisli

ja sam zakaj je potem nekaterim povedal vse kar se jim dejansko dogaja? Povedali so mu samo datum rojstva. Eni ženski je celo opisal kakšno stanovanje ima s tem ji je dokazal da vse vidi in ve. Ne vem no danes bom spet mal čekirala k bojo ljudje klicali. Vem da imajo nekateri tako moč in sposobnost sam žalostno je da jo tisti k misljo da vejo vse nategujejo folk da klicari in v času recesije zapravlja denar.

Kdo pa je ta astrolog Srđan? Od kod pa ga poznate? A se lahko naročiš pri njemu in ma kdo njegovo tel. št.?

spet jst…. ta oddaja je na net tv-ju vsako sredo ob 22 ter četrtek ob 13.30

Sm iz cela, zato vem da ta tip dela v živo v trgovini Metka. Mislim da je ena sensa kr draga, okol 50 al 70 eurov.

jao meni joj, kake budale, da verjamejo kr enmu srđanu, k pojma nima,mislm ej-50-70 evrčkov, joj kok mate dnara

Vse je zrežirano, vam povem iz prve roke, tu in tam pokliče nekdo, ki mu da vse prav, pojdite v živo, pa boste videli žalost.

Kar se tiče astrologije, astronomije in ostalih podobnih ved – NA ZVEZDE IN OSONČJA SE NAJBOLJ SPOZNA NASA. Kupite si karto do Amerike, pa vam bodo tam povedali, kaj nam bo vesolje naklonilo………Je Srđan sodelavec Nase?????Ne bodite naivni, no.

Ampak res….nekateri so pa res še naivni……
Mene samo zanima, kaj imajo ljudje od tega, da jim nekdo “napove” prihodnost??

Sem bila v Polzeli pri eni astrologinji, ki je menda diplomirala iz astrologije v celovcu… naj povem le to, da je moj karakter zadela u nulo, kar pa se tiče prihodnosti pa niti ene same najmanjše stvarce ni prav napovedala. Aja, pri njej sem bila dve uri in plačala 50€. Mislim budala svetovna sem… nikoli več. Ma daj, sam lari fari…

Nekaj bi vam rada povedala glede g. Srđana: Gospod ima videnje in to je popolnoma jasno. Če spremljate net tv v živo, ko vodi oddajo in podrobno spremljate kaj govori… tu ni nobenega dvoma o njegovih sposobnostih. Smo pa ljudje različni a ne, nekateri verjamemo, drugi ne, imajo pač svoje mnenje, mišljenje…. samo, da pa ravno ne vem kako grdo govorite čezenj, pa tudi ni ravno najlepše. Kajti, so primeri, ko je šlo tudi za marsikater problem, težavo, kot se temu reče črno magijo, pa zdravje ….. in je velikim pomagal in še pomaga. Nekateri pravite: ne pomaga. Morate se zavedati, da ko ste pri njemu, ga je treba poslušati kaj vam pove in kaj naroči, kaj morate narediti in kako. Če upoštevate njegova navodila 100 % tako kot reče, nebi smeli imeti več nobenih težav. Če pa naredite kaj mimo teh navodil, potem je pa seveda že vprašanje, ali bo pomagalo ali ne. V glavnem, ne mislim vam “solit” pamet al pa koga prepričevat o njem. Zame je g. Srđan osebnost, vredna spoštovanja in ga cenim kot človeka, kot nekoga, ki mi je v danem trenutku moje nemoči pomagal. In ko rabimo pomoč, tudi cena ne more biti previsoka, če je to tisto, kar te reši iz stiske in težav. Saj če pogledamo z drugega stališča: boli nas zob, obiščemo dentista in ravno tako drago plačamo…. pač, nihče ne dela zastonj…. G. Srdđanu želim še veliko uspeha v nadaljnjem delu in upam, da bo še dolgo delal v Sloveniji, ter da ga bom lahko še kdaj obiskala.

New Report

Close