Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Lenti-se nakup še splača?

Lenti-se nakup še splača?

Pozdravljeni!

Zanima me, če se nakup v Lenti-ju (Madžarska) še tako izplača kot se je pred leti?
Vem, da je bil nakup bistveno cenejši kot pri nas, ne glede na to ali si kupoval v butikih ali pa na njihovi tržnici.
Morda kdo kaj več ve o tem?

Lenti je vedno bil in vedno bo ciganarija kot ponte roso.Mal dnarja,mal muske.

Splača se, če imaš zastonj šiviljo, da ti šive ojača.

A je kdo pred kratkim morda bil tam?
VEM, kakšna roba se tam prodaja in kej velik od nje za tak dnar res ne morš pričakovat – kot recimo v Italiji ne…

….med Italijo in Madžarsko , je skoraj tako, kot dan in noč.Italija je dan. 😉

pišem informativno.
pa fajn je iti malo na izlet v tej vzhodni konec. pa najde se kaj preprostega. nej za gala večere.
mi vmes kaj kupimo za male pejneze, pa tou dugo nosimo, če hočemo. pa se še nič ni razparalo, zbledelo. v butikih je malo bolj zanimivejša izbira kot na štandu. majce, hlače…fčasih glih najdeš takšo navadno oblačilo, ka ga drugje nej. pa si misliš kot da si ga kupo v enem dragem butiku. stvar okusa. če pa nič ne najdeš pa se ustaviš v lendavi ali v m.s.: kik,in podobno.
pa nej ka bi delo reklame za ene in druge, samo tak na hitrco

Kot domačin, vam lahko povem, da nakup nekaterih stvari se splača, ampak v butikih ne na sejmu.
Na sejmu je v glavnem poceni in slaba Kitajska roba, a v butikih je malo dražja, je pa dosti boljša
( primer v Jeans World butiku ). V butikih, kjer so kitajski lastniki, je roba ista kot na sejmu.
Kdor pa ima rad velike sejme, pa priporočamo sejem v Letenye ( proti Nagykanizsi ), ki je odprt vsak dan in se najde marsikaj !

zanima me delovni čas trgovin v letniju in ali so opoldne zaprte?

New Report

Close