Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek šla bi delat izpit za motor

šla bi delat izpit za motor

A je slučajno katera v kratkem delala izpit za motor,da bi mi mal napisala kako to gre,potek,…
se odločam pa mi korajže zmanjka :))

hvala

Ti samo pojdi, če je volja bo šlo!!!

Kako poteka?
Odvisno katero kategorijo greš delat. Pozanimaj se na avto šoli in pojdi delat :))) je glih pravi cajt za to.

Samomor lahko narediš tudi na drugačen način. Na cesti boš poleg sebe ubila še koga drugega. Berem, kako nevarni so motorji in motoristi… Brrr!!!!!

Samomor lahko narediš tudi na drugačen način. Na cesti boš poleg sebe ubila še koga drugega. Berem, kako nevarni so motorji in motoristi… Brrr!!!!![/quote]
pa mogoče bereš tud o norih šoferjih avtov??
lej,res je veliko motoristov katastrofalnih,prevzetnih in se obnašajo kot da je cel svet njihov,toda verjemi,da se poleg treh majhnih otrok nebi šla frajarit.

Ali že imaš kakšen izpit? B kategorijo? Ali si čist začetnica?

To se pa res pozanimaj v avtošoli, kjer misliš delat izpit.
Mislim pa, da moraš imet svoj motor.

še en norc več na cest

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

mam b kategorijo 10 let.U,pišuka svoj motor??? No pol se pa že tuki neha 😛

Ma dajte babe no, ne širite krive vere 🙂

Jaz sem leto in pol nazaj naredila izpit A-neomejeno. Edino kaj rabiš je kakih 500eurov za ure vožnje in cpp 🙂 Če nimaš, ti tam dajo še čelado.. Je pa fino, da imaš svojo opremo (čelada, rokavice, zaščitna jakna plus hlače, čevlji), da si lepo zaščitena, če se slučajno kaj zgodi..

Pa uživaj na motorju, občutek je fenomenalen 🙂

Lej, kot je že rekla Frugivor, seveda ne rabiš imeti svojega motorja. Jaz ga tudi nisem imela. Greš lepo delat A neomejeno (če imaš 10 let izpit B kategorije potem ga lahko greš delat), potem boš pa že videla kako in kaj. Tudi jaz sem kupila motor po tistem, ko sem naredila izpit. Je pa vsekakor pametno, če si čimprej nabaviš opremo, zaradi varnosti seveda. Zagotovo ne greš delat izpita zgolj zato, da ga boš imela zapisanega v vozniškem dovoljenju.
Pa nič bat, marsikatera bejba po 40 gre delat izpit, ga naredi in vozi motor. Tudi jaz sem ga šla delat malo pred 40, kupila motor in sem še živa, kljub temu da se veliko vozim. Pa ne oziraj se na okolico in pametne tukaj na monu, ki zadnje čase itak samo bruhalno udrihajo čez vse in vsakogar. Ti samo pogumno, uživaj in predvsem pazi nase in predvsem se varuj drugih, motorizem ni ravno varna zadeva četudi voziš po predpisih.
Vso srečo in veliko varnih kilometrov ti želim!

Sam ti pa reeees nimaš pojma.
1. Zakaj je pomembno, če že ima izpit B kategorije? Me zanima, ker ni odgovora.
2. Zakaj je pomembno, če je začetnica?
3. Mislim pa, da moraš imet svoj motor – Misliti se pravi nič vedeti!!!

Me drži … zate pa:
pokliči kakšno avtošolo in hitro začni, da se boš lahko letos že vozila ;-)))
Gre pa takole:
– 14 dni sediš na CPP predavanjih in opraviš teorijo,
– opraviš zdravniški pregled,
– voziš motor, ki ga dobiš v AŠ (opremo lahko dobiš tam, lahko imaš svojo),
– prvo pomoč ti priznajo, če imaš B kategorijo (za druge ne vem), sicer jo narediš,
– opraviš teoretični del na Roški (če delaš v Lj.),
– opraviš praktični del izpita,
– kupiš si motor (če želiš) in se voziš ali pa ne. Po želji!
Srečno!

Jaz sem ena taka, trenutno v akciji. Imam opravljene prve 4 ure poligona in hmmmm…je bolj zajebano kot zgleda : )
Drugače pa potek je tak kot pravi zahojena do konca.

ZAHOJENA DO KONCA –

DEJ PUST ENMU TIPU – SIROTINJI, DA TE NATEGNE, DA NE BOŠ TOK ODVRATNA!

odvratne ste motoristke

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Mavrični, srce milo, mogoče osebno poznaš kakšno motorisko?

ne, vem pa da divjate kot vsi motoristi in motoristke

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

js mislim d bi ti kr mogla it delat 😀 ori katerih letah lahko delaš izpit za motor ??

jaz tudi želim iti delat izpit za motor, stara sem 48. Mi lahko poveste ali ste vse že prej vozile kakšen moped ali kaj podobnega. Kako je na poligonu???

Mene zanima koliko stane izpit za motor in kam se mi bolj splača it, sem iz primorske, okolica Nova Gorica. Hvala

ajde mavro. tok nor kot si ti in modri pepelnik, daaaaaaleč naokoli nikogar ni ….

kreten.

New Report

Close