Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek deževniki, fuj fej

deževniki, fuj fej

Deževno je, vse polno deževnikov se vzame od ne vem kod.
Priplazijo se z mokrega asfalta tik do hiše, do stene ali pa na teraso.
Eni so ful nagravžni, res debelajski, potrebni diete, ene pohodimo, povozimo.

Jaz jih mečem v travo, ker me strašpno motijo. ni lepo če je vse povoženo pred hišo.

Ima kdo še isti problem, obstaja lkakšno sredstvo, da prepreči pot deževnikom na suho, do hiše?

hvala

Zakaj te toliko motijo deževniki? Brez zamere, ampak verjetno so dosti bolj koristi od tebe. Vsaj pohvalno to, da jih ne ubijaš zanalašč in jih dajaš na travo. Verjetno ne obstaja načina, kako bi jim prerpečila, da lezejo na tvojo tereso. Edino če narediš kakšen rob, da ne bodo mogli preplezati.

ja ampak deževniki so čudovita reč za naše vrtove in njive no.

nova
Uredništvo priporoča

raje sebe poglej, koliko gnusa imaš v sebi, ker ti je ogabna žival ki ti ni nič storila. Misliš da si ti oh in sploh, ker si takšne oblike on pa drugačne? A veš da deževnik ne naredi škode niti ne čuti takšnega ogabnega gnusa in nima tako zahrbtnih in ogabnih čustev kot ti. Morda je on na zunaj nelep, ti pa si navznoter gnila, ker imaš nekoga za takšnega, ki ni nikomur nič storil.

Pa kaj ti je?

Zakaj pa te deževnik moti? Vprašaj se raje, zakaj si tako “fujfejasta” ker če izražaš ta fujfej navzven ga dobiš nazaj, fujfej……….

Sori, ampak so del narave, tako kot vse druge živalce, meni se pa prav smilijo ko jih vidim vse pomečkane in povožene na cestah…

New Report

Close