Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kdo ve- pošta za lokacijo Novih Jarš, Lj

kdo ve- pošta za lokacijo Novih Jarš, Lj

Katera je? A tista v BTC-ju ali katera druga? Sem gledala seznam pošt v Ljubljani, pa ne vem, ne najdem druge- ali pa ne prepoznam ulice.

sej je ni

A to pomeni, da ni nobene ali je tista v BTC-ju? Ker mi ni jasno, kam se gre potem po priporočene pošiljke ali pakete itd.

nova
Uredništvo priporoča

jao, jao
valda je.
Ko greš proti Aleji mladih, če greš iz smeri Šmartinke, med Clarusom in Citroen salonom. Nasproti Lolita shopa.

Ja, a ni to una v BTC-ju potem?

e, vidiš, tako je. Prav NJ nimajo pošte, imajo le ene 3 kaslce.

No, hvala za razjasnitev! Se selim tam, pa da vem…

btc-1533
ostalo pa glej pod seznam posebnih poštnih številk na njihovem portalu

jaz sem se pa tri leta nazaj od tam odselila…. a si kje blizu pekarne?

Sem bila na tistem območju- pri vrtcu, šoli- ene tri mesece, potem so pa bila nesoglasja z lastnico stanovanja (sem namreč v podnajemu) in smo se izselili. Ma, takrat vem, da sem se spraševala, kera je pošta za ta konc, ampak sem še vso prejemala k tašči, kjer imam stalno bivališče. No, zdaj se pa spet vračam nazaj v Jarše, samo čisto na začetek. Pri Mercator hipermarketu.

hehe, bili sva blizu. Bila sem v 37

Uhm, verjameš ali ne, jst sem pa pozabila cifro bloka! Čaki… Da pogledam, ker zdle me žre.

a dej nehi, nisem hotal da ti zakompliciram večer

No, pol mi pa pomagi- prvi blok od Napolija naravnost po potki, Ulica Hermana Potočnika…

hehe, skupen blok??
če pa blok, ki gleda na parking MeDVEŠEK- pUŠNIK, POL PA NI ISTI….

Ma takoj naravnost, ko greš po potki, un prvi blok- ne gleda na parking, ampak odzad na otroška igrala…

hehe, sosedi….
jah, srečno, ne…dobre sosede ti želim!

:-))) Kako naključje! 🙂
Hvala, hvala! Upam, da ne bojo sosedje kakšni takšni, o katerih včasih monovke pišejo. Sicer nad nami ne bo nikogar, s strani tudi ne, samo pod nami…

ma, zdaj sem pa firbčna, veš
ker sva se ziher videvali, če ne drugače kdaj v Klasju al pa Mečkatorju

Ja, sem kar dostikrat skakala v Klasje po kaj, tudi v Mercator, pa v une kafiče tam na kako kavico itd. Pa že prej (in kasneje) sem bila dosti na tej lokaciji, ker živi moja prijateljica na H.P. 33.

sem miljon posto, da se poznava.
svet je majčken.
Jaz sem v vse lokale po malem hodila, le v Cimeta ne.

Jaz sem največkrat šla v un lokal zraven Napolija… V ostale pa niti ne toliko.

včasih je bila Marelica zakon, uf, tam sem celo enega dobrega j… spoznala. grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

He he… :-)))) Zdaj pa še jaz prav razmišljam- ker sem bolj tak karakter, da ful gledam po folku, ko sem tko v kafiču…-, če se nisva slučajno kje srečali. Zihr sva se, samo kak naj bi jaz takrat vedla, da je pa to ena bodoča iz mona (jaz v tistem obdobju nisem ravno spremljala foruma).

tudi jaz ne. Niti ne vem, lahko da sva ful razlike v letih. Pol itak ne bi kontaktirali.
Vedno, kadar sem na unem koncu, pogledam v okno tistega f… gnezdeca, nepozabno.
Eh, eh, eh

New Report

Close