Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

danes našli drogo v mb lokalu

Default avatar

soseda lokala

me je skoraj kap, ko sem videla, da so pri lastniku lokala našli drogo. Tipa poznam, je bil in bo ostal mafijozo z veliko začetnico. Ne morem verjet, da po 4 otrocih še vedno to počne. Ja, treba jih je nahranit in alimente mamam plačevat. Deca niso zastonj, ****** pa je. ha ha ha
Default avatar

cetrtic

In kaj je pri tem smešnga. Upam, da se boš smejala tudi potem, ko jo bo ponudil tvojemu otroku. Šit - kam gre danes svet in kaj se ljudem zdi smešno - mene je pa takih stvari groza
Default avatar

Urša81

Oprosti ampak tudi meni ni smešno.
Me je groza ko pomislim koliko droge je med nami pa se sploh ne zavedamo.Koliko se jo proda in zdila okoli nas pa sploh ne vidimo-ali pa nočemo.
Me je groza ko pomislim da bo nekoč moj otrok na poti odločitve ali kupiti ali ne.. in potem ljudje še zagovarjajo legalizacijo trave
Default avatar

Gunnar

mogoče je pa avtorca šla na ene 3 črtice ke predn so racijo nardil pa je še pod vplivom, pa se zato smeji
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.
Default avatar

mriborcan

Zdaj se ga pa pazi, soseda! Mogoče misli, da si ga ti prijavila.
Default avatar

pemina

Res hudo. Pa kje te ti živiš? Toliko kot je dandanes droge okoli, še je v mojih najstniških letih ni bilo, ko je bil heroin popularen. Pa žalostno je, da niso zadetki najstniki, zelo na veliko se drogira generacija ok. 30.