Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poceni papir za tiskanje

poceni papir za tiskanje

Imam eno malce hecno vprašanje, pa vseeno: ker bom v prihodnjih dneh rabila večje količine papirja (nabavila bi ga nekaj škatel, pa zase, ne za firmo), me zanima, kjer se da kupiti kolikor toliko cenovno ugoden in vsaj kolikor toliko kvaliteten papir za tiskanje (Ljubljana).

Če pozna katera kakšno ugodno varianto, naj prosim sporoči in najlepša hvala že vnaprej!

Jaz sem ga videla v založbi knjigarna po 3,50€ Meni se zdi ful poceni je format A4
lp,

danes sem v leclerku v lj kupila papir njihove eco znamke po 2,90 eur za zavoj.

nova
Uredništvo priporoča

Tudi meni se zdi, da je v Leclercu cenejši. Je pa morda malo tanjši in za spoznanje rumenkast, ampak fajn za tiskanje.

Tistega iz Spara trgovske znamke Spar office odsvetujem, je sicer tudi poceni a sem imel z njim težave. Meni so se na mojem injkjetu črke med tiskanjem razmazale. Ne preveč, apmak ravno toliko, da je bilo moteče. Poizkusil sem tiskati še na drugo stran papirja, pa ni bilo nič boljše.

Z ostalimi znamkami papirja te tažave nisem imel. Torej previdno, ko kupuješ poceni papir, še posebej, če ga kupiš večje količino.

Pozdravljene!

Dober in zelo poceni papir lahko dobite v podjetju Biro Kebsi.
So v Trzinu in material pripeljejo brezplačno.Preverjeno!
Imajo tudi ves ostali pis.material, tonerje…Na spletni strani so sicer cene, na katere se dobi popust.
Tel. imajo 01-560-8712

L.P.

Kateri papir pa priporočaš preko biro kebsi – imajo več vrst.
Hvala.
A fizičnim osebam tudi dostavljajo?

Zdravo,
poskusila semveliko vrst papirjev – povezano z mojo služo in, punce drage, cena ni vse !!!!!!!
pri papirju je še posebej pomembno, da kupite kvalitetnega, če veliko tiskate, saj se dručače poleg slabih kopij dolgoročno poviša strošek servisa tiskalnika.
Jolana, definitivno najboljši njihov papir je TRIOTEC.Dostavijo tudi gizičnim osebam.
l.p.

Zdravo,
poskusila semveliko vrst papirjev – povezano z mojo služo in, punce drage, cena ni vse !!!!!!!
pri papirju je še posebej pomembno, da kupite kvalitetnega, če veliko tiskate, saj se dručače poleg slabih kopij dolgoročno poviša strošek servisa tiskalnika.
Jolana, definitivno najboljši njihov papir je TRIOTEC.Dostavijo tudi fizičnim osebam.
l.p.

New Report

Close