Najdi forum

Spogledovanje….

Tkole cez vikend zvecer, v kakem polnem lokalu… Pogledi sibajo gor in dol.
Jaz osebno velikrat, npr. ko me druzba ne zabava gledam okoli… In naletim na poglede, jih vracam…
Vecinoma je beznih, se pravi pogledas v oci in svrk ze pogleda stran.
Meni je to po eni strani zabavno 😉
Potem pa so se tisti daljsi pogledi, ki se ne zgodijo samo enkrat v veceru in ki ne trajajo samo eno sekundo.
Uglavnem pogledi svigajo gor in dol. Vcasih se zdijo samo nakljucni pogledi… A niso… Ali pac?

Uglavnem, meni to predstavlja svojevrstno zabavo 😉
OK, flirt kot flirt, a jst tega nekako ne delam z namenom “pecanja”, ker mi pac barske romance z alhkoholom niso pri srcu 😉

Sem pa dobil poglede ze od vse mogocih 😉
Zenska s svojim lubitom, s katero sva vstrajno cel vecer, med njenimi objemi z najdrazjim izmenjevala poglede in to tiste globoke…
Mi je slo kar na smeh…
Samo najhujsa pa je bla tale…Mamica pa hcerka…Mamica sicer mladostna tam nekje okoli 45 bi rekel, hcerka cca. 20.
No in potem se spravi tista mamica mene gledat…
Joj kok sm se zabavu…Cele dve ure… Pol umes se je se hcerka neki obracala, pa gledala, kam skos njena mama buli 😉
Potem sem tudi ze na veliko tipov naletel… Kar mi sicer ni jasna lih ta poanta spogledovanja… Zgolj nakljucje al so me hotl zapet 😉

Uglavnem…meni je to kar zabavno…kaj pa vam?
Kaj vam predstavlja to spogledovanje…
Kaj je za vas pogled v oci z neznancem… Je to ze prec namig, al kaj drugega…

lp roTor

ps: kumi cakam vikend 😉

pojma nimam…ne vidm dobr na davc!

hehe…pej po ocala…;)

sej jst tut nimam kej prevec dobrga vida…
sej pol se pa zajebes pa kej groznga gledas, pa pol od bliz vids pa te kap…:(

aja…ce se bos kdaj z mojo takle spogledoval, te bom v rit sunu!:))

sej ne boš vidu…. :)))

a je kdo reku, da bos ti to opazu 😉
sem diskreten ;)))

bom cutu…moja topla rata ce jo kdo gleda:))

a ce je pa s tabo je pa mrzla 😉
a kej narobe delas ;))))

smart ass!:)))

ah tak dan kaj cs….

Ne vem ali je opisano spogledovanje ali je buljenje, vsaka stvar mora imeti svojo mero…

Hmmmm zanimiv hobi:))) sej je lustn, sam ce si oseba, s katero se spogledujes, kej prevec misl, pol zna bit pa hudo…kaksn prepircek al pa kej vec:)))
no men ne bi blo usec, ce bi mi tip med pogovorom ( pa tut drgac) gledu eno bejbo na drug stran sobe

jah danes je sele ponedeljek :)) bos se se malo nacakal…
jah to je lahko prav hudo, spogledovanje… ce ves da te nekdo opazuje ti oci kar vlece avtomatsko k njemu, da vidis ce te spet gleda in potem si tako izmenjujeta pogleda, da je ze smesno :))) je pa to signal, ce hoces kaj vec, zihr.

lp ajs

mene je zadnč en policaj gledal, a to kaj pomeni??

Tut men je spogledovanje ena fajn zadevca…sicer ne da bi se z vsakim, ampak če pa se najde simpatičen tipček je pa to najboljši način da z njim stopim v kontakt…Učke definitivno imajo svoj čar!!!

spogledovanje….
ne me napak razument…
ne tko k gledas na okrog, k opazes pogled…pa ga vrnes…pa pol z kosckom ocesa vidis, da te ze spet gleda itd….

ne delam jst tega tko, da zacnem bult v eno osebo k tele v nova vrata…;)
To mi je prav hecno pri enih ljudeh k res buljo k ne vem kaj…pa pomoznosti se mal usta odprta….pa bul…;)

Ja to je tut men mem, ko se kdo zabulji vate in te prov neumno gleda..se ponavad kr stran obrnem, da ga sploh ne gledam…ampak kaj ko ponavadi njegove oči “čutim” na svoji ritki ;))

Hihi, je vsaj dostojen! Kaj bi bilo, če bi na ritki čutila kaj drugega?

Hm, kaj dlje od spogledovanja ponavadi ne grem, ker sem malce sramežljiva, tipi s katerimi se spogledujem pa očitno tud! :)) U glavnem, ponavad se pol zgodi, da mi ksn ful dobr tip izgine izpred oči, name pa se obes totalno pijana zgaga, ki mi potem teži dokler ne grem domov 🙂 Drugič bom pa vseen kr stopla v akcijo, preden pride kdo in mi reče “Ej, od kje se že poznava?” :)))

vodnar, potem bi pa od mene dobil tak ubijalski pogled…pa še kake besedne zveze ki iz ust punc ne zvenijo ravno najlepše 🙂 Na šlatanje sm pa alergična, res…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close