Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom kaj dati po tleh dnevne sobe….

kaj dati po tleh dnevne sobe….

če imaš večjega psa? zdaj so ene stare dile na tleh in bi dali nove vendar ne vem ,kaj je pametno, ker imamo psa in mora biti bolj trpežno?

Hvala lepa za kak namig.

Jaz bi dala kakšen trši parket, da se vse ne spraska. Oljen, da po potrebi pobrusiš in popraviš, če se kje bolj obrabi – brez praznjenja prostora, dolgotrajnega brušenja in lakiranja… Tehno parket dobiš za dokaj ugodno ceno (če ti je seveda všeč).

Laminat se ne spraska, ker je trši od parketa. Mi imamo doma ploščice in se super obnesejo tudi za čistit za psom.

NO MI IMAMO TUDI VEČJEGA PSA IN ABSOLUTNO NE PRIPOROČAM LESA, NITI TRŠEGA PARKETA…… KER SE ČISTO VSE POZNA,

po moji želji v dnevno sobo dali parket imeli otroška ki se je v dnevni veliko igral ko pa je odrastel smo parket zbrusili in zdej je pa škodo na parketu naredil pes..

zatorej kot vam in kot vsem mojim prijateljem (veliko jih ni upoštevalo moje mnenje), pa so po že enem letu potožili ; zakaj nismo dali ploščič, keramičnih ploščic …. (trdilo so namreč da je keramična ploščica hladan,,, )

zatorej če je moč dati keramične ploščice in če jih ni da je to adaptacija sem bolj za laminat, tesirala sem ga v pisarni in pri vsah mogočih padcih v vseh 6 letih le ena luknjica od zares močnega udarca (padec stroja)

Hrastove colarce…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

polagam laminat kvalitetno in ugodno 040-863-943

plastiko, dobite jo v vseh možnih kombinacijah (parket, ploščice, deske) v baloh centru v trzinu.
mi imamo to v kuhinji in veži in sem zelo zadovoljna, ker ni občutljivo

keramiko in talno ogrevanje.

Midva sva dala keramiko in talno ogrevanje. Imamo pa v eni sobi parket in je skoraj brez praske, čeprav po njemu hodi 60 kg pes že več kot eno leto.

Parket kar dobro prenaša psa. Pa tudi deluje toplo in domače.

NO MENE JE ZMOTILO
: ŠE KAR DOBROPRENAŠA

[hr]

stestirali s malimi otročki in psom…… ne ne lesa nikoli več, tudi po brušenjo nič bolje…..PARKET CM 2,5 CM PLUS DRAG LAK PREMAZ… NIČ BOLJE…. (mogoče plastifikacija, ma potem je spet bolje keramika)

keramika za vedno (naše in sosedove izkušnje)

DR.laminatov je zgrešena opcija!
Raje vzemite kakšnega drugega ,ki je kvalitetnejši izvajalec.
Kar razjezilo me je,ko sem opazila njegovo št. s katero se neprestano vpisuje tukaj na net…
Najbrž nima več strank in se tukaj ponuja, ker so ljudje spoznali njegovo neresnost in…..

New Report

Close