Mladi, ljubezen in spolnost

EF-parkirišče

Default avatar
To ne moreš verjet! Kaj se meni zgodi na parkirišču pred Ekonomsko fakulteto:
Pripeljem punco popoldne na predavanja, zavijem na prvo parkirišče pred EF, full pada dež, in iščem prosto mesto za parkirat!Na koncu parkirišče je prazno, ampak zato ker je tam full velika luža!!In Jst hočem zapeljat čez lužo na parkirišče, ki je zraven, in vidim, da se lahko zapelje tja ker na nekaterih mestih vmes ni zapičenih palic!!Grem čez lužo in kar naenkrat avto pade v luknjo!!Full zaškrta in avto obstane!!Voda je tako visoka, da imam prednje luči pod vodo, in le par centimetrom manjka, da ne teče v avto!!Komaj pridem ven(skačem po pokrovu motorja)Kako dobiti avto ven??Nobeden nima vlečne vrvi!!Končno se pripelje full prijazna gospodična, in mi posodi vlečno vrv in nato prosim nekega fanta da me potegne ven!!Škoda je sicer minimalna(počena plastika), problem je bilo najti registrsko tablico, ki je padla dol, in je bila pol metra pod vodo!!Kasneje ko je voda padla sem jo na srečo našel!!
Ne vem kaj naj rečem!!Kako naj vem da je tam jarek, če pa pridem na parkirišče enkrat na mesec, al pa še to ne!!Pol parkirišča pa je pod vodo!!!!
Vaša mnenja!!!!!!!!!!!!!!!!
Default avatar
welcome to ef twilight zone....
Default avatar
Moje mnenje je, da bi blo zdej dobr avto na servis pelat, nej pregledajo in centrirajo premo za vsak primer.
Default avatar
S tem problemom se srečujemo vsak dan, vsaj mi študenti ekonomije...Parkirišče je obupno, tudi če je prost parkirplac rajš ne parkiramo tam, ker se ponavadi nabije toliko avtov da ali ti ga spraskajo, ali pa rabiš pol ure preden prideš iz njega...Mislim da je zadnji čas da nekaj naredijo glede tega...dost hudo je da folk hodi parkirat pred Pop Tv :((( Moj nasvet: izogibaj se tega parkirišča!!!
Default avatar
a se parkirišče plačuje?
Default avatar
Ne zastonj je...če temu sploh lahko rečeš parkirišče :(((((
Default avatar
jah..če ne plačaš ne morš pa nč...mal dnarja mal muske.. :)
Default avatar
sori gms, a ob tvoji zgodbi sem se ful nasmejala.... ..sej vem, da ni lepo, a si te kr predstavljam, kako skaces po pokrovu in z vodo nad koleni isces registersko tablico...
.......sej vem, da tebi ni blo niti najmanj smesno.......
Default avatar
Mafija, je to prjatli moji. Dnar gre u žep pol pa na parkir placu 50cm vode.Jojmene da se mi to zgodi, po havbi sigurno nebi hodil, grem raj nag ven iz avta - sigurno!!

lp
Default avatar
Girlyone!
En tip mi je reku ko sm z palco po vodi drezu, če fajn ribe prjemajo!!Sej je blo u bistvu, pol k sm avto ven dobu, kr mal smešn!!
Sam parkirišče je pa res obupno!!!Ni kej!!Mafija!!
Default avatar
Sharky ti sam povej kdaj boš tam ko bo spet veliko deževje...gole predstave našega Sharkmena ne smem zamudit ;)
Aja drugače pa je parkirišče del EF, tko da mi mogla ona poskrbet za to da bi izgledal vsaj parkirišču podobno. Mislim da ne zahtevamo preveč če si želimo vsaj da bi bilo parkirišče enakomerno posuto s peskom, da bi bilo brez lukenj. Ali pač? Nevem če so vsak dan tam šele dojameš kako obupno je vse skupaj...
Default avatar
Blondy nujno me obvesti, ko bo najin sharkoncek plesal nag bojevni ples v dezju pred EF!!!!!!!
:))))
tega pa res nocem zamuditi..... ...za nic na svetu!!!
Default avatar
Bom začela daljnogled in Shark-radar nosit sabo na faks, hehehe...
Default avatar
no ja sej naslednjo leto se ti pa lahko se jaz na lovu pridruzim... ...in sicer iz sosednje fakultete/pedagoske!!!!!

pol bova pa med odmori iskale sharkoncka, moram zacet sparat za daljnogled!!!!!
Default avatar
Ah midve si bova za njega cel dan uzele, namesto predavanj lovile Sharkyja sploh ob jesenskih deževnih nalivih. Ni hudič da ga ne bi enkrat ulovile kako revček gol razkazuje svoj telešček, se jezi (uh to je še sexy zravn) in se trudi premaknit avto iz parkiriščnega jezera... :)
Default avatar
mas prav!!! za najinega sharkoncka vse!!!!!!! tut cel dan od predavanj/sam za njega! :)
Default avatar
Evo Sharky, zdej nama ne morš očitat da te zanemarjava :)
Default avatar
Hmmmmmm pred ekonomsko je parkirisce obupno...ce prides tja okoli devetih zjutri na asfaltu seveda ne mora parkirat, ker je vse zasedeno..pa se pol spada delovcem na ekonomskem in pedagoskem faksu...ljudje potem parkirajo kar na plocnikih pred EF ali pa tam ob robu ceste, ker polcaji pridno delijo papircke...seveda gres pa lahko na parkirisce,ki ga omenja gsm...skoda mojega in katerega koli avtomobila za tisto parkirisce, ki je poln lukenj ( tisto so kar jame), kamenja, kar je se posebno "super" ko je dez ali pa ko je sneg...ce ti je uspe priti do parkirnega placa, ne da bi si vsaj malo unicil avtomobila, potem te pa sigurno kdo zaparkira ali pa kaj podobnega, da komi prides ven..se sreca, da ne hodim redno tja, ker bi bila ze cisto na koncu z zivci...nimas kej....
zdaj...al gres parkirat pred pop tv, kar je pa ze kar precej dalec, je ze busna postaja prej..drugega bliznjega parkirisca pa seveda ni...pred fdv-jem in visoko upravno je pa itak vse zaseden...
za znort...
no ja saj pri kapitlu ni nic bolje...imas hudo drago parkirno hiso, tam blizu trga je eno manjse parkirisce, ki je seveda vedno zasedeno...potem gres dalec na kongresni trg..krozis, ne dobis placa in gres lepo v avtohiso kapitel in zaradi zavlecenega predavanja placas jurja, da je tvoj avtek lepo spravljen...
jezna tyra;)
Default avatar
Sicer so to bolj računi brez krčmarja sam ej :) Krasno bi se imel.
Če bi se splačalo mene videti nazga, lahko malo povprašate na forumu, mogoče me je kšna že vidla. Sicer ne glolega ampak za predstavo :)

Se pravi smo zmenjeni, enkrat k bo dež bomo skupaj nagi plesali in skakali po lužah!

lp cmok cmok obema
Default avatar
Nudistični bojni ples po dežju...glavni akter Sharkon z backplesalkama Blondy & Girly :))))))