Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko je star brane kastelic

koliko je star brane kastelic

hvala

med 55 in 60

Manj kot zgleda.

ja sj to sem upoštevala, da ni toliko star kot zgleda 🙂

zlo mal + 60

Rojen je 1. junija 1954.

Dvojček- jasno 🙂

Pa vam res zgleda tako star?

Brane je še zmer sexi:)

a se on tolk kurva al sam piše o tem?

Ne vem koliko je star, se mi je pa zdelo malo neukusno, da je 12 letni punčki 3x rekel srček si!

to ej pa tudi mene zmotilo ja

A potem to ni zmotilo samo mene?
Let pa kaže glih kolikor jih ima.

Ma sej ni važn kok je star, dejstvo je da ima tip ful karizmo, je prijazen, prijeten glast skratka men deluje full sexxxyyy.

Vredn greha in tega se zaveda!

še ko je objavljal v Anteni – ga nisem brala, sem našla nekaj luštnega o njem, kopiram:

Ne morem se upreti temu, da ne bi pisala o NJEM. Branetu Kastelicu. Ki ima imidž glavnega “ukača slovenske krvi, ki živi in dela v Londonu.

Uhaaaaaaaaa je vzburljiv. NE! Če je kdo koli kdajkoli bral njegova kolumne v Niki (nisem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prepričana, ampak je priloga dnevnega časopisa) ve o čem govorim. Upam, da si zgodbice, ki jih tam piše izmišljuje, ker so včasih tako nerealne, izprijene, znanstveno fantastične in nikakor ne v skladu s svetom. Tudi tega, da bi bil on tisti, ki to doživlja res ne verjamem. Še manj verjamem, da bi ga ženske tako oblegale. Pa tudi to je resnica, da pravi moški (moje mnenje), ki polaga ženske po tekočem traku, ne bo šel o tem pisat na takšen način kot dela to on. Še manj o tem, da “uka vse prijateljice svoje žene in vse kar se plazi in lazi okoli njega. Priporočala bi mu branje kakšnega erotičnega romana, ki bi mu dal malo več idej, navdiha, besednega zaklada in še kaj.

Na sploh mi gre že sama njegova pojavnost na živce. In tega si ne vem razložit. Ponavadi mi le redko kdo stopi na žulj (khm ja, recimo…). Ampak ko se prikaže on – katastrofa.

Radovednost me pripelje do gledanja zloglasnega Velikega Brata ( Nini Osenar svetujem kakšen tečaj izgovorjave slovenskega jezika, ker je bilo njeno govorjenje ogabno. Da bo na koncu iz Ta hiša je tko lepa, pa ful je velka – nastalo- Ta hiša je tako lepa in zelo je velika. Ali vsaj nekaj temu podobnega, nekaj lepšega za uho…) No, in tam sedi kot seks stručnjak tale moj Branči (druga dva gosta sta bila tudi »vrsta« zase). Jao! Najhujša je bila izjava, da bi on kar mamo in hčerko naenkrat. A je to res fantazija vsakega moškega? Ali je to le moj lubi bubi Branči?

To, da se ima za poznavalca seksa me sploh ne moti. Ne maram pa ljudi, ki so nastopači in mislijo, da so od boga dani, ker so v svojih glavah položili milijon žensk, v resničnosti pa le nekaj deset.

Jaz nič ne vem o Kastelicu, ampak v kaj vse se obregnete! A se luškanemu ortroku ne sme reči srček? Jaz tudi vsakemu otroku, ki mi je všeč, rečem srček. In, tale pučka se je tudi meni zdela pravi srček, čisto pravi naziv zanjo je bil.

Glede na to, da ti gre na živce, si neverjetno veliko časa vzameš zanj.

Mene tudi ni zmotil tisti “srček”, tiste ki vas pa je, so pa vaše pokvarjene misli krive za to, da pomislite na pedofilijo!

Glede na to, da ti gre na živce, si neverjetno veliko časa vzameš zanj.[/quote]

Kaj ti mogoče ne znaš brati? Saj ni govorila, da ji gre na živce, samo nekaj je iz neta prekorirala. Svašta.

Poglejte no, kako ste izprijeni, da se otroku ne bi smelo reči srček!
Lapo vas prosim ljudje, prvo se pometa pred svojim pragom, šele potem pa pred ostalimi.
Poleg tega pa njegove erotične zgodbe, mislim, da so fajne, ker so edinstvene, res ma Kastelic en tak “special” dar za pisanje.
No, sedaj pa še o njegovih letih: Za svoja leta res dobro izgleda, ne rečem, da se mu ne vidi da je star toliko kot je, sam kaj za boga svetega si je pa on kriv, da zgleda tako kot pač zgleda?
Pa prav privlačen moški je in vrjamem, da ga ženske oblegajo.

Pozdrav iz Celja, Valentina

Kasandra, če je 69. končal gimnazijo, če jo je obiskoval 4 leta, če je 8 let hodil v OŠ in če je šel v prvi razred s sedmimi leti, potem je rojen 1950.

Brane Kastelic je sexsy.Sem drugace istospolno usmerjena,a bi se kljub temu poročila z njim! Brane je pravi cukercek!!!!

Brane je kljub svojim letom neizmerno sexy. Imam 20 let in v mojih očeh je pravi dec…vreden greha!!
LP

Brane je asa.

New Report

Close