Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če koga zanima VW Polo letnik 2004 – odlično ohranjen

Če koga zanima VW Polo letnik 2004 – odlično ohranjen

Na forumu malih oglasov imam oglas za VW POLO če koga zanima.

Lahko pošljem tudi slike.

Živjo, prosim, pišite mi na [email protected], prosim tudi za slike!

Poslano.

Avto je res lep in vreden ogleda, pa tudi odlično ohranjen.

Meni se zdi kar drag. Moje mnenje.

Koliko km, koliko stane, do kdaj reg.? Se da v njem prespat?

Znamka: VW
Model: Polo
Letnik: 2004
Ohranjenost: odlično
Registriran do: 27,12,2010
Prevoženi km: 34899
Vrsta motorja – goriva: bencin
Prostornina (cm3): 1390
Moč motorja (kW): 55
Menjalnik: ročni – 5 stopenjski
Stanje vozila: rabljeno vozilo

Modelno leto: 2004
Prva registracija: 27,12,2004
Število Airbag-ov: 2

Dodaten opis:
Avto je odlično ohranjen, redno servisiran na pooblaščenem servisu ( servisna knjižica ), nikoli karamboliran, kupljen v Sloveniji. Podarim še 4 letne pnevmatike na litih platiščih.

Oblika vozila: limuzina
Število vrat: 5 vrat
Barva vozila: srebrna

Lastnik: prvi
garažiran

Notranjost

Oblazinjenje: blago
Barva oblazinjenja: temno siva

Sedeži

nastavitev po višini

Zadnja klop

deljiva zad.klop 1/3 – 2/3

Podvozje

zavorni sistem ABS
3. zavorna luč
dnevne luči
meglenke
zategovalniki in omejevalniki zatezne sile varnostnih pasov

Varnost avta

alarmna naprava
blokada motorja
centralno zaklepanje z dalj. upravljanjem
el. nastavljiva zunanja ogledala

Udobje

Klimatska naprava: ročna klimatska naprava
Avtoradio: avtoradio / kasetnik
električni pomik prednjih stekel
nastavljiv volan po globini
nastavljiv volan po višini
ogrevanje zunanjih ogledal

]Cena je 6.300,00 EUR – možost dogovora

Za tiste, ki se jim zdijo nemci predragi, so francoska, italijanska in kitajska jajca…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Oprosti ampak tvoja cena je velikooooooooo pretirana!!
Tak letnik je npr. na avtonetu ze od 3.999€ dalje, da ne govorim o drugih trgovinah in privat. Pa tudi sam sem kupil polota se 1 leto mlajsega za samo 4.550€! Pa mi verjami da je avto v “nulo”. Vseeno ti zelim vso sreco pri prodaji.:)

Ja no bomo videli. tako kot sem napisala cena se lahko še zniža, to ni zadnja cena.

Če pa ne bo šlo, gre v avtohišo. Nov že prihaja.:))

Milibože, kako nekateri razmetavate keš…nov bencinar 10.000, dizel 13.000 €, za rabljenega dobiš 4- 5.000 €(če), avtohiša ti bo ponudila 3.000 €…se pravi 10.000 € je treba dat samo zraven, + registracija + kasko= 1500 eur…
Za 12.000 eur je treba šparat 10 let po 100 € mesečno…za kozlat!

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Poglej, avto ni moj, pa tudi novi ne bo moj.

Je last očeta, ki pač pravi da kupuje zadnji avto v življenju. Denar je njegov in pač lahko dela z njim kakor želi.

Meni se tudi zdi trapasto tak avto prodat, a tako pač hoče.

Očitno penzionistom nič ne manjka…v bistvu imajo več kot povprečni SLO delavec …pa toooolk se bunijo…

Ja madona, a tvojga fotra(glede na to da še lahko vozi avto) popolnoma nič drugega ne zanima v življenju kot ta kurčev pleh??? Ja , pol ima pa res dolgočasen lajf, sori…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Za tiste, ki se jim zdijo nemci predragi, so francoska, italijanska in kitajska jajca…[/quote]

Sorry, ampak za podoben denar že dobiš al passata al pa tourana letnik 2003, pa sta glih tko nemca. Je pa res da ma tale polo mal km, sam ti DRRR tega ponavad ne zagovarjaš, ne?

Za 6100 sem kupila prejšnji teden VW polo, letnik 2006, diesel, prevoženih 30.000 km

Za tiste, ki se jim zdijo nemci predragi, so francoska, italijanska in kitajska jajca…[/quote]

Sorry, ampak za podoben denar že dobiš al passata al pa tourana letnik 2003, pa sta glih tko nemca. Je pa res da ma tale polo mal km, sam ti DRRR tega ponavad ne zagovarjaš, ne?[/quote]

Sej je pri vseh firmah isto sranje…dva različna ranga se skoraj vedno po 7-10-ih letih cenovno izenačita….stereotipsko to izhaja iz dejstva da je z nižjim rangom manj stroškov….ampak je tudi vse ostalo slabše…očitno je slovenčkom še vedno prioriteta čim manj stroškov, ne pa kvaliteta vožnje, praktičnost, prostornost, ergonomija, mašine… in ostalo kar spada zraven …

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

@DRRR -> in ostalo kar spada zraven …

si mogoce to ti? :))))))

Ljudje, saj niste normalni. Za 6 let star avto, ki je poleg vsega gajbica in sploh ni Nemec bi dali 6.300 EUR….
Malo poglejte, kje vse se dela VW dele (med drugim tudi v SLO) in potem trdite, da je Nemec. je pa vsekakor precenjen. Gastarbajterski avto.

New Report

Close