Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek izračun porabe elektrike

izračun porabe elektrike

pozdravljeni

mogoče se sliši smešno ampak ne znam izračunati porabo, pomoč please

lp

Malo več podatkov in dejstev bi nam bilo v veliko pomoč

Pri elektro Ljubljana preko spleta vsak mesec javim stanje števca 1 velike tarife in stanje števca 2 male tarife. To te nič ne stane – brezplačno. Preden oddam si najprej naredim izračun in mi takoj pokaže vse izračunano, vrednost – kotm predračun. Nato oddam stanje in dobim točno tako položnico z računom domov. Pregledujem lahko tudi stanje za nazaj, grafične primerjave porabe za celo leto – kateri meseci najbolj intenzivni, poraba največja itd…

Vse mi naredi njihov program na spletu. Prej sem pa vse beležila v excel. Kar nekaj časa porabila da sem nastavila vrednosti male tarife, velike tarife, vse formule itd… Pa tud poračunov nimam ker javljam mesečno tekočo porabo.

Ali imajo tudi drugi ponudniki električne energije to ne vem.

Lp

http://www.elektro-ljubljana.si/ElektroLjubljana/Gospodinjstva/Osnovnaoskrbazelektričnoenergijo/Informativniizračun/tabid/459/language/sl-SI/Default.aspx

manca ganca lahko poveš še kaj več o tem?Zakaj ne bi imela poračuna,če javiš vsak mesec.Lahko to vsak dela.Oprosti,če zveni butasto ampak nisem še nikoli tega slišala.Hvala za odgovor.

New Report

Close