Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek LG mobitel – da ali ne?

LG mobitel – da ali ne?

Ponovno sprašujem po izkušnjah in mnenjih o telefonu LG:

http://www.simobil.si/sl/mobilePhones.cp2?uid=6201ECEF-5CF1-4F20-7E2C-8886ECC047D4&linkid=mobilePhone&cid=308ED48E-9A30-57B0-F1D0-37BDD9C2898F

priporočate nakup ali ne?

DA

nea vem, kolega ga je mel, pa je prodal zato ker kadar ga je kdo klical al pa če je on koga klical, se je tko slišal kt bi zravn zvočnika stal k ga mot gsm signal, tud če je hodu nekje zunaj po gozdu, pač slišal se je kt bi mel fon zravn zvočnika

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Jaz sem se nategnil z nakupom DVD-ja LG, pa še poceni ni bil. Mi je žal, da mi bolj ne bi moglo bit. Nikoli več LG.

Imam LG mobitel. Pred njim sem imela že desetletje le Nokie.
Na začetku sem imela nekaj težav, dokler sem se ga navadila. Sedaj ga uporabljam že cca pol leta in teh težav nimam več, še zelo všeč mi je ratal. Zaenkrat mi dobro služi, ima lep dizajn, z njim nimam težav, cena pa je bila cca 100 eur.

Imam pa doma tudi LG LCD tv in sem z njim zadovoljna, v štirih letih nobenih težav.

Imam LG že cca eno leto, sicer ne tak model. Tudi LG DVD player imam in monitor. Zelo zadovoljna, nobenih problemov, enostaven za uporabo in pregleden meni.

Pa jebote težave! Kvaliteta slike je važna….in LG je kar se tega tiče jajc!

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Pa jebote težave! Kvaliteta slike je važna….in LG je kar se tega tiče jajc![/quote]

Sem imel Nokio 5800 že 2 x na servisu..pa kaj…saj je v garanciji in brez primerjave z LG jajčki…saj nimam telefona samo za telefonirat…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Kaj točno je tako slabega na tem telefonu?
Zanimajo me dejstva in izkušnje uporabnikov, ne pa neko nakladanje…

Mene pri nakupu katerekoli tehnične stvari zanima kolk renomeja ima konkretna firma….LG je dokaj nova firma(ameriška) v SLO in dokaj nepreverjena. Poleg tega za vse tehnične aparate ponuja največ za najmanj keša…in to zame pomeni alarm…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

LG mobitel NIKOLI več, ostala tehnika da.

New Report

Close