Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

ko sexaš....

Default avatar

55555

Imam par vprašanj.. ko sexaš imaš lahko samo kondom? Ali je bolše imeti tudi kontracepcijske tablete? Kaj pa če če nimaš ne kondoma, ne tablet, pa nato uzameš zjutraj jutranjo tabletko proti nosečnosti? Pa tudi nikol mi ni bilo jasno, kako moraš pazit ko sexaš brez kondoma? :)
Default avatar

neki vem ostalo ne

55555 je napisal/a:
Pa tudi nikol mi ni bilo jasno, kako moraš pazit ko sexaš brez kondoma? :)
Ostalo ne vem, tukaj pa pazi da nima aidsa
Default avatar

right a wrong

Imaš lahko samo kondom. Jaz nikoli nisem jemala tablet in mi je uspelo ostati nenoseča. Kot dodatno zaščito sem se vedno posluževala tega, da partnerju nisem dovolila, da bi končal v meni, čeprav sva uporabljala kondom. To dvoje skupaj je vedno zadostovalo.

Jutranja tabletka naj bi bila izredno sredstvo, ne oblika zaščite. Vsaj jaz to tako razumem. Ni mi je bilo pa nikoli treba vzeti. Glej zgoraj, to deluje.
Default avatar

bugnavilea

Če sexaš brez kondoma ga mora on vzet ven preden mu pride, tako da pač ne spusti vate. In to je to. Glede kondomov, tablet in vsega tega pa ... kondom lahko poči, tablete lahko zamočijo, s to tabletko "after" ne vem kako je - še sterilizacija ni 100%. Se pravi ... če bo usoda hotla da zanosiš boš zanosila neglede na zaščito. Za ostalo se pa pomeni s svojim ginekologom.
Default avatar

right a wrong

bugnavilea je napisal/a:
Če sexaš brez kondoma ga mora on vzet ven preden mu pride, tako da pač ne spusti vate. In to je to.
In to, kar je to, ni zanesljivo. Takšno zaščito se lahko gre par, ki razmišlja v stilu - raje ne bi, ampak če pa že pride do otroka, nič hudega. Če par zelo noče imeti otrok v tem trenutku, je takšna oblika zaščite neodgovorna.
Default avatar

revček

[quote=""right a wrong""]
Imaš lahko samo kondom. Jaz nikoli nisem jemala tablet in mi je uspelo ostati nenoseča. Kot dodatno zaščito sem se vedno posluževala tega, da partnerju nisem dovolila, da bi končal v meni, čeprav sva uporabljala kondom.

Obogi, men se parner kar smili. Definitivno je dovolj kondom. Razen če ni v igri še kdo drug brez kondoma.
Default avatar

vrtnica rdeča

ja kot prvo pazi da nima kakšnih spolno prenosljivih bolezni. Druga pa je kondom 100%, samo strgat se ne sme. Tudi tabletke so 100%, samo ne smeš nobene pozabit, pa jemat tablet s šentjanževko, pa še ene tablete zmanjšajo učinkovitost. Tako da če že katere jemlješ itak poveš ginekologu.
jutranja tabletka je res samo izhod v sili. Jaz je ne bi jemala, ker v bistvu povzroči splav.
Pazi pa tip da ga da prej ven preden mu pride. Poznam eno,ki je tudi na ta način zanosila, s predsemensko tekočino.
Če te je strah zanosit je bolje da še počakaš s sexom.
Default avatar

nasilje...

Imaš lahko samo kondom. Jaz nikoli nisem jemala tablet in mi je uspelo ostati nenoseča. Kot dodatno zaščito sem se vedno posluževala tega, da partnerju nisem dovolila, da bi končal v meni, čeprav sva uporabljala kondom.
.[/quote]

kdo bo pa hotel na tak način seksat, da ti ženska ne pusti končat, kljub kondomu?
maš ti eno copato doma....
Default avatar

bugnavilea

Ona pravi da ji ni jasno kako je treba pazit brez kondoma. Tako kot sem napisala se dela brez kondoma - je pa to seveda riziko. :)
Default avatar

jutranja tabletka

jutranja tabletka ne povzroči splava. ne more ga povzročit. jutranja tabletka prepreči ovulacijo, če bi se ta zgodila v naslednjih dneh in lahko zaradi tega pride do oploditve. če je do oploditve že prišlo, pa je neučinkovita.
Default avatar

nelogično

Kot dodatno zaščito sem se vedno posluževala tega, da partnerju nisem dovolila, da bi končal v meni, čeprav sva uporabljala kondom.[/quote]

Kljub kondomu je partner vlekel ven??? Pa se je s takim terorjem partner strinjal?
Razumljivo le, če si nuna
Default avatar

right a wrong

nasilje... je napisal/a:
.
kdo bo pa hotel na tak način seksat, da ti ženska ne pusti končat, kljub kondomu?
maš ti eno copato doma....[/quote]

Vsi so hoteli in nikoli se ni nobeden niti z eno besedo pritožil. Še kaj?
Default avatar

obogi

nelogično je napisal/a:
Kot dodatno zaščito sem se vedno posluževala tega, da partnerju nisem dovolila, da bi končal v meni, čeprav sva uporabljala kondom.
Kljub kondomu je partner vlekel ven??? Pa se je s takim terorjem partner strinjal?
Razumljivo le, če si nuna[/quote]

Prikrajšala si ga mnogih užitkov, a ga sploh ljubiš. neizmirno, al samo tko mal, mater si sebična.
Default avatar

right a wrong

obogi je napisal/a:

Prikrajšala si ga mnogih užitkov, a ga sploh ljubiš. neizmirno, al samo tko mal, mater si sebična.
Zame pa je sebičen moški, katerega ženska mora vase zmetati cele kupe kemije, si vstavljati v telo mirene, delati splave in ne vem kaj še vse počnete, da bi moškemu dokazale, da ga ljubite. Vi kar ljubite po vaše, jaz bom pa po svoje.
Default avatar

Govorim o

obogi je napisal/a:

Zame pa je sebičen moški, katerega ženska mora vase zmetati cele kupe kemije, si vstavljati v telo mirene, delati splave in ne vem kaj še vse počnete, da bi moškemu dokazale, da ga ljubite. Vi kar ljubite po vaše, jaz bom pa po svoje.[/quote]

Govorim o kondomu, ki zagotovo zadostuje, sicer pa če ne želiš, je dovolj takih ki jim to ni problem. Lahko tudi oralno, če ti tam spodaj ni vseč. Ene v tem uživajo.
Default avatar

right a wrong

[quote=""Govorim o""]

Govorim o kondomu, ki zagotovo zadostuje, sicer pa če ne želiš, je dovolj takih ki jim to ni problem. Lahko tudi oralno, če ti tam spodaj ni vseč. Ene v tem uživajo.[/quote]

Zadostuje, če ne poči. Redko poči, ampak včasih pa. Meni je enkrat in če bi se takrat prijelo, bi danes imela otroka, ki ga takrat nisem želela in z moškim, s katerim skupaj niti zlatih ribic ne bi šla gojit, kaj šele vzgajat otroka. Eni smo pač raje ziher in zakaj ne bi bili, če so nam partnerji več kot voljni ustreči?
Default avatar

nelogično

[quote=""Govorim o""]

Govorim o kondomu, ki zagotovo zadostuje, sicer pa če ne želiš, je dovolj takih ki jim to ni problem. Lahko tudi oralno, če ti tam spodaj ni vseč. Ene v tem uživajo.[/quote]

Meni je enkrat in če bi se takrat prijelo, bi danes imela otroka, ki ga takrat nisem želela in z moškim, s katerim skupaj niti zlatih ribic ne bi šla gojit, kaj šele vzgajat otroka. [/quote]

Ne bi imela otroka z njim, nase pa ga spustiš??? Ali je šlo kaj na bruhanje ali je bil to sex 's popustom'?
Morda boš nekoč še želela, da bi se prijelo, pa se ne bo s čim???
Default avatar

dobrojutrosonček

Pa kaj... se ne bi raje zase brigali.
Ja, saj vem, isto velja zame.
Default avatar

right a wrong

nelogično je napisal/a:

Ne bi imela otroka z njim, nase pa ga spustiš??? Ali je šlo kaj na bruhanje ali je bil to sex 's popustom'?
Morda boš nekoč še želela, da bi se prijelo, pa se ne bo s čim???
Ti nikoli nisi seksala s človekom, s katerim nisi želela otrok? A zato, ker se mogoče ne bo nekoč prijelo s tistim, s katerim bom želela, bi bilo bolje, da bi ga imela s tistim, s katerim mi je kondom počil? Pa čeprav je bil ta človek popolnoma neprimeren tako za partnerja kot za očeta? Kaj vse ne bom tukaj prebrala. Vsak naj seksa, kakor želi. Jaz sem gospodični zgoraj napisala, kaj je po moje najbolj varno in to je to.
Default avatar

toygirl

Jaz sem s fantom že sedem let, od tega kar 6,5 let spolno aktivna. In na začetku sva uporabljala kondom, pa fant ni hotel končati vame. Kondom ni 100 odstotno zanesljiv. KT pa zaradi mojih zdravstvenih težav ne morem uporabljati. Ko sem videla, da uporablja kondom in da vseeno konča zunaj, sem mu rekla, da jaz ne bom seksala s kondomom, če ne ve, zakaj se uporablja kondom. In sedaj že pet let seksava brez zaščite, s tem da on vedno prej umakne ud in konča zunaj. Nikoli ne umakne tik pred izlivom. In nisem zanosila še.Pa sva oba plodna, sva šla na testiranje.
In poznam nekaj punc, ki so uporabljale KT, pa jim fant ni hotel noter končat. Tudi taki fantje so.