Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pozor, če se iz LJ selite na Škofljico…

Pozor, če se iz LJ selite na Škofljico…

Tisti, ki se selite na Škofljico, in boste jeseni potrebovali vrtec, bodite pozorni, kdaj prepišete stalno prebivališče! Nov občinski pravilnik, sprejet pred dnevi, pri vpisu daje velikansko prednost “staroselcem”, zato ostanite prijavljeni v LJ in tam poskusite dobit vrtec, sicer boste zviseli na obeh koncih. Če bi se zgodil čudež in bi res postavili še dodatno enoto na Lavrici, pa bo še zmeraj čas, da poštimate dokumente!

Res je, ker sem iz tega konca. Poleg tega imate zelo malo možnosti za vrtec, ker je preobremenjen. Dodatne enote na Lavrici pa še nekaj časa ne bo.

https://www.facebook.com/actio.si

Danes me je skoraj kap, ko sem videla nov pravilnik na Škofljici. Mi smo se preselili oktobra, ko ni bilo novega pravilnika ne v Ljubljani in ne na Škofljici. Oba sva spremenila prebivališče, ker bi po prejšnjem pravilniku imela prednost na Škofljici. Če vsaj on ne bi spremenil prebivališča, bi imela mogoče šanso vsaj v Ljubljani. Sedaj pa tole. Punčka se je rodila decembra in verjetno ne bo niti v dveh, treh letih sprejeta v vrtec. V Ljubljani kjer se je moj partner rodil in živel 30 let, so nas odpikali. V naši občini, ker smo šele na novo preseljeni, pa tudi. Kje je tu pravica?

New Report

Close