Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženske, ali kaj pričakujete danes od svojih partnerjev?

Ženske, ali kaj pričakujete danes od svojih partnerjev?

No, pa dajmo iskreno povedat – ali ženske danes pričakujete od svojih partnerjev – kaj npr.?

Bi bile razočarane, če ne bi dobile čisto nič?

Jaz svojega že dva dni hecam, kako da se veselim darila in kako da vem, da me bo presenetil in da komaj čakam, ampak naj se ne trudi preveč, bom že z avtom zadovoljna … :))))

Vem pa, da ne bo nič. In mi je (skoraj) vseeno.

Nič ne pričakujem in nič ne bom razočarana.

sem že včeraj dobila orhidejo 🙂
bi bila malo razočarana če mi ne bi prnesu vsaj ene rožce, ja.

Ta moj je tak antitalent za te praznike, darila… še dobro, d aima druge kvalitete 🙂 Tako da v bistvu ne pričakujem nič… Aja, mogoče pa je bil tisti jutranji sex mišljen kot darilo za 8.marec ??!!! 🙂

Sem pa dobila pozornost od sodelavcev in to eno od takega, ki ga res nikakor ne bi pričakovala!

Lep dan vsem ženskam (ženam, ljubicam, puncam, (“samo”) ženskam)!

Čisto običajen dan je, tudi danes bom dobila rožico in to je to. Rožic ne dobivam kar naprej:). Dobim pa sem in tja kakšno, tako da bo danes ena od teh.

Men je lepo da je možki celo leto pozren in ne samo za dan žena.Midva bova kar skupaj praznovala in sva za pop. rezervirala savno.

Niti pod razno.

Skupaj bova obdarila mojo mamo.

Dobila sem vrtnico in poljub.

Dobila sem zajtrk v posteljo in za hec še nekaj kupončkov,ki jih lahko vnovčim pri njemu 🙂
Verjetno ne bi bila razočarana,ker mi tudi na “običajne” dneve kdaj kupi Raffaello,ker ve kako jih obožujem (jaz pa njemu čokoladne pudinge).

moj me je zjutraj povabil na kavico in mi kupil lepo vrtnico.če ne bi bilo nič-bi bila po pravici povedano kar malo razočarana.

Že dolgo nič ne pričakujem.

Od partnerja nič. V Mečkatorju sem dobila v škatlico zapakiran jabuk 🙂

Se kar podpišem pod tole

V službi sem dobila rožico … in po vsej verjetnosti jo bom popoldan še od možeka, čeprav sem mu zjutraj rekla, da ni treba, ker mi itak vsaka crkne in je škoda dnarja. :)) Ponavadi se izkažeta še moj tata in tast – bomo videli. :)) Pričakujem pa ne nikoli nič … sploh pa kar se rož tiče sem rajši, da mi jih ne prinesejo. :)))

V službi bo gotovo kakšna rožica, doma pa bombončki. Moj ni romantik, ampak bombončke za Valentinovo in 8.marec pa običajno prinese. Če ne bo, pa tud slučajno ne bom razočarana.

pa od otrok, od sodelavcev pa že dobila. Pridni so.

če bi bilo za njegov denar bi bila vesela, za mojega se mi zdi pa brezveze; če bi se bolj zmigal in poiskal službo bi bilo to prek dovolj

jaz ne pričakujem nič za novo leto, nič za rojstni dan, nič za 8.marec

moj mož sovraži obletnice in praznike. ker to vem, mu ne zamerim.

me pa zato med letom večkrat preseneti s kakšnim nepričakovanim darilom.

vsako leto sem dobila kakšno rožico (jih obožujem), letos je ne pričakujem, saj imava noro gužvo z renovacijo stanovanja. Letos bom bolj vesela, če bo danes uspel zrihtat parket.
Odkrito povedano, sem še sama pozabla, da je osmi marec, prav tako verjetno on.

“me pa zato med letom večkrat preseneti s kakšnim nepričakovanim darilom.”

…in še takrat ima verjetno kaj za bregom… 🙂

Ponavadi sva navajena, da se kar tako presenetiva. Danes rože nisem pričakovala, a sem jo dobila. Le kaj naj bi to pomenilo:)))

Ker sva včeraj po 3. letih imela spalnico čisto za se, ker je naša tamala prvič spala v svoji sobi in je bilo carkljanja in božanje toliko, da mi je še danes toplo pri srcu in bo zadostoval poljub, ko bom stopila skozi vrata.

No ja… ste hotele emancipacijo, sedaj pa imate. Kdaj ste zadnjič svojemu partnerju kupile rožico?

Če bi mi moj kaj kupil na današnji dan, bi me užalil. Ne praznujem. Taščo bomo obdarovali z rožico, ker ona pa praznuje. Jaz praznujem rojstni dan in novo leto. In takrat sem vedno prijetno presenečena.

New Report

Close