Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek otroški svet

otroški svet

Imam dva otročka stara 5 in 6 let. sploh ne vem kako naj začnem….
Bom kar z enim primerom: včeraj sta se maledva igrala, da sta družina. fantek je bil oče, punčka mamica imela sta dva otroka (igrački punčki) in plišastega psa, ki je bil njigov pes. Naredila sta avto – dva stola sta prislonila k kavču. atek se je vsedel spredaj, mamica zadaj z otrokoma in pes in so šli na morje….mamica reče da tuki parkiraj…potem sta pogrnila pekco…imela sta tudi nahrbtnik (v njem oblačila,…), potem so plavali,se sončali, nato sta otroka spala na dekci in atek in mamica sta se žogala,….potem so se spet peljali z avtom.
jaz sem samo opozovala, nič rekla igra je trajala cca 1 uro…
kaj se sploh želela povedati, da te različne igre (šola,…kar koli kar počnemo doma/vrtcu/na izletu…) lahko trajajo kar vsako popolnde…jaz pa želim, da bi kakšno knjigico prebrali, risali, kaj reševali, se pogoavrjali kako smo preživeli dan….škoda mi je njino igro prekiniti…

sploh ne razumem kaj bi rada povedala?!

bodi vesela, da se znata otroka sama igrati, in da uživata. knjigico lahko preberete pred spanjem, rišeta naj, ko bosta hotela,…

ne vsiljuj otrokom iger, ki se tebi zdijo pametne. naj počneta kar jima paše.

nova
Uredništvo priporoča

jest sem presrečna, ko imata take dneve… brez skrbi, prišli bodo dnevi, ko bosta želela tudi kaj drugega počet, do takrat pa ti uživaj in si vzemi takrat čas zase – sej to nam ni prepovedano 🙂

Jaz pa sem glede na naslov teme mislila, da delaš reklamo naši trgovini:)
Ja, tudi pri nas je tako, samo da sta dva fantka..hodita-vozita se na morje, bašeta vse v ‘avto’, hodita lulat..Ampak ne traja več kot 3 ure:) tako da nam ostane še veliko časa za branje, nagajanje in druge lumparije..

Ne prezrite: http://www.otroskisvet.si/

New Report

Close