Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdo se spozna kaj na kriminalna dejanja oz. policijo ali pravniške zadeve !

Kdo se spozna kaj na kriminalna dejanja oz. policijo ali pravniške zadeve !

Nekdo je mojega brata prijavil kriminalistim oz. na policijo, da je enga dne…..tolkel po vratih in mu grozil in kao vrate tudi razbil…..On ji bil res tam ampak vrate ni razbil, samo potrkal je in vprašal za nekoga….
Zdaj ga je ta kazensko ovadil pri policiji in zadevo imajo v rakah policiji…..

Naj pa povem, da so v bistvu bile vrate polamane saj je en mesec nazaj že bila tam policija, ker je nekdo (njen bivši tolkel po vratih). Za to so priče…vendar kriminalsiti kej veliko o tem niso želeli slišati in so trdili da je to naredil brat….

Da bi bil volk sit in koza cela, čeprav vrate res ni razbil brat, smo ji ponudili odškodnino, vendar je začela z izsiljevanjem iz 200€ smo prišli že na 400€ in vprašanje kaj bo čez kakšen teden….
Naj pa povem, da je ta “oškododvana oseba” brezposelna, in še v osebnem stečaju…..

Kaj narediti !!!

Niso vrate, ampak vrata.

Kaj čmo, takšni smo, takšno imamo.

Kjer je dim, je tudi ogenj. Dvomim, da je tale tvoj bratec nedolžen.

In zakaj ste ponudili odškodnino, če ste nedolžni???????? Halo? isto kot bi rekla, sem nedolžna ampak ok ja, grem v zapor. al pa nisem ti spraskala avta, apmak ok ti plačam za škodo. Halooo?? Če ste res nedolžni, nimate kaj plačevat.

v sloveniji za enkrat še velja, da če te hočejo obtožit, ti morajo zadevo dokazat – kar pomeni, da mora obstajat priča, ki bo na sodišču izpovedala, da je dne tega in tega videla tvojega brata, kako je vrata razbil.
ne vem, zakaj se sploh pogovarjate o odškodnini. tisti denar raje namenite za odvetnika.

Sprašujete zakaj bi ji ponudili odškodnino……zato da bi konnnnnnnnnčno meli mir pred to žensko, ki nam greni življenje tako ali drugače !!!!

Še en funkcionalno nepismen, ki dejansko ne zna razbrat bistva posta oz. vprašanja.

Drugače pa bi se tudi jaz obrnila na odvetnika. Odskodnine niti slučajno ne bi ponujala oz. se ne bi pustila dotični osebi izsiljevat. Naj ti dokaže, da si bil ti.

LP,

Tvoj brat ne bo obsojen, če nimajo nobenih dokazov, da je to res naredil on. Samo njene besede tukaj ne bodo dovolj. Kot ne bo dovolj, da je bil on enkrat tam in pozvonil na vrata. S tem, da ste ji ponujali denar, če na vse skupaj pozabi, ste si pa žal naredi medvedjo uslugo. Kaj narediti? Počakati, ali bo od ovadbe prišlo tudi do obtožnice in če bo, najeti odvetnika.

S tem, ko ste ponudili odškodnino, lahko ona reče proti vam to, da ste jo želeli podkupiti s tem denarjem. Nikoli ne nasedajte takim, ki sami postavijo ceno, potem pa jo kar višajo.

Še en funkcionalno nepismen, ki dejansko ne zna razbrat bistva posta oz. vprašanja.

Drugače pa bi se tudi jaz obrnila na odvetnika. Odskodnine niti slučajno ne bi ponujala oz. se ne bi pustila dotični osebi izsiljevat. Naj ti dokaže, da si bil ti.

LP,[/quote]

Ne nakladaj. Funkcionalna nepismenost…my ass. Ma, briga me, kaj piše, če vidim, da se niti izražati ne zna.

Še en funkcionalno nepismen, ki dejansko ne zna razbrat bistva posta oz. vprašanja.

Drugače pa bi se tudi jaz obrnila na odvetnika. Odskodnine niti slučajno ne bi ponujala oz. se ne bi pustila dotični osebi izsiljevat. Naj ti dokaže, da si bil ti.

LP,[/quote]

Ne nakladaj. Funkcionalna nepismenost…my ass. Ma, briga me, kaj piše, če vidim, da se niti izražati ne zna.[/quote]

Get a life, pa nehaj najedat folku s temi vrati. Problem je čisto nekje drugje. Če ne moreš pomagat, gnjavit tudi ne rabiš.

New Report

Close