Najdi forum

ali žena mojega moža pije?

se mi dogaja,da včasih začutim grozno potrebo po alkotu kar sredi dopoldneva.In to po žganem!
sicer ne maram žganih pijač,a to…….
res je,zvečer spijem lahko tudi po štiri piva ali cel liter vina(cvička,močnejšega ne),pa se me največkrat niti ne prime.Včasih pa…
ostala sem brez službe,stara preveč,da bi jo kar jutri spet dobila,..ah,sam shit!

Ja, preveč piješ. Ti si(že)alkoholik

Mislim, da imaš težavo, okrepaj takoj.

Poglej, najprej bi te vprašal, kaj na to pravi tvoj mož? Otroke imaš?
Tele količine, ki si jih navedla se meni ne zdijo prav grozne, toda jaz nisem merodajen, ker sem heavy drinker.
Zame je prepozno, po 25 letih popivanja sem pri 41 totalna razvalina in se mi fučka za vse, mi je pa žal za nazaj, Vendar sem uničil vse kar se je dalo in popravit se ne da več, tudi če bi hotel.
Vzami se v roke in poišči pomoč,preden bo prepozno in ti bo potem žal
Drži se

Dare, nikoli ni prepozno. Kjer je volja, tam je pot

Dare, ni prepozno. Imaš 41 let. Naš družinski prijatelj se je ozdravil pri 55. Sicer ne prostovoljno, po hudi prometni nesreči mu v bolnici seveda niso v žilo z infuzijo dajali alkohola, so ga razstrupili, potem pa se je šel še zdravit. Zdaj že kakšnih osem let ne pije in je zelo zadovoljen in srečen, ker mu je uspelo. Je res pozno, ni pa prepozno in je vredno. Veš, koliko treznih let še lahko imaš pred seboj, če se zdaj odločiš stopiti na to pot?

Poišči si pomoč in pogumno.

New Report

Close