Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tibetanske vaje za pomlajevanje

Tibetanske vaje za pomlajevanje

V povprečju zgledamo ženske vsaj 10 let starejše od moških. A je katera delala te vaje in kakšni so rezultati?

To pa Ni res! Tisti moški,ki naj bi po letniku pasali zraven mene,so podrtije….Govorim tudi o neznancih ne samo o tistih ,ki jih poznam.;)

Ja pa kaj še. Midva sva enako stara, pa jaz izgledam velikoooo mlajše, da tega, da se on dnevno desetletje in več ukvarja z jogo, tekom in borilnimi veščinami ne omenjam, sama sem grozno lena na tem področju, žal. Geni so ogromno, zdrava prehrana, gibanje in mirno življenje pa dodajo piko na i. Te vaje se mi res ne zdijo nič posebnega, več pa je kot nič, gotovo. Imam pa raje kot to, sprehodek, četudi 10 minutni.

Poglej v današnjem Delu ali pa ND Petro Majdič in pa Tino Maze. 4 leta razlike, pa kot da bi jih bilo 20.

Ja pa kaj še. Midva sva enako stara, pa jaz izgledam velikoooo mlajše, da tega, da se on dnevno desetletje in več ukvarja z jogo, tekom in borilnimi veščinami ne omenjam, sama sem grozno lena na tem področju, žal. Geni so ogromno, zdrava prehrana, gibanje in mirno življenje pa dodajo piko na i. Te vaje se mi res ne zdijo nič posebnega, več pa je kot nič, gotovo. Imam pa raje kot to, sprehodek, četudi 10 minutni.[/quote]

to je res, veliko je v genih 🙂

ampak vseeno tibetanske vaje so zakon, ne samo zaradi pomlajevanja, ampak ker te dejansko energetsko odprejo in jaz v času ko sem jih redno delala (skupaj 2 leti) nisem bila niti 1x bolana, niti prehlajena.

kupi si knjigo!

Ne delam tibetancev, ker mi zjutraj vzamejo preveč časa, delam pa pozdrav soncu.
Prejšnja leta sem vaje zmogla z levo roko in sem se krasno počutila, letos mi pa ne gre in ne gre, tako da razmišljam o ukinitvi vaj.

Morda pa po 50 ni več priporočljivo migati 🙂

Kako se dela pozdrav soncu? Maš navodila?

Na internetu ne obstaja samo tale forum.

http://www.moje-zdravje.com/slo/TelovadneVaje/Joga/

New Report

Close