Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj se zjutraj zbudim slabe volje namesto, da bi bila polna energije in dobre volje?

Zakaj se zjutraj zbudim slabe volje namesto, da bi bila polna energije in dobre volje?

Zakaj se mi to dogaja, da se včasih, ko se zjutraj zbudim, namesto, da bi bila spočita in dobre volje, zbudim vsa slabe volje in s polno negativnimi spomini v glavi, ki nikakor nočejo in nočejo oditi in sem tako še ves dan v službi slabe volje? Še dobro, da ne delam za kakšnim šalterjem s strankami!

tudi meni se dogaja! ne vem kaj je, obdobje..moramo počakat , da mine!

Kakšno obdobje? Meni se to pojavi enkrat, potem je pa spet mir kakšna dva tedna, potem pa spet. Pa pozimi pogosteje kot poleti.

..nihče ne more misliti namesto tebe, samo ti lahko vplivaš na svoje pučutje, misli, ki nam kreirajo razpoloženje. Pomisli na kaj lepega, kar imaš rada ali kar te spravi v smeh. Preverjeno pomaga.

Problem je, da kadar sem slabe volje, ne najdem ničesar takega pozitivnega, kar bi me spravilo v smeh oz. v dobro razpoloženje,… Kadar pa sem dobre volje, pa najdem veliko takšnih stvari. Problem je tudi, da se mi negativne misli rade vračajo. Koliko časa moram misliti kaj pozitivnega, da bom negativne misli popolnoma pozabila (oz. da se zlepa ne bodo več vrnile)?

Lepotica Sandi

Glede misli, ni to, da moraš nekaj časa misliti samo lepe misli, da se negativne popolnoma izkoreninijo. Negativne misli, se ti bodo verjetno vedno vračale, važno je , da jih takoj znaš ustaviti oz. pozornost preusmeriti na kaj lepega. Sama osebno imam na hladilniku pripopane smešne fotke, ketere mi vedno izvabijo nasmeh, pomaga mi moja naj glasba, ki mi dvigne razpoloženje, ker me prisili, da še zamigam poleg…take čisto drobne stvari, ki delajo velike čudeže.
Ziher imaš kaj takega kar te nasmeji..spomni se in bo takoj boljš.

Še več takih prosim…

Morda blaga depresija.

Prekomerna kandida v crevesju je lahko tudi vzrok, da smo zjutraj utrujeni in tecni, kot bi imeli macka… Poglej malo na netu…

Kako je lahko kandida lahko za vse kriva. Priročno. Sem jo kao imela, sedaj je kao nimam, počutje pa vedno za isti drek.

Zato ker uživaš v tem, da si slabe volje. Za dobro voljo se je potrebno potruditi. Lepo je če nasmeh, dobro voljo ponudiš drugemu, ko se navadiš dajati, dobra volja pride sama po sebi.

New Report

Close