Najdi forum

Kjub ljubezni morda ločitev

Bližava se štiridesetim oba na vodilnih položajih v različnih službah, materialno preskrbljena, veliko potujeva po vseh celinah. Imava dva otroka, oba sta v OŠ. Žena me je pred kratkim na službeni poti prevarala. Izobraževanje je trajalo kar 14 dni. Po njeni vrnitvi se je intimnosti izogibala, dokler nisem opazil da mi nekaj prikriva in boleha za hepatitisom. Po mučnem pogovoru mi je priznala, da me je prevarala iz potrebe po golem seksu brez čustev, a tudi brez zaščite. Trenutno si ne predstavljam, da bi si ji lahko še kdaj oralno posvetil, saj je drug moški zalival moj cvet.

Imava se rada, vem da se ljubiva. Ne vem pa če ji bom to dejanje lahko odpustil in živel vsaj približno kot do sedaj. Zanimajo me vaše izkušnje.

Prvo kot prvo, nikakor ne razumem , da se ženska spušča nezaščitena v spolne odnose s tujcem. In to ženska, izobražena, svetovljanka, na vodilnem položaju. Popolnoma neodgovorna do sebe, do moža. Hm, res bila samo gola potreba po seksu? Mi je narazumljivo, da ženska ne bi zdržala 14 dni brez.
Sta res v vajinem zakonu vozila samo po avtocesti, brez nepotrebnih stranpoti, ovinkov…ali pa jih nista opazila in slepo, rutinsko furala zakon.
Te razumem, da si prizadet, da se čutiš izigranega, posebno če je posredi še ljubezen,kakor praviš. V to sicer malce dvomim. Defenicija ljubezni je lahko zelo subjektivna.
Kaj, kako naprej bosta morala rešiti sama, si pogledat v oči na plano postaviti pričakovanja, odprte karte kako voditi življenje naprej, če ga ali drug drugemu reči zbogom.
A verjemi nobena juha se ne poje tako vroča kot se skuha. In tudi pogreta ni vedno najboljša. Čas bo vajin zaveznik.
In kakor koli obračaš v tej igri sta samo vidva, ki sta igro pripeljala do vrhunca in po njem sledi spust, umiritev, ki pripelje do konca. Kakršen koli že bo.
Srečno!

Jaz bi svojemu oprostila varanje, ce bi bila izpolnjena dva pogoja
1. ce bi mi sam priznal
2. ce bi slo samo za sex, brez custvev, z osebo ki ni prijateljica, ne moja ne njegova

Hm…pa verjetno bi mogla opazit veliko kesanje. Da mu je zares zal, da ga boli…Ker drugace se bo varanje zelo verjetno zopet ponovilo.

Smo si pa razlicni. Nekateri ljudje oprostijo afere, kjer so vpletena custva. Nekateri pa ob prvem varanju zapustijo partnerja.
Jaz bi ti rekla, da dobro premisli…Te ljubi? Jo ti ljubis?
Vzemi si cas. Mogoce bi bilo pametno iti kam za ene dva tedna. Pa ne ji omenjat, da mogoce ji bos oprostil. Reci samo, da moras biti sam. Preko take situacije bo doumela resnost njene prevare.

. Kakorkoli se bos odlocil, zivljenje gre naprej…

Ponavadi je tako, da ne varajo samo enkrat, le da jih enkrat dobijo. Mogoče ženski delam krivico, ampak dvomim, da je bilo tole prvič. Samo da se je tokrat zgodilo nekaj, česar ni mogla skriti pred teboj.

….veš kaj me muči:,kaj če ne bi zbolela ,bi ti povedala da je varala?…
….probaj ji odpustiti,če je bilo to samo enkrat….morda jo je zaneslo v ta sex…
….kjer je ljubezen obojestranska,se da vse rešiti…čeprav pozabi se ne vse..
….želim ti vso srećo…*

Če bi te spoštovala te ne bi prevarala. Mislim, da ni bilo prvič in razumem tvojo bolečino, saj sem nekaj takega doživela tudi jaz. Imela sem rada in oprostila sem, ker sem mu verjela, da je to mimo, da se je pač dogajalo ne da bi razmislil. Ko sem se borila sama s seboj nekaj let je vsakič, ko sem neobremenjeno zadihala in upala, da je mimo zopet klical, pošiljal sms in se dobesedno hranil s temi flirti. V meni pa se je upiralo dokler se mi ni dokončno uprlo. Če bi še enkrat doživela kaj takega bi takoj prekinila odnos in šla svojo pot. Prihranila bi si ponižanja,bolečine saj zakon ni več to, ker ni zaupanja. Ko oprostiš, partner dobi moč in nadaljuje s svojim življenjem. Tega ti ne želim, povedala sem ti samo svojo izkušnjo, želim pa ti, da najdeš svoj mir in da se ti dobro izteče. ]

Na to pa sploh nisem pomislil.

Hepatitis najbrž ne?

Karkoli že je, upam, da je šla do ginekologa? V tem času pa res bolje, da tega cveta ne zalivaš niti oralno niti kako drugače.

Kako pa sicer prenaša vse skupaj? Verjetno cela služba ve, da ga je šefica na izobraževanju biksala?

Hja, idealno zanjo da si ubode še kakšnega. Saj veš da 14 dni ne more zdržat brez.

Ja, kar za….a situacija, še posebno če je res hepatitis staknila. Jaz tudi kar malo dvomim, mogoče herpes?
No jaz sem pred kratkim zvedela, da me moj že več kot štiri leta vara z isto “babo”, zatrjuje mi, da je hodil k njej samo zaradi seksa, naj mu verjamem? Če bi ga enkrat ali samo nekajkrat zaneslo bi mu še mogoče verjela, tako pa…. Med nama je bilo čisto OK, ne vse rožnato, ampak se tolčem po glavi, kako nisem opazila…

Kako naprej? Tudi jaz ne vem.

Lp

tudi jaz sem mnenja,da to sploh ni bilo prvic,da gre pa sexat brez kondoma je pa vec kot neodgovorno

Ja to so te “ljubice”, ki jim jaz pravim “zastonj prostitutke”… Saj je on njo lahko imel zaradi seksa, dobrega seksa ???, da jo je pa lahko tako dolgo imel, pa ji je moral nabijat laži o ljubezni, ji govorit kaj čez svojo ženo-tebe, in ji posvečat svoj prosti čas, čas, ki bi ga lahko preživel s teboj (če bi te res ljubil).
Tip je egoist ki dejansko ljubi le samega sebe, nobena laž se mu ne zdi preveč, da poskrbi za svojo rit. Očitno ti sedaj tudi dalje pere mozek. Ko boš razumela, se ga boš rešla. Kaj kako naprej? A ne znaš bit sama brez njega, so ti njegove laži in dvojno življenje res tako življenjsko pomembne, da brez njih ne bi znala in zmogla dihat????

Predlagam, da ustanovimo klub prevaranih.

:)))))))))))) Ta klub ima pa že presneto veliko članov…..žal…..

Za Senko
Torej če je hodil tja samo zaradi seksa lahko enostavno preveriš. vprašaj ga kakšen seks mu je doma manjkal, da ga je lahko samo tam dobil, da boš popravila svoje seksualno vedenje. Da pa boš čisto sigurna, to povprašaj še njegovo ‘babo’. če bosta odgovora skladna se pa res nimaš česa več bati.
Samo, kaj če bo rekla, da je njej razlagal, da je s tabo samo zaradi otrok, hiše, sosedov in kredita. Potem boš pa huda a ne.

Bolje da se ti postaviš v svoje okvirje, narediš kaj za zvezo ali pač zate – odvisno od situacije. Jokanje (klubsko) ne bo pomagalo nič.

” Samo, kaj če bo rekla, da je njej razlagal, da je s tabo samo zaradi otrok, hiše, sosedov in kredita “

… pa ker nima kam iti in je ne more iz hiše vrečt, duša od človeka.., ko pa žena zve za ¨babo¨
začne drugače pet, samo da bo dobil kar hoče in še eno nasankal..koliko krat se bo pač dalo in dokler se bo dalo.
¨Babe¨ običajno menjajo, žene v glavnem ostajajo.Začaran krog.
Dokler ne IZSTOPIŠ, Sonka. Srečno.

Bolje da se ti postaviš v svoje okvirje, narediš kaj za zvezo ali pač zate – odvisno od situacije. Jokanje (klubsko) ne bo pomagalo nič.[/quote]

Klub prevaranih – dva prevarana začneta z novo vezo.

Bolje da se ti postaviš v svoje okvirje, narediš kaj za zvezo ali pač zate – odvisno od situacije. Jokanje (klubsko) ne bo pomagalo nič.[/quote]

Klub prevaranih – dva prevarana začneta z novo vezo.[/quote]

– misliš na “tista dva”, ki se “poznata” že od prej – potem je odgovor v samem smislu stroke ja;
– misliš na dve sorodni duši; “prevarani” – potem po definiciji možnega začneš iz začetka uspeh pa je ali ni (kot v vseh zvezah). Po defoltu pa da bi se po “stroki” vzemali skupaj, to pa raje prepuščam(o) ZF…

Ta je pa dobra – alooo, ONA naj ga sprasuje kaksen seks mu je doma manjkal in ONA NAJ SE PO PREVARNOSTI PRILAGAJA NJEMU ??? Ja pa kaj se… In naj ga se vprasa, ce ljubica morda pece boljse palacinke in ji moz prinese njen recept… Joj joj, zenska tupoglavost in odvisnost od moskih ocitno pri enih nima meja…

CE MU KAJ NI PASALO, tipu, je imel tooooliko let in cajta, moznosti – zdaj resevat in krpat pri koncu je brez veze. Lahko bi jo vendar pustil, ane, tako pa mu je ocitno dobro kuhala in peglala cote, pa dosti ni rabil delat, da se mu je ni splacalo pustit ;)))…. Naj raje ONA napise ljubici kaj vse mora delat da ga bo osrecevala, kako peglat zokne in spodne gate, pa kaj vse najraje je – in naj mu napotke zapakira z njim, v masli in velikem paketu!!!
Po mojem sploh ne gre za to, kaj mu pri seksu ni pasalo, ker ce komu kaj v zakonu ne pase, ima se vedno moznost povedat svoje – ali PUSTIT, ODIT !!!

New Report

Close