Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Alternativa Zdravilstvo Chronova bolezen

Chronova bolezen

Stara sem 25 let. Pred 10 leti so mi odkrili Chronovo bolezen. Imela sem 2 operaciji (odstranitev fistule in razširitev analnega kanala), jemljem biološka zdravila in Pentaso. Jem hrano brez vlaknin, ker imam zožitve. Želim tudi zanositi. Počutim se odlično, imam veliko energije zaradi bioloških zdravil, laboratorijski izvidi so zelo dobro.

Kaj mi pa lahko svetujete še vi, da bo vse ostalo vsaj tako kot je?

Bi mi, prosim, napisali kaj več o vaši prehrani? Pri črevesnih boleznih je prehrana odločilna, ponavadi so v igri prikrite alergije. Svetujem vam, da naredite poseben test za alergije v enem od nemških laboratorijev. Za več informacij pokličite v ordinacijo.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Pozdravljeni,

moj jedilnik vsebuje: krompir, testenine, riž, zeleno solato, paradižnik (olupljen in brez semen), bučke, papriko, kompote (jabolčni in hruškov), juhe, kruh, sladice, sadne sokove in sokove redčene z vodo, vodo, goveje meso …

Menite, da je vzrok za Crohnovo bolezen kakšna alergija?

Lep pozdrav,

Petra

nova
Uredništvo priporoča

Ja, ponavadi je Chronova bolezen povezana z alergijami.

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

Tudi jaz imam Crohnovo bolezen že vrsto let. Povem ti lahko samo to: začni pit in kuhat samo z ionizirano vodo – boš videla – rezultati bodo izjemno dobri. Jaz sem poskusila z vso hrano – že itak sem vegeterianka in se prehranjujem odlično – ker pa sem vedno veliko pila – sem potem ugotovila, da je največji problem voda,

Moj odgovor je tukaj:

http://med.over.net/forum5/read.php?177,4493015

LP

Dominik Golenhofen zdravilec, dipl. hol. ener. med. (I.M.U.) in Ksenija Lakota zdravilka Golenhofen d.o.o. Obrije 10, Ljubljana Telefon: 059 059 090 www.golenhofen.si [email protected]

New Report

Close