Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

nov peugeot 308 precej ceneje

Default avatar

2010jasna

V nagradni igri sem zadela Peugeot 308, ker pa sem s svojim relativno novim zadovoljna, ga prodajam za 12900 eur, kar je skoraj 4000 eur manj kot je cena po ceniku (imajo pa zdaj akcijo in od nje je cena nižja za več kot 1600 eur). Upam, da je to dovolj, da se nekomu, ki kupuje splača, meni pa tudi, da čimprej prodam :)

Več info na http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3540209&show=1 oziroma prek maila [email protected].

Če poznate koga, ki kupuje tak ali podoben avto in bi želel prihraniti, povejte naprej :)
Default avatar

ha ha

Srečka!
Je pa Pižo Confort Pack, 3 vrata v prosti prodaji nekaj manj kot 15 800 EUR.

Kar je 3000 EUR manj. Še zmeraj pa zelo ugodno.

Me prav znima, kaj bodo rekli moški.

Jaz imam zdaj Pižoja in kupujem "nov" avto . Zakon je dobit ohranjegena 2 do 3 leta starega.
In zakon je Renault - zame. In iščem v tej smeri. Laguna, Megane.......

Po moje ga boš za ta denar čist lahko prodala.
Default avatar

DRRR

No comment za ljubitelje francozov....bil lastnik 2x in nikol več....ko enkrat voziš nemca, šele veš da voziš avto...
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Ne prekidaj ženu dok šuti...
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Default avatar

ha ha

Ooo DRRR.
Jaz najbrž pri avtu gledam čist kaj drugega kot ti.
Jasno da mora vedno vžgat, pa benz, pa luči.

Drugače pa jaz gledam pri avtu na udobnost, armaturko, barvo, da je lep (in ne rečt da je Golf lepši od Lagune )
Ker previdno vozim, me ne brigajo cene rezervnih delov (SEM 3 X POTRKALA NA LES) , pospeški...ne vem več kaj še...
Default avatar

100000 x hahahahahaha

[quote=""ha ha""]
Ooo DRRR.

Drugače pa jaz gledam pri avtu na udobnost, armaturko, barvo, da je lep (in ne rečt da je Golf lepši od Lagune )
Ker previdno vozim, me ne brigajo cene rezervnih delov (SEM 3 X POTRKALA NA LES) , pospeški...ne vem več kaj še...[/quote]

A ti to resno? Za crknt, no:====)))))))))))))
Default avatar

ha ha

Cool da se smeješ.

TOČNO TO MISLIM, KAR SEM NAPISALA. Mogoče sem pozabila omenit bremze.
Pa prtljažnik - mora bit prostoren.
Pa kšni pliškoti na zadnji polici.

No DRRR.........na kere znamke padaš ti? Audi, BMW, Golf.........a je še kakšen?
Default avatar

100000 x hahahahaha

[quote=""ha ha""]
Cool da se smeješ.

TOČNO TO MISLIM, KAR SEM NAPISALA. Mogoče sem pozabila omenit bremze.
Pa prtljažnik - mora bit prostoren.
Pa kšni pliškoti na zadnji polici.

No DRRR.........na kere znamke padaš ti? Audi, BMW, Golf.........a je še kakšen?[/quote]

Svetujem, da nehaš, ker res delaš iz sebe...ne bom rekla kaj...sicer pa renault še nikoli ni bil avto, če pa hočeš skerco pol pa ja, bejbi, pol pa izvoli....in še enkrat hahahahaha:))))) res nehi, noooo:))))
Default avatar

ha ha

OK - sem nehala.

Štos je ja - samo vseeno so mi všeč Renaulti. Vsekakor bolj kot Peugeoti.

Audija si ne morm privoščit, niti BMW-ja (kšnih starih ne maram), Golfi se mi zdijo zelo trdi, čeprav sem se v njih vozila bolj kot sopotnica.

Tako zdaj razmišljam. Zdej pa nehajmo motiti prodajo novega Peugeota. Pa pa
Default avatar

mancaganca

Ha ha ha: Oprosti ampak Golfa in Laguno niti primerjat ne moreš. Golf je avto nižje klase (ne kakovost - velikost itd..) kot Laguna, primerjava bi bila mogoče primerna med Laguno in Passatom. Vozila oba in odkar smo imeli 5 let Laguno, se težko sprijaznim s kakšnim drugim avtom - tako dobro nam je služil in tako udobno smo se vozili v Laguni. Da o prostornosti v avtomobilu in mehkobi pri vožnji sploh ne govorim. Skratka ne biti pametna in delat primerjave Golf Laguna. Nisem pristaš Renaultov - sploh ne tipa Clio, Megan imam in vozim raje Opel Corso ali Astro, vendar če mi ponujaš na izbiro Laguno ali Golfa, pa vzamem Laguno.

Pri peugeotih me ne moti drugega kot to, da mi jih je serviser odsvetoval, da moja vožnja ni primerna za Peugeot avtomobile nižjega razreda - ker menda bi menjala končnike in manšetne na vsakem servisu:).
Default avatar

ricola

Matr ste zoprni s svojimi komentarji.
Jasna, čestitam za tako nagrado!!!!! Dej povej, ktera nagradna igra je to....jaz bi tud;)))
Default avatar

DRRR

[quote=""ha ha""]
Ooo DRRR.

Ker previdno vozim, me ne brigajo cene rezervnih delov (SEM 3 X POTRKALA NA LES) , pospeški...ne vem več kaj še...[/quote]

E vidiš...ko bi bla ti prava ljubiteljica vožnje, bi ti bila osnova:

-kompaktno podvozjež(predvsem dinamično)
-kompaktni sedeži
-zelo tekoč menjalnik
-dobra zvočna izolacija
-dobra ergonomija(položaj za volanom in položaj nog, bližina menjalnika, velikost in debelina volana,...)

Na žalost ostalih firm, sta BMW in Audi, mogoče še VW, še vedno brez konkurence...
Default avatar

DRRR

[quote=""ha ha""]
OK - sem nehala.

Štos je ja - samo vseeno so mi všeč Renaulti. Vsekakor bolj kot Peugeoti.

Audija si ne morm privoščit, niti BMW-ja (kšnih starih ne maram), Golfi se mi zdijo zelo trdi, čeprav sem se v njih vozila bolj kot sopotnica.

Tako zdaj razmišljam. Zdej pa nehajmo motiti prodajo novega Peugeota. Pa pa[/quote]

Audija in BMW-ja si lahko komot privoščiš, samo v glavi moraš razpucat slovensko bedasto miselnost, da se splača kupit do tri leta star avto..vse starejše se kvari in sami stroški...kar je totalna oslarija....
Default avatar

švedski avti

Moj prvi avto je bil golf:) Vozila sem ga par let, potem pa sem začela voziti francoze - najprej renoja, zdaj pa citroena. Mislim, da ne bom nemškega avta nikoli več imela - se mi francozi bolje obnesejo. Pa še manj se kvarijo, kot se zadnje čase kvarijo sicer nesramno dragi a slabo opremljeni VW avti (glej statistiko ADAC). Ko bom pa res velika, si bom pa kupila enega volva:))
Default avatar

DRRR

Dejte mi povedat, kdaj boste slovenčki nehali bit obsedeni s kvarljivostjo? Najbrž nikoli...

Ja ******, samo še to se bere...hočem avto da se ne kvari, pa da pokuri 4 l nafte...ma jebenti, takile si ne zaslužte sploh vozit z avtom...za take je bicikl čist ok...stiskači škrtuharski...
Default avatar

ha ha

Hvala DRRR.

Prisežem, da se nikoli več ne spustim v debato o avtomobilih. Samo še poslušam.
Default avatar

ha ha

Mi pa ni jasno, kakšno je kompaktno - dinamično podvozje?

A ni to en kos pleha spodaj? hi hi Čist resno - kakšna razlika je med avtomobili?
Pa zakaj je to pomembno? Pa prosim ne preveč strokovno - čist po domače povej!

Hvalla.
Default avatar

mancaganca

Bo kakšen dedec povedal bolj na široko, koliko je men znano je podvozje en kup pleha, samo je pa potem material končnikov, manšet, roke, zavornih diskov na kolesih, in drugih zglobnih detajlev, ki kolesa vpenjajo na podvozje razlika v materialih - vzdržljivosti. POmembno je vsaj men, da avto lepo skoraj lebdi, ne pa da imaš občutek da se pelješ v tanku. To pa dosežeš pri avtomobilih višjih razredov, se pravi tudi večjih po velikosti in seveda dražjih - ali cenejših in požreš prevoženost v kilometrih in izrabo materialov. Tak občutek sem pa imela do sedaj v Laguni, Vectri - oba avtomobila limuzinske izvedbe in seveda tako opevanem BW - ju petki. Karavanske izvedbe že dajejo tršo vožnjo.

Nazadnej se je moj peljav v BW-ju starem pet let, prevoženih 270.000 km, pa je rekel, da je bil a vto kot nov, da se je peljal kot kralj. Skratka kar je rekel DRRR je resnica, treba je samo preklopit, da prevoženi kilometri pri enem BW-ju ne pomenijo dosti, pri enem Meganu pa že veliko.
Default avatar

ha ha

UUUUUUUUUUU matr Mancaganca..............pri drugi sliki sem pa res debelo pogledala.
Samo karavan ni zame, letnik 03 ......(ne pizdi DRRR) , usnje aut, pa če prav razumem zadnja
reg. 08. A ni smrt za avto, če 2 leti stoji???