Najdi forum

pravila igre

Ok ravno sem brala temo o temu kdaj je cas za klic. In sem se zacela sprasevati zakaj je to ze skoraj pravilo, kako in kaj ravnati v teh primerih. S tem mislim, da obstajajo neka pravila igre, ki se ji rece lov na plen in v kateri je moski lovec in zenska plen.
Da mora zenska igrati vsaj v zacetnem obdobju tako kot si predstavlja moski, ce ne lahko ta celo izgubi zanimanje zanjo.

Meni se zdi vsa ta igra prav grozna, mislim ne vidim poante, zenskam nam definitivno pozre ogromno zivcev. Je to res potrebno, da zadeve zalaufajo ali pa tudi ne? Kaj bi bilo, ce se zenska ne bi ravnala po teh pravilih in bi poklicala moskega ali podobno…sej boste rekli, da je to ja super ce vzame pobudo v svoje roke, ampak istocasno pa je skorja sigurno, da bo interes manjsi

Uglavnem sej veste kaj mislim. Zdaj me pa zanima ali se greste to igro vedno, ko ste na zacetku necesa, ali pa krsite pravila (zenske)?

Namrec moje izkusnje s tem so, da vsakic ko nisem igrala po teh strunah, sem “izvisela” slej ko prej oziroma izpadla kot ena, ki forsira zadeve (pa ne mislim s tem, da bi recimo forsirala zvezo al pa to – vsega je bilo konc se preden bi se kaj lahko razvilo). Samo nekako nisem imela potrplenja da bi cakala, da se gospodic od kje oglasi in sem se pac jaz..in predlagala da se dobiva.

Zdaj pa sem ze od novega leta dalje v tej igrci, jo igram kolikor toliko spostljivo, seveda so vse moje prijateljice ze izgubile zivce (mojih itak ni vec:), ker jim tezim kaj zdaj. A ne boste verjeli, zadeva dejansko deluje…ceprav se “lov” dogaja ze nekaj casa.

Samo…mislim da tudi v prihodnje ne bom vec se sla tega…res skoda mojih zivcev…

Ko bi vsaj bila pravila!!! Pa jih ni! Namreč, situacije se po moje med seboj tako razlikujejo, da je najhuje ravno to, ker ne veš, KAKO ravnati določenem primeru. Zadnjič sem premišljevala, kako je bilo vse skupaj enostavneje recimo pri 17-ih. Smo se vidl, si bli všeč in zadeva je zlaufala. Spontano, brez razmišljanj, spraševanj in ubadanj s tem, kaj storiti, da ne boš zgrešil in bo on ali ona izgubila zanimanje zate. Štekate? Zdaj pa popolnoma začaran krog, neverending story in totalna zmeda. Če prevzameš pobudo, ni v redu, če pustiš, ni od njega nič. In potem tavaš in se ti zdi vse brez veze in spet…
Flexi, ni mi čisto jasno, kakšno igrico igraš od novega leta in da celo PALI ??!!!

Se strinjam s tabo Afna…če ne daš pobude ni ok, ker izgledaš nezainteresirano in dolgočasno…če daš pobudo ni ok, ker si potem lahek plen in te začnejo vrtet okoli prsta…Nevem, res nevem kaj nej sploh še nardim glede česa. Očitno je res najboljša varijanta nekej vmes…razmerje pa moraš ugotovit sam/a in je odvisen od posameznika…Ah kompliciranje!!!

pa kaj jamrate…mal se pa morte zivcirat, pa premetavat ponoc, predn nas dobite!:))

Pravila igre so, ampak ni ti pa treba igrat po njih. Tud brez tega si lahko uspesen. Sam je pa tko, da te pa pol kasnej tepe. Tud ce si ne priznamo, eno zakonitosti obstajajo in od njih je odvisn kaksen bo uspeh in nenazadnje tud kaksna bo zveza.

Mene recimo odbije, ce me zenska klicari. Kar pa ne pomen, da ne vidm rad, ce pokaze interes, sam to more bit prefinjeno. Ves ta lov more bit prefinjen.Ne sme se mi metat pod noge, ampak so recio bolj pomembne reakcije na moje besede. Ce so ugodne bom ostalo ze sam spelu.

Pravila so na vseh podrocjih ne sam pr zapeljevanju. Tud ko startas zvezo, mors v prvih dveh mescih postavt temeljna pravila. Takrat jo mors ze recimo navadt, da kljub temu da si z njo, bos sou kdaj tud s kolegi vn, al pa s prjatlco na pijaco. Ce to zacnes delat po ene 4 mescih k una tahuda zaljubljenost mine, je prepozn, ker pol ze misli, da je nimas vec rad. Ce pa to ze takoj delas, pa dojame, da tak pac si in da je to ok.

Jest osebno uzivam v teh pravilih. Mors jih znat sam pravilno uporabljat.

Lp
simon

hja sem izrazla tocno to kar si ti v tej temi, jaz pa v prejsnji…
res bedno vse skupi…
se mi zdi, da se vrtim v zacaranem krogu in vedno je igra ista, le osebe se spreminjajo…

lp

Eni in drugi smo trapasti. Namesto da bi vsaj poskušali biti to kar smo, poskušamo biti nekaj, kar se nam zdi, da bi nekdo drug lahko pričakoval od nas. In potem, ko imamo možnost postati res to kar smo, tega ne zmoremo več, ker pač že od vsega začetka igramo razne vloge. Poglej vso stvar tudi z moške plati. Če si sramežljiv, zadržan, bolj neopazen, te nobena ne povoha, ker se ne razbacuješ s svojim mačizmom, urami v fitnesu in daješ občutek, da si ena mevža. Če poskušaš navezat kak bolj konkreten stik, si pa težak, prepotentnež, ki mu hormoni sekajo, ki mu je samo za seks….. Ampak pomoje smo si ljudje čisto sami krivi za to. Namesto, da bi se posvečali eni drugim in odkrivali lepote nasprotnega spola, čepimo v svojih brlogih in kletkah in cele dneve tuhtamo, ali je to in to v skladu s splošnoveljavnimi normami, moralo, kaj bodo pa drugi rekli, kaj si bo pa mislil o meni, kaj bo pa v šoli, kaj bo pa…. Pravila igre smo postavili samo zato, da lahko ljudje uživamo v tem, da jih kršimo.

Ni mi čisto jasno, kako si izvisela, če se nisi držala pravil igre. Retorično vprašanje: Če iščeš resno zvezo, kaj ti je bolj pomembno. To, da si tipček MISLI, da si taka in taka ali da tipček VE da si taka kot si (kakršnakoli že).

easy come, easy go…

Jaz tega enostavno ne štekam….
Ker se je meni tudi upirala igra lova, sprenevedanje in ker sem mislila da smo že odrasli da mi tega ni potrebno početi in nisem.
Pa jo je menda kar treba saj tipu kar kmalu nisem več bila zanimiva.
Tko kot verjeten mački miška ki se kar na tla vrže!!

Tko!
Rina

Pravila so, pravil ni. Mal obcutka pa zadeva zalaufa…

Ej, Miškolin, tole si pa odlično napisal.
Stvari in okoliščine nikoli niso samo črno-bele in tega se vse premalokrat zavedamo…..
Na splošno gledano morda res veljajo določena pravila (ki pa si jih, roko na srce, postavljamo sami), vendar pa je vsak posameznik zgodba zase, s svojo osebnostjo, svojim pogledom na svet itd…… in konec koncev tudi z lastnim dojemanjem čustvenega sveta.
Mogoče se včasih moški ego res počuti ogroženega, kadar ženska da pobudo, ampak jst v tem ne vidim nič napačnega. Obstajajo tudi moški, ki to rabijo….

Prvo pravilo je,da imata nekaj skupnega, ne samo oh kako je lep in oh kako bi jo :). Potem vaju tisto skupno začne vezati na en drugega. Recimo,lahko so inštrukcije, skupen šport, pač nekaj kar vaju vleče skupaj. Potem naj vsak zase to potencira pri drugem, Začni se zanimati za tisto kar drugega tudi zanima. Če to ne moreš,potem nista za skupaj. Po nekem času ,ko sta že velikrat skupaj zaradi tistega, pa se stvar počasi spremeni v ljubezen ali pa ostane samo prijateljstvo. To je pa vedno loterija :).

igrico lovca in plena? 🙂 Recimo, ce se mi ne javi nekaj dni, se tudi jaz ne oglasim od nikjer…pa cetudi to traja vec kot en teden..slej ko prej se oglasi in povabi ven…in ce ga se zavrnem, da nimam casa…ej naredi absolutno vse, da doseze svoje…no in potem greva ven…in jovo na novo…no vcasih kaki smsji al pa maili laufajo celo…
ce bi pa jaz “forsirala”, da greva ven bi pa verjetno bila prevec pushy…
ceprav sva se enkrat pogovarjala in je neki omenjal, da bi lahko dala veckrat pobudo…ampak da vseeno uziva ko doseze tist kar si vbije v glavo…ohja

Miškolin, izvisela sem na čist simpl način…recimo, da sem hotela iti ven z njim sem ga pač poklicala in ponavadi ni imel časa. No in, ker sem v dobri veri, da je pač to tko ga pokličala še parkrat (ne isti dan seveda), je postalo tako kot je to napisal simon, da če zenska prevec telefonira ni zanimiva…
mislim verjetno bi prav zares takrat palilo, da bi se potuhnila in bi cakala, da me poklice…ampak takrat se nisem upostevala teh pravil…

Jaz sem poskušala včasih kršit pravila, pa bi moškega očitno prestrašila. Zato raje prepustim vlogo lovca moškemu in sem nedosegljiva, kasneje, ko je pa “plen” že osvojen in te tip pozna pa normalno prevzameš pobudo. Normalno, da jim je to všeč!
Tist, ki se te pa že na začetku vstraši, pa očitno itak ni tvoj tip. Kaj češ s takim….

Miškolin, ne bi se mogla bolj strinjati s tabo!
Če je nekomu res nekaj do tebe, mu bo vseeno, koliko časa po zmenku ga pokličeš, če ga nonstop kličeš itd. in to ne bo vplivalo na to, če bo kaj med vama ali ne. Če si nekdo želi biti s teboj, te bo sprejel takšno/takšnega kot si. Sicer pa, če se dva ne sprejemata takšna kot sta in morata pazit na vsak korak, ki ga naredita, mislim, da ni nobenega smisla, da se sploh spuščata v zvezo!

Vauuuuu
kot bi vedla da jaz rabm točne tele besede.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close