Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek masaža in limfna drenaža v LJ

masaža in limfna drenaža v LJ

Zdravo,

če imate kakšne pozitivne izkušnje, mi prosim priporočite, kje v Ljubljani naj si privoščim klasično masažo in ročno limfno drenažo. Se pravi, da so res strokovni in da je potem nek učinek. Kolikokrat zaporedoma je treba iti na limfno drenažo, da res kaj koristi? Jaz bi poskusila zato, ker sem ves čas nekaj utrujena, izčrpana, pa slabo spim, … skratka počutje bolj na psu, čeprav sem načeloma zdrava. Ali mislite, da lahko limfna drenaža pomaga?

Ave v Podutiku

A si preizkusila? Se ti zdi, da je res učinkovito, ali je bolj blažev žegen? Ne vem, nisem bila še nikoli, zdaj mi je pa kolegica to svetovala, pa sem vseeno še malo skeptična.

kaj sploh je limfna drenaža…

A si preizkusila? Se ti zdi, da je res učinkovito, ali je bolj blažev žegen? Ne vem, nisem bila še nikoli, zdaj mi je pa kolegica to svetovala, pa sem vseeno še malo skeptična.[/quote]

Preizkusila in redno preizkušam masažo pri njih. Meni je zelo ok.
Za limfno drenažo pa res ne vem, še nisem probala. A nasploh je salon zelo na nivoju in upam si trditi, da nobene stvari ne opravljajo povprečno.

@kinka: hvala!

Še kakšen predlog?

Zavod za rehabilitacijo Soča.

Ampak če je vzporedno kakšno drugo obolenje, te limfna drenaža sama tega ne bo rešila. Pri meni se je izkazal vzrok takega počutja v obolenju s kandido. Odkrili so mi jo na bioresonanci.

Rehamed v Ljubljani. Lastnica, ga.Andreja Petelinkar, je res ekspert za ročno limfno drenažo z dolgoletnimi izkušnjami, ki pa pri ročni limfni drenaži pomenijo ogromno oz. naredijo dobrega limfterapevta. Drenaža celega telesa traja 2 uri. Proti utrujenosti lahko dodaš še magneto terapijo. Za klasično masažo pa nisem prepričana ali jo imajo ali ne. Jaz sem tam koristila druge stvari, predvsem LPG terapije za oblikovanje telesa in za obraz.

koliko pa stane en tretma?

a mi lahko torej posredujete link ali tel.stev.od tega Rehameda?
hvala in lp.

http://lmgtfy.com/?q=rehamed

New Report

Close