Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Smrdeč vonj iz vagine

Smrdeč vonj iz vagine

Pozdravljeni!

Upam, da se katera najde, ki je imela tak problem in ga rešila. Iz vagine prihaja grozen smrdeč vonj, tudi čez hlače. Nič me ne peče ali srbi, higieno vzdržujem maksimalno, tudi vložek imam zdaj vsak dan, pa vseeno pride čez tako, da ga voham. Smrdi kot po ribah. Grozno. Imam stalnega partnerja, tudi jaz sem njegova edina partnerka.

Prosim, prosim za pomoč.

verjetno bakterijska okužba. k zdravniku.

Glivice?

nova
Uredništvo priporoča

Nekaj sem našla na netu od ene ginekologinje odgovor, da, gre za vnetje, če je prisotno srbenje in pečenje, pa tudi izcedek in da je takrat potreben pregled. Jaz tega nimam.

Ne vem več, kaj naj naredim. To se je pojavilo kar naenkrat. Prav sram me je v službi.

Tega pa ne veš.

Možno je, da si se prehladila. Kakšo glivično vnetje. Ti svetujem, da povprašaš svojega ginekologa.
Je pa tudi možnost , da ti partner laže, da si mu edina; lahko, da je staknil kakšno “sranje” kje drugje. Priznal ti seveda ne bo. No, saj pravim, to je tista, zadnja možnost.

Tega pa ne veš.[/quote]

Vem.

Na netu se prebere marsikaj.Nimaš svojega gin.? Pokliči,povej in se naroči na pregled čimprej.

Za vse pomisleke: partner 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne laže in če je komu to težko verjeti, pač naj ne verjame.

Evo mene, sem se našla v tvojem pisanju.

Se raje ne spomnim, kako sem sama sebi smrdela… Prepričana sem bila, da mi mož skače čez plot, ker je bilo takole.

smrad > obisk G> anibiotično mazilo> ok stanje> seks z možem> smrad > obisk G> anibiotično mazilo> ok stanje> seks z možem> smrad > obisk G> anibiotično mazilo> ok stanje> seks z možem> smrad …

Higiena, mislim, halo, jasno, da kar naprej … Po zdravljenju sem se začela bati seksa, sem bila ok, potem spet seks in spet smrad … Napetost je rasla, nakar sem zatežila G, da naj me da testirat, katero spolno bolezen imam, da me mož ziher vara, da mi zanaša bakterijo itd.

No, na koncu je tako: Vaginalni ph se je porušil po spolnem odnosu in ejakulacijo v vagino. posledično se je razvilo preveč anairobnih bakterij, sledil je smrad.

Zdaj imam prakso tako: Vedno imam v nočni omarici kapusule ali vaginalete za vzdrževanje ravnovesja v nožnici. Imaš precej izbire v lekarni, tu ne bi delala reklame, se mi pa obnese vse, kar ni mazilo. Z mazilo težko apliciraš globoko v nožnico,

Uporabljam jih takoj po sp. odnosu. Če mož ejakulira v nožnico, poskusim čim več izstisniti ven in apliciram zgoraj omenjeni preprarat. Glede na to, kakšen začaran krog sva vrtela, tudi mož večkrat ejakulira izven. Zgolj iz tega namena … sicer ima opravljeno vazektomijo in ni treba, da je prav natančen.

Skratka, pojdi do G, povej tole o smradu, pozdravi si ga s tem, kar ti bo dal G, potem pa v lekarno po vaginalete ali kapsule za nožnico. Imajo tudi kapsule za uživanje, ampak jaz nisem opazila učinka.
Jaz jih imam zdaj vedno na zalogi in gredo z menoj tudi na dopust. Imam mir že več kot leto dni …
Nimam pojma, zakaj se je to pojavilo po 20 letih sp. odnosov brez smradu 🙂 Verjetno se je zmanjšala možnost obrambe nožnice.
Upam, da se tega znebiš čim hitreje. Moram reči, da se še vedno včasih panično voham … ampak, trkam … vse ok.

Držim pesti zate!

Ekzekli, hvala!!! Zanima me, ali lahko dobim te kapsule brez recepta?

Kako je lažje, ko te kdo razume.

Ginekolog, ni debate. Očitno imaš porušeno ravnovesje mikroorganizmov v nožnici in to se ne bo popravilo samo od sebe.

Samo še besedo ali dve: težave lahko izhajajo ravno iz maksimalne higiene, vložki pa potem vse skupaj še poslabšajo. V današnji dobi, kjer reklame spodbujajo patološki strah pred “umazanostjo”, je ženske včasih že težko prepričati, da naj intimne predele pustijo pri miru in se izven časa menstruacije normalno tuširajo enkrat na dan – občutljivejše uporabljajte gel za intimno nego, vse ostale pa pač navadnega. Ker nisi napisala, kako zgleda tvoja maksimalna higiena, te toprej opozarjam, da izpusti vse izven rednega dnevnega tuširanja. Kadar se le da, tudi zdaj ne nosi vložkov (recimo doma), ampak si na hlačke položi kar navaden prepognjen skret papir.

Razumem te tudi jaz,ampak NE razumem,kako da ne greš vsaj na posvet h ginekologu?
To je najbolj sigurna pot in brez tveganja,da testiraš sama na sebi raznorazne kemične zadeve.
Če bi se meni to zgodilo,bi že takoj naslednji dan poklicala ginekologa.

Zdaj se pa jezi name,ampak to je moje mnenje.;)

Ja, ja, brez recepta. Pa saj ti lahko pravzaprav napišem. Meni se najbolj obneseta Gynophilus (vaginalne kapsule) ali Floragyn (vaginalete). Sama imam kapsule raje, ker mi potem naslednji dan ne mazi iz nožnice. Če pa imam slučajno obdobje, ko se mi zdi, da je vse bolj suho, potem uporabljam vaginalete. Ampak je potreben potem dnevni uložek. Sama imam pa rada samo bombažne hlačke, da se “frčafela” čim bolj zrači 🙂

Prav sočustvujem s tabo, res. Mene je bilo prav strah, da me vohajo tudi drugi. Sem šla vsa sveža od doma, potem sem se pa službi usedla za mizo in sem se že zavohala … Res je nočna mora.
Zdravljenje traja 10 dni (no, saj pri meni je), dva dni, pa vonj izgine …če boš vzdrževala ravnotežje flore v nožnici, se boš tega za vedno znebila.

Boš videla, hitro mine, če le veš, kako naprej.

Se strinjam z Janis. Vložki so leglo bakterij in vse nesnage. Bolje skret papir, kot dnevni vložki.
Drugače pa tako, kot ti je svetovala Ekzekli. Srečno!

Sem imela podoben problem pred leti,ko se mi je skoraj čez noč pojavil smrad.Ginekolog je na pregledu ugotovil,da imam cisto na jajčniku,takrat sem bila stara 25 let.Po hormonski terapiji je cista izginila,z njo pa tudi smrad.Se pa v lekarni dobi tudi sredstvo za spiranje nožnice.Srečno

Do ginekologa!!

Sem šla, dobila Efloran, ker je šlo za SPB. Niso mi povedali, da gre za spolno prenosljivo bolezen. Ker mi ni šlo iz glave, kaj imam, sem se ob odhodu iz ordinacije na vratih obrnila in šla sestro prepričevat, da mi je na koncu končno povedala, da imam SPB in katero.

Ženskam sploh ne povejo, če se okužijo in s katero boleznijo (bakterijo, praživaljo..) so okužene. Zakaj?

Jaz sem se tega rešila z uporabo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bombažnih dnevnih vložkov. Vedno prej sem uporabljala navadne dnevne vložke in je bilo res samo še hujše. Od sedaj naprej res samo 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bombažne (npr. VIR). In pa seveda milo za intimno nego in ne navadno milo. Poskusi najprej tako kot pa z zdravili.

O, hvala za vse te koristne nasvete!!! Grem takoj ven dat vložek. Zdaj s strahom že čakam, kdaj se bo pojavil vonj. Glede higiene – tudi sama sem sicer zagovornica bolj vode kot kakšnih mil. Res je, da uporabljam milo za intimno nego, ampak to samo zvečer.

Hvala še enkrat!!!

Kaj vse naredite ženske za moške, da jim ni treba seksat s kondomom…ajajaj

Sem imela prej milo ph 5,5, zdaj sem si kupila Ph 4,00 Hygeia – v lekarni!

Imela sem podobne probleme kot Ekzekli. Po vsakem spolnem odnosu, me je peklo in srbelo. Problem sem rešila tako, da je partner začel uporabljati kondome, jaz sem prenehala s KT, hkrati pa sem ugotovila še dodatne pozitivne stvari (nič več suha nožnica, večja želja po seksu, konec nočne more s ponavljajočimi glivičnimi vnetji). Od takrat sem tudi nehala uporabljati dnevne vložke, za intimno nego uporabljam le milo in čisto zadostuje.

Lep pozdrav. Imam resen problem z neprijetnim vonjem ki uhaja tudi čez kavbojke. Bila sem pri gin. In je vse v redu.

Poskusi s svinjsko mastjo
http://www.najboljicajevi.com/svinjska-mast-lekovitost-i-recept/

Hvala

New Report

Close