Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ZD VIČ dr. Tomažič, dr. Tomšič, ZD Rudnik ?

ZD VIČ dr. Tomažič, dr. Tomšič, ZD Rudnik ?

Iščemo pediatra za otroka in me zanima kakšne so vaše izkušnje z omenjenima zdravnicama v ZD Vič, oziroma katero zdravnico v ZD Rudnik bi priporočili.

Hvala!

Tomšičeva dela v zd vič in je ne priporočam.

Kakšen poseben razlog, da mi je ne bi priporočila? Slaba izkušnja?

Meni je pa Tomšičeva ful fajn. Sicer sta otroka pri Gollijevi (meni super), kadar pa natelimo na Tomšičevo (če naše ni) se tudi vse lepo zmenimo.

Mi imamo na Viču sicer izbrano dugo pediatrinjo, vendar bi med Tomšičevo in Gollijevo zagotovo prevladala slednja. Imamo pa z obema izkušnje samo “slučajno”, če sta nadomeščali našo.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Mi imamo Tratarjevo že 12 let in smo zelo zadovoljni.Pred dvemi leti sem bila tam skoraj vsakodnevno in je super vsaj za nas.Tomšičeva pa ni glih.

Na vicu nove otrocke sprejema le dr tomazic, ker so ostale prezasedene. Je pa le ta prisla na novo in ima veliko kompetenc. Na rudniku sta dr Amon in dr Poredos.

Res, jo poznaš mogoče, imaš z njo kakšno izkušnjo. Kje je pa delala prej? Katero bi najbolj priporočala? Hvala za info.

Lp

New Report

Close