Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek a da je ena shujšala 42 kg’

a da je ena shujšala 42 kg’

Spodaj sem čitala, je ena napisala, da je po TV gledala, da je ena rekla, da je shujšala za 42 kg.

Če je kdorkoli gledal to, na kateri tv je bila oddaja in katera oddaja je bila to?

Bi prav prišlo za motivacijo!
Sicer pa, če katera pozna kak tak primer .. na dan z njim!

To je govorila ena gospa, ki se je prijavila na Slovenija ima talent in so jo pokazali na Preverjeno ta torek.

Na TV Pink je bilo, ena turbo folk pevka iz Sanđaka, veliko je plesala, migala in precej manj jedla. Sedaj piše knjigo, baje bo knjiga v e-obliki dostopna po 15.02.2010 od 15:00 ure naprej. V knjigi je tudi garancija, če se držiš navodil in ne shujšaš v roku 4 let, ti vrne kupnino in zraven dobiš še komplet barvic Jolly+lično šestilo.

Sem ljubitelj narave, plesa in vsega lepega, ločen po tuji krivdi, ne pijem ne kadim - 1. april...
nova
Uredništvo priporoča

če bi jaz shujšala za 42 kg bi mi ostalo samo še 5 kg. 🙂

Federika hvala, bom poskusila poiskati oddajo na netu!

bi mi ostalo še 42 kg. :-))

Moja sestra je shujšala približno toliko. Iz 113 kg je prišla na 71. Potem je nekaj dobila nazaj, ampak je še vedno na dobrih 30 minusa napram začetku. Ni jedla po peti uri, ni jedla kruha in krompirja, pa začela je migati kar prej nikoli ni (sprehodi, Orbitek).

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Našla, pogledala. Dobro izgleda ženska, ni kaj!

Žogica Nogica. vsaka čast tvoji sestri! Res, spoštujem take, ki jim uspe, ker vem, kako težko je izgubiti kak kilogram, kaj šele 30!

Meni tudi. :))

Shujšala 30 kg! In nič dobila nazaj, spremenila prehranske navade!
Iz 80 sem prišla na 50, idealno!

Meni bi jih še vedno ostalo 16. O, jaz bajsika : )

ja znanec z ločevalno, 30kg, ma je bila to posledica redne prehrane, ki je prej ni bilo in veliko miganja, pravilna kombinacija pa je uspeh tu. nekaj malega dobil nazaj, in kolkor vem se 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ni držal pravil.

Bravo!!!
Ok, zdaj imaš spremenjene prehranske navade .. kaj bi povedala malo več o tem, kako je bilo pred, kako med hujšanjem in kako je zdaj? No, če se ti ljubi, jaz ti bom zelo hvaležna, ko sama iščem motivacijo in pot …

Bravo!!!
Ok, zdaj imaš spremenjene prehranske navade .. kaj bi povedala malo več o tem, kako je bilo pred, kako med hujšanjem in kako je zdaj? No, če se ti ljubi, jaz ti bom zelo hvaležna, ko sama iščem motivacijo in pot …[/quote]

Do prve nosečnosti so bili kg ok, tam nekje okrok 53, po prvi nosečnosti mi je ostalo 15kg več, sledila je druga nosečnost in po njej 10 kg viška, 5 sem jih pa dobila nekje vmes!
Ko je blo drugo dete staro leto sem se odločila shujšati, v 3 mesecih 11 kg dol in pol v 2 mesecih 11 nazaj gor, sledilo je obdobje samopomilovanja in potem odločitev dovolj imam! Na temo hujšanja in zdrave prehrane sem prebrala nekaj knjig in začela! Shujšala sem v 9 mesecih sedaj le vzdržujem že 2 leti! Hujšala sem po principu pojej koliko pokuriš oz. ko sem hujšala, pojej manj kot pokuriš!
Aja pijem pa le vodo in nobene druge pijače!

Hvala ti za odgovor! Jaz sem tudi zdaj tam nekje med samosmiljenjem in spreminjanjem navad .. Ni lahko!

Tebi pe še 1x vse čestitke!!

Samo trmasto naprej, do cilja!

No, malo za motivacijo. Jaz sem v zadnjem letu shujšala za 51kg:)))

Dol jih moram spravit še 10kg, za kar se krepko trudim, beri najmanj 6 ur aerobnih in anaerobnih vaj na teden:)))

Ne vem, zakaj je vsem kruh trn v peti – da tako z veseljem povedo, da so se mu odpovedali 😉

Žitarice so osnova zdrave prehrane – saj poznate prehransko piramido:

http://www.e-informacije.com/wp-content/uploads/2008/06/prehrambena-piramida1.jpg

Seveda pa ustrezna vrsta kruha – polnozrnati, temen…

Jaz jem kruh in jem tudi po 17. uri (kako pa naj ne jem po 17. uri, če je delavnik do 16.-ih?). In mi je kljub temu uspelo v zadnjih 6 mesecih shujšati 22 kg – sem nekje na pol poti do željenega cilja. Poleg kruha in drugih zdravih žitaric je v moji prehrani veliko sadja in zelenjave, omejene količine mlečnih izdelkov in mesa ter zelo zelo malo živil z vrha prehranske piramide. Seveda pa se tudi jaz rekreiram – zdaj pozimi vsak dan na sobnem kolesu in eliptičnem trenažerju, ostale letne čase pa v naravi (tečem in kolesarim).

Lej, ona je pač na ta način hujšala. Pred tem je jedla le bel kruh. Je pa res, da hodi zgodaj spat, ker tudi zelo zgodaj vstaja.

Sama sem lani shujšala dobrih 20 kg, pa sem vseeno jedla tudi ob 19 ali 20 uri zvečer. Sem se pač držala principa, da nazadnje jem 2 – 3 ure predno grem v posteljo. Se mi je ravno tako obrestovalo.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Oooooooo, pri tebi gre izguba kilogramov turbo?!
Dobra si! Se večkrat spomnim na tebe:-))

R

Tudi jaz sem po razpadu prve resne zveze shujšala za 20 kg. Kot bi mignil. Seveda je bilo to najprej jokanje 24 ur na dan kak mesec dni…. smiljenje samemu sebni, na hrano sploh nisem mislila…..
Nato pa sem se eno jutro zbudila in ugotrovila, da sem se z to zvezo rešila ogromno problemov, in potlačene jeze in od takrat naprej so kilogrami kar izpuhteli. Je pa res, da nisem več kuhala pekla, cvrla… ker sem bila sama sem si najhitreje in najlažje naredila ogromno solate kak kruh in sir zraven, na obiskih sem potem nadoknadila z mesom ,ki ga doma nisem pripravljala…. in seveda ogromno, kolesarila, se sprehajala, rolala, ker sem imela čas.
Težo sem brez težav vzdrževala 2 leti.
Potem sem zanosila in pridobila vse nazaj pa še malo zraven…. po porodu sicer nekaj izgubila a se je kmalu začelo spet nabirat.
Sedaj dve leti po porodu pa sem se odločila da je dovolj javkanja in jamranja in stokanja in šla v akcijo in trenutno vztrajam 1 mesec. Kilogrami se topijo počasi a upam, da ne obupam.

Ker sem prej pojedla ogromno kruha, tudi do pol kg na dan. Sem ga sedaj močno zmanjšala, dodala gromno solate in se počasi navajam, da opuščam večerjo…. Pri prehrani sem na dobri poti, le miganje mi še ob otroku, službi, dodatnem izobraževanju ne uspe vključit v moj vsakdanjik. Upam, da mi uspe tudi to.

Dodala mojo uizkušnjo in se veselim vsakega nasveta.

LP

Poznam eno ki je shujšala čez 70 kg. Na žalost jih je dobila veliko nazaj, ker je hujšala iz zaljubljenosti, ne iz trdnih odločitev, da dela zase.

New Report

Close