Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zmago jelincic plemeniti

zmago jelincic plemeniti

ko sem nekje prebral da je zmago jelincic plemeniti hrvat,
pa naj bo zaradi mene je lahko cefur ,bosanc, makedonc ,srb karkol ampak je edini ki ima jajca in se bori za naso slovenijo kot pa nekateri drugi poslanci
pa brez zamere
lp;)))

Zmago je car!

Kaj so po narodnosti Ljubica Jelušič….. Rok Žarnić kandidat za novega ministra za okolje in prostor………..Bojan Kontič………Franc Lukšič…končno tudi Jelinčič, ki ima na dvorišču kip Tita ki je bil pol Hrvat

Joj, meni je pa takšen primitivc. Saj je zelo dober retorik, ni kaj. Všeč mi je, ker je splošno zelo razgledan. Obvlada zgodovinska dejstva. Samo njegov način. On je alergičen na vse kar je drugačno. Homoseksualce bi zradiral, pa Hrvati mu gredo a priori na živce. Ženske so tako same krive, če jih moški tepejo, ker si to želijo. Njegova Monika nima pravo glasa doma-vem.
Dvoličen je. Kaže se kot poštenjakar. je pa najel nekoga, da je kradel starine zanj. Je goreč oboževalec starin.
Ko malo več veš o njem, po moje nisi tako navdušen. No, vsaj jaz ne.

hja,mogoče bi se v kakšni točki še strinjala s teboj,ker je res.
Meni se zdi car zato,ker med ostalimi,ki so PRAV TAKŠNI KOT ON,mislim,v slabih lastnostih,edini stegne tisti svoj jezik in pove!
Kradejo tam gor itak vsi(zato so šli v politiko,da si bi nakradli),on je pa pametnejši od večine.

Tip ni neumen. Raji daje tisto, kar hoče slišat n asvojem najbolj primitivnem nivoju in se na ta račun šlepa že menda deset let. Naredi nič, samo malo zalapa tu in tam, vi ga pa živite.

Grozljivo je, da ima toliko podpore.

Grozljivo je, da ima toliko podpore

Veš,vedno sem bila sledečega mnenja:

S pametnim človekom se da vse zmenit,tudi če imata različni mnenji,z neumnim pa ne!

In zato ima mojo podporo!

Pa še to: on ne pove kaj misli, brez dlake na jeziku in podobne bedarije…on pove tisto, kar VI želite slišat, zato da potem govorite, kakšen car je, predvsem pa zato, da je vsakič znova izvoljen v parlament in materialno preskrbljen.

Nikar si ne delajte utvar, da se resničo bori za kogarkoli drugega, kot samo zase.

Bravo rajka točno tako kot si napisala. Govori kar si ljudje želijo slišati.

najboljša je njegova zadnja izjava, da v parlamentu sedijo teleta – jeeeeeeee

No, ampak da dopolnim. On od parlamenta ne živi, ker je milijonar. Plača je njemu drobiž. Mutna posla pač.

Pri čemer mu je seveda status poslanca in dejstvo, da je pri koritu, samo v pomoč.

Glede na to, da je v sloveniji (pa tudi povsod drugje, nismo kaksne izjeme) zelo veliko nacionalistov, ksenofobov, šovenistov, homofobov in drugacnih primitivcev, verjamem, da je car za mnogo ljudi. Meni osebno clovek, ki je pripravlejn izrabljati neka nizkotna custva ljudi za svoj lasten cilj ni ravno car. Sploh pa ne vem, kaj je bolje, ali ce sam v te stvari verjame, ali ce ne verjame. Mu pa, kar se tice mnogih izjav, ki jih daje o nenacionalisticnih, nesovenisticnih,… temah dam morda veckrat prav, kot komu drugemu.

Glede telet. Kako tezko je pa reci, da so v parlamentu sama teleta? A res se niste nikoli slisali kaksne podobne izjave od kaksnega pijanega soseda?

Ime kandidata je ROKO Žarnić-dalmatinsko !

kaj pa Janković?

kaj pa Janković?[/quote]
mislim da je srb,nisem ziher,naj me kdo popravi ki ve tocno

Saraorci kod Smedereva. Z Milanom Kučanom imata istega očeta….in rodovnik.

New Report

Close