Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek jedilni pribor mercator

jedilni pribor mercator

A je kdo preveril cene je drag ali poceni?

Ga kdo že ima in kako ste zadovolni?

Hvala in lp

relativno drag, če upoštevaš, da moraš najprej toliko in toliko zapravit, da dobiš nalepke, potem pa še plačaš 36 eur za osnovni pribor s 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popustom. imaš pa po trgovinah tudi veliko dražje variante, ne nujno tudi bolj kvalitetne.

Ugodno razmerje med ceno in kvaliteto. Če ti kdo podari nalepke, seveda.

nova
Uredništvo priporoča

vse nalepke dobila podarjene.

vendar nikjer nisem gledala cen ostalih ponudb in zato sem vprašala, če je kdo preverjal cene
Ker bi rada imela komplet za 18 ljudi se mi je cifra lepo nabrala – in sem zaradi tega vprašala.

Hala še enkrat

Meni se zdi pribor sicer lep, cene brez popusta pa naravnost smešne (lepo vas prosim, zajemalka 62€, saj ni zlata!…). Cene s popustom se mi zdijo pa ravno približno v redu. Jaz sem dobila dovolj nalepk od prijateljice, sama jih nikoli ne bi zbrala toliko, ker v Mercatorju ne kupujem veliko.
Približno isto kot pri lock-lock škatlah, ki jih dobiš s kao 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popustom s kartico Pika (nihče pri zdravi pameti ne bo plačal za komplet navadnih plastičnih škatel 30€, tam nekje 5-6€ pa že).

http://shop.zwilling.com/solingen/index.php/cat/c1111_Nova.html

Zelo lep.Se pa nabere,če želiš večji komplet…

cene so čisto realne in točno take, kot veljajo v online shopu v nemčiji.

http://shop.zwilling.com/solingen/index.php/cat/c1111_Nova.html

lahko primerjaš

http://www.mercator.si/_files/47445/zgibanka.pdf

je razlika, ali kupiš pribor za 20 EUR, ali pa za 200 EUR. Tudi pri plastičnih škatlah je velika razlika. navadne se z lock&lock sploh ne morejo primerjat.

saj kupci fiatov tudi govorijo, da ima bmw prav smešne cene….

Jaz sem kupila za moja fanta Teddy kompleta. Fanta sploh ne pogledata več drugega pribora, pa tudi meni je prav prijetno jesti z njim.

Itak

Že mogoče, da so točno take, kot veljajo v online shopu, ampak zato niso nič bolj realne. Jaz vsekakor ne bi nikoli plačala polne cene za tak pribor, ker se mi ne zdi desetkrat boljši ali desetkrat lepši od tistih, ki so desetkrat cenejši, ampak this is a free country.
Kot je Matevž Krivic že zdavnaj rekel, “na vsakih plankah lahko piše k_u_r_c, pa ni nikjer k_u_r_c_a, so samo planke”, tako na vsakem plehu lahko piše cena XXX€, pa to še ne pomeni, da je res tudi toliko vreden.
Moje mnenje pač.

Že mogoče, da so točno take, kot veljajo v online shopu, ampak zato niso nič bolj realne. Jaz vsekakor ne bi nikoli plačala polne cene za tak pribor, ker se mi ne zdi desetkrat boljši ali desetkrat lepši od tistih, ki so desetkrat cenejši, ampak this is a free country.
Kot je Matevž Krivic že zdavnaj rekel, “na vsakih plankah lahko piše k_u_r_c, pa ni nikjer k_u_r_c_a, so samo planke”, tako na vsakem plehu lahko piše cena XXX€, pa to še ne pomeni, da je res tudi toliko vreden.
Moje mnenje pač.[/quote]

cena je realna, če jo je pripravljen plačat kupec na trgu. o čemerkoli drugem je neumno razpravljat.

Že mogoče, ampak jaz nisem tisti kupec, glede na to, da jih Zwilling dobavlja Mercatorju po zelo diskontnih cenah, pa tudi mnogi drugi očitno ne.

Meni se zdi v primerjavi z ostalim priborom zelooo lahek, pa tudi daljše “ročaje” imajo. Na prvi otip mi deluje nekako cheap.

Tud mal ni lahek in čip. To se sam vam k v Hoferju kupujete zdi. Men je odličen.

Cene se mi ne zdijo pretirane, kupila le komplet za ribe in testenine. Še nismo probali. Izgleda mi lepo, upam,da bo tudi uporabno t.j. služilo

Sestavila sem nek rezervni komplet (za primer večje družbe doma) in dodatno set za solato.
Meni je všeč, tako malo starinsko velik je. Sedaj mi to deluje že simpatično, na začetku pa sem kar strmela v tiste dolge dolge vilice 🙂 Noži pa, ostri da sem se prvič urezala. Pač sem navajena našega starega……..
Cena mi je pa ok.

Meni je pa lep in eleganten in ga bom kupila. Sedaj imamo eno poceni varianto, pa mi je vse zarjavelo v pomivalcu.

Daj, ne nakladaj. Moj glavni dejavnik pri odločitvi, ali naj ga kupim ali ne, je bil ta, da ne deluje prelahko in “plastično”. Pa da je žlica normalne velikosti, ne tako majhna, da ne veš, ali je čajna ali jušna. Sploh ne deluje cheap, ampak zame je bil, glede na to, da sem nalepke dobila, v resnici cheap.

angie 1 ne bluzi! Očitno si do sedaj samo s plastičnim priborom jedla, če se ti ta ne zdi lahek. Sem v nedeljo jedla z njim pri tašči in se mi je zdelo, kot da nimam nič v rokah!

Mogoče si pa bila preveč napeta ko si jedla pri tašči tako da nisi opazila da pribor ni tako lahek kot se ti dozdeva. Si ga pač preveč stiskala v roki – zaradi prenapetosti.

New Report

Close