Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek HP tiskalniki

HP tiskalniki

Bi kupili Hp tiskalnik ali mi svetujete kaj drugega?
Je pa za domačo, zelo redko uporabo.

jaz sem, ampak kaj pa jaz vem vec od povprecne gospodinje.

Jest sem.

nova
Uredništvo priporoča

no ja, hp, ekonomsko gledano je najdražji, boljš mogoče canon al pa epson, mata mal cenejš kartuše

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Sedaj imam Epson. PODN od podna!!! Kartuša je res poceni a mi natisne le ene 10 strani, dva dni ne tiskam in je suha. In še eno stran mi tiska 5 minut, hahaha.

Pred slabim mesecem sem si kupila HP tiskalnik deskjetF2480,kopiranje,tiskanje in skeniranje,zelo sem zadovoljna cena 79.90evra,drugače ga imaš pa v šentjurju v akvoniju za 59.90 evra,zraven dobiš še bon za 5 evrov, sam ne vem katera firma

No saj, tega sem gledala, za 79.90€, mislim da ga imajo v Comshopu za 69.90€.
Zdi se mi res poceni, zato sem bila skeptična in malo odlašam z nakupom.
Jutri grem po njega. Hvala!

Sem iz Ljubljane, zato ne verjamem da bom šla ponj v Šentjur:-)

Za potrkat (tok, tok), še nikoli nobenih težav z njim.

Za domačo rabo je kar dober Canon IP 4500.Kartuše fejki stanejo 7 eur , drugače ga je potrebno imeti stalno priklopljenega da se kartuše ne zasušijo.
Priporočam!

saj zato pa raje laserja kupis.

A4 listi pa so cenejši v bigbenu, 600 listna kartuša črna je 35evrov,200 listna 18evrov,joj,barvne še nisem kupovala,ne vem cene

Priporočam HP Photosmart C4480
3 v 1
barvna kartuša: 20€
črna kartuša: 15€
cena tiskalnika, v katerem je že priložena 1 barvna in 1 črna kartuša pa 500 kartončkov za slike delati: 80€

http://www.mimovrste.com/artikel/2830059835/vecfunkcijska-naprava-hp-photosmart-c4480

Jaz sem z delovanjem HP multi napravice zelo zadovoljna, a ko kupujem kartuse, kolnem.

Ce potrebujes za domaco rabo (jaz npr. vsak dan natisnem kak list, vecinoma CB), povprasaj malo prodajalce, kaj je primerno zate in da so kartuse poceni. Osebno razmisljam o nakupu novega, ker ena CB in ena barvna kartusa staneta skoraj vec kot tiskalnik.

Tiskalniki so potrošna roba.
Firme služijo v glavnem na črnilih, ki so dražja od krvi.

New Report

Close