Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako se vam zdi Bol na Braču začetek junija, toplota morja vreme?

kako se vam zdi Bol na Braču začetek junija, toplota morja vreme?

Bi šli v začetku junija, oz kar prvi teden, pa se bojim , da bo mrzlo…ok, bi šli v hotel , kjer je se mi zdi notranji bazen, a mene zanima morje….

Težko boš vedela toliko vnaprej, kakšne bodo letos temperature. Pred leti smo se kopali že za prvomajske v morju, včasih pa tudi junija še ne…zelo različno torej, ampak, če imate v hotelu bazen bo kar ok, če je ogrevan seveda?

prednosti:
– ni guzve
– ponavadi ze zelo toplo ozracje (kot sredi poletje)
– doolgi dnevi (ob 21:30 dan.-))

slabosti:
– hladno morje (tezko kaj vec kot cca 21 st)

pravzaprav obratno kot zacetek jeseni; ko je morje se zelo toplo, ozracje hladno in zelo kratki dnevi

..zdi se mi v redu.

Hvala , a je že kdo bil v hotelu Bretanide ?

Morje je dokaj hladno,vseskozi (20 st.).Za majhne otroke dokaj neugodno, tudi zunanji hotelski bazeni imajo hladno vodo!
Brač je več ali manj vetroven- idealen za SURFARJE! Lp.!

Oj hvala, ma ne na Bolu smo že bili v juniju par let nazaj, sam tisto leto je bilo kar toplo.Pa mala je imela šele 10m in smo se kopali.Mal se bojim, ker so ta poletja tolk nepredvidliva.Drgač je meni Bol najlepši na celiHrvaški.Gremo tud all in nimamo dost stroškov, prtlajge pa sam cunje.
Sin pa je srfal ja, krasno, vzameš tečaj srfanja in še mulc se zabava.Skratka lepo, sam vreme se bojim.
Hvala

Kaj pa Breetanide , je kdo bil?

Demantiram. Prej manj vetroven kot več. Srfanja je bilo bore malo.

Demantiram. Prej manj vetroven kot več. Srfanja je bilo bore malo.[/quote]

No pri nas takrat je bilo tako srednje, za sina , ki je bil na tečaju glih dovolj….

Bila sem le enkrat na Braču, ampak mi je ostal v spominu kot neverjetno čist otok, z kristalno čistim morjem, čudovito okolico, skratka fantastičen otok

BIla sem v Povlji, mestecu, kjer ni bilo prodajaln sladoleda, kjer so vse hišice bile bele, čiste, domačini prijazni, gostoljubni, sprejemljivi….

ah……….lepo

Demantiram. Prej manj vetroven kot več. Srfanja je bilo bore malo.[/quote]

No pri nas takrat je bilo tako srednje, za sina , ki je bil na tečaju glih dovolj….[/quote]

no, tokrat pojdite na Pelješac 🙂
2007 smo bili v prvi polovici junija in je bilo super. sicer vroče a ne prevroče, nič gužve, morje toplo in kar nekaj vetra za srfanje.

Zime pri nas so toplejše kot tam poletja.

Demantiram. Prej manj vetroven kot več. Srfanja je bilo bore malo.[/quote]

No pri nas takrat je bilo tako srednje, za sina , ki je bil na tečaju glih dovolj….[/quote]

Lahko demantiraš, ampak, ko smo bili mi tam -začetek julija pred parimi leti, so uživali res samo surfarji! Kopanje je bilo v bistvu nemogoče! Tako, da smo se šli enkrat potapljat, da smo vsaj nekaj imeli od morja! Vseskozi je pihali, surfarji, ki jih je bilo precej, pa so neizmerno uživali.Lp!

No pri nas takrat je bilo tako srednje, za sina , ki je bil na tečaju glih dovolj….[/quote][/quote]

Lahko demantiraš, ampak, ko smo bili mi tam -začetek julija pred parimi leti, so uživali res samo surfarji! Kopanje je bilo v bistvu nemogoče! Tako, da smo se šli enkrat potapljat, da smo vsaj nekaj imeli od morja! Vseskozi je pihali, surfarji, ki jih je bilo precej, pa so neizmerno uživali.Lp![/quote

pri nas 23.6. tako, dopoldne krasna lepa voda, nič pihal, popoldne se je dvignil veter.

Tam je super, lepo krasno. Temperatura morja je tam precej nizka, lani je bila konec junila 18 stopinj. Za zmrznit, vsaj meni je bilo odločno premrzlo.

Bol na Braču je zame kraj kamor ne grem nikoli več – bili pred leti v začetku julija – voda ledena, skoz je pihal,”opevana”plaža je ena natega…

Lani v začetku julija morje okoli 25 stopinj, ozračje zelo toplo, morje krasno, veter z ene strani, z druge strani pa nič. Rajska plaža- RAJSKA. Gremo spet.

New Report

Close