Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moj “sonček”je dobil ukor!

Moj “sonček”je dobil ukor!

No pa se je zgodilo:(Sin obiskuje drugi letnik in je dobil prvi ukor v življenju,razlog-igral je karte med odmorom z sošolci!Na ukoru piše,da je to težja kršitev šolskih pravil………

Jaz sem imela skoraj v vsakem letniku ukor pred izklučitvijo. Skoraj vse zaradi špricanja. Tak sočnek sem bila, da je kar sijalo od mene.

Med odmorom?? Pa je dobil ukor..japajade! Prej verjetno je, da je igral karte med poukom samim. Oh kje pa, moj sonček pa že ne. Je priden in sodeluje med poukom. Ubožček, res.

moji ‘sončici’ je vzela mobilca

sončki pa taki!!??!!

A ne se sekirat, ne moreš verjet, ampak tudi jaz sem v osnovni dobila ukor, zakaj že, ker sem zlomila Titovo sliko, pa mi danes nič ne manjka, sem pridna v službi in doma:))
Eni smo pač imeli malo bolj divje otroštvo in smo na vsakem koraku preizkušali meje. Verjetno me tako obnašanje še čaka pri sinu, zaradi genov mislim :)))

A to ti je sin povedal razlog? Ker kartanje med odmorom pa res ne vem če je glih taka kršitev.

Drugače pa … tudi jaz sem dobila v srednji ukor pred izključitvijo. Pač … špricanje. Pa ni nikjer nč zabeleženo. :))))

te je pa res nafarbal-med odmorom? ja pa ja de.

Japajade, v drugem letniku pa res mirno sedijo in kartajo. :o)

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

a za denar?:):)

tudi jaz sem med člani z ukori….v 7. razredu sem ga fasala

Med odmorom,saj piše na ukoru tudi tako,dobila sta ga dva čeprav so kartali štirje.Ne niso kartali za denar,kartajo ker niso kadilci,drugi raje gredo za šolo na”čik pavzo”!

še dobro, da ni kadil na stranišču……

Tudi od mene je kar sijalo , sem dobila ukor na zaključnem izletu .

Ja saj vem,da to ni nič takšnega,samo se sin zelo sekira.V obrazložitvi mu je razredničarka povedala,da je predober dijak,da bi v šoli igral karte,naj se raje tisti čas uči HALO!!!

Jaz se tudi pofočkam z ukorom učiteljskega zbora ali kaj je že bila tista stopnja pred ukorom pred izključitvijo. Mah neka bedarija je bila, nič takega, doma sploh niso vzeli resno. Je bilo v OŠ kaj hujšega, pa ni bilo ukrepanja.
Še danes žarim, tako sončece sem bila.

In ti mu verjameš?Če je med odmorom igral karte res ne dobiš ukora…verjetno je med poukom.
Če bi bila jaz prof. bi mobitele metala skozi okno, kaj imajo dijaki drkati mobitel, ko prof. predava…

Ali lahko napišeš dobesedno, kaj piše v ukoru?

ko sem še jaz hodila na gimnazijo smo imeli ravnatelja, ki je bil alergičen na tarok.. če je med odmori na hodniku zasačil kakšno skupino s kartami, se je začel dreti, da je to “barska igra” 🙂 se pa ne spomnim, da bi kdaj potalal kakšen ukor…

sicer pa ukor ni konec sveta, sine bo preživel, ti pa tudi

kako lahko to trdiš???
ene šole so zelo proti kartam, sploh, če igrajo otroci po možnosti še za pravi denar.

karte in šola pač ne grejo skupaj. od nekdaj je bilo kvartopirstvo označeno za nekaj huuudo slabega.

Saj ne morem verjeti! bolj mirnega preživljanja odmora si ne morem zamisliti! A bi bilo bolje:
– če bi kadili
– brcali nahrbtnike po hodniku
– uničevali inventar
– ……..

Pa kaj bi tile prfoksi sploh radi?? A ni odmor za sprostitev?

Na, še ena cvetka! Od nekdaj…..
Pazite, čez 20 let bo tudi igra Monopoly označena kot huuudo slaba…..in zato preganjana. In še in še je otroških iger, ki bi res lahko bile označene za hud greh!

Mislite malo s svojo glavo!

Točno to, če so kartali med odmorom, seveda kulturno in ne za denar…potem ne vidim nič slabega, a kajenje na pločnikh, uničevanje inventarja….to je pa ok.?

Šola in mobiteli tudi ne gredo skupaj a ne?Pa šola pa kajenje tudi ne ???

Res nisem ena tistih, ki bi otroke pretirano ščitila pred učitelji in šolo, ampak ukor zaradi kartanja???

Resno, jaz bi se pritožila najprej na šolo, potem na ministrstvo. Ne zaradi ukora, ampak zaradi razloga zanj.

A Človek ne jezi se je tudi prepovedano igrati?

Aja, mi smo igrali briškolo in teršet 🙂 nobenega ukora…

Ma kakšne pritožbe, treba je mazat mularijo nevzgojeno.

Nočem težav zato se ne bom pritožila,saj bo šolo obiskoval še dobri dve leti in nočem,da ima potem probleme!

New Report

Close