Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dober in poceni in prijazen frizer v centru Lj?

Dober in poceni in prijazen frizer v centru Lj?

Jutro. Se odpravljam čez kakšno urco. MarkoMatjaž imata pa nabito polno. Kakšne ideje? 🙂

lassana v stavbi kjer je knjigarna konzorcij, čisto na koncu stavbe. reči za frizerko darjo: je dobra in prijazna, poceni ti pa verjetno ne bo.

Dobro in poceni NE gre skupaj, razen, če poznaš kakšno, ki te zaradi vezic postriže pod določeno ceno.

Moja frizerka je nadvse dobra in zelo poceni. Dela z veseljem, moj las pozna do obisti, in točno ve, kaj mi paše in kaj ne, zato mi včasih tudi zavrne prošnjo po kakšni spremembi ko ji povem kaj bi. Takrat mi razloži, zakaj mi tega ne bo naredila. Samo enkrat sem jo ne-poslušala in zanalašč šla k drugemu, da mi naredi to kar sm si naprdnila. Seveda je rezultat bil – podn. Zato zdej zaupam tej frizerki.

Z njeno pomočjo imam fantastično svetleče, lepe lase, frizuro, ki mi najbolj paše k obrazu, in s katero imam najmanj dela, glede na dejstvo da si že x let perem lase vsak dan.

Hči (najstnica) pa tudi hodi k njej.

Povrhu je poceni.

Naslova pa ne povem, ker ima dela čez glavo, tudi brez reklame.

Potem je pa skrajno butasto, da se hvalisaš tu gor.

Se ne “hvalisam” (mimogrede od kod ti ta izraz)

Ena je rekla, da če je frizer res dober nikakor ne more biti poceni. Hotla sem samo napisat, da obstajajo pa tudi taki, odlični in poceni.

In še to, salon je v LJ, ampak ni v centru.

Sama hodim v salon VE, kakšno leto so odprti. Frizerke so izkušene in zelo fejst. So pa na Železni cesti, blizu Mobitel centra, za DM drogerie. Za striženje, barvanje narastka in par pramenov za poživitev dam 60 evrov. Sem zadovoljna in k raznim umetnikom, ki računajo po 100 evrov za enako uslugo, ne grem nikoli več. Tel:051 208 744

No jaz tudi svoji ne bom delala reklame, ker ima že preveč strank.
Sem pa zelo presenečena da sem našla v Ljubljani eno tako, ki je poceni in celo ve kaj mi paše in kako me ostričt. Tudi sama sem prej hodila okrog ultra dragih in znanih LJ frizerjev z zvenečimi nazivi, akademijami in plaketami na steni ampak to svojo frizerko pa ne bi zamenjala za nobenega od njih več.
Drago še ne pomeni dobro. Daleč od tega. Vsak dan je več dragih s praznimi saloni.Kaj ti pomaga da se ultra visoko ceniš, če folk zate nima denarja? Že boljše da dobro živiš in imaš veliko strank, ki te cenijo.

hvalisanje hvalísanje -a s (ȋ) glagolnik od hvalisati: zoprno je poslušati njegovo hvalisanje; bahavo, nesramno hvalisanje

Tako, mimogrede. ne sam hvalisava, tudi nevedna.

Hodi mogoče katera v Lassano pri konzorciju, mi lahko prosim priporoči tam kakšno frizerko ki obvlada tanke in goste lase in zna postrižt brez vrtincev? Hvala.

Hotla si bit samo pametna, v resnic pa tle lačnim burek kažeš in nočeš pajsa dat. Zdej pa hitr povej, kje je frizerka, al se pa spelji.

V Kambodži je preprosto moško striženje $2, za umivanje ženskih las in ravnanje ali striženje pa je $4. Brivci na ulici še vedno brijejo za $1. Pol pa pridem nazaj po treh letih in vprašam v enem salonu pa me kap zadene: 20 evrov!!! Kaj toliko stane? Najemnina? Za dva dolarja so mi lepo klasično frizuro naredili in niso mi ušes odrezali čeprav imajo kar ostre škarje iz Tajske. Se bolj splača kupit škarice ali strojček in po kavbojsko pred ogledalo. Se spomnim ko so me postrigli za manj kot jurja v Ptuju….

Najcenejši frizer v mestu je ta trenutek definitivno HAIR CITY v Fužinah! Več informacij pa dobite na naši spletni strani http://www.haircity.si!
Vabljeni!

Tale forum je postal eno samo oglaševanje z vseh koncev.


Upam, da je tale našla svoj frizeraj leta 2010!

Temo je “dvignil” en frizeraj, ki očitno tako slabo dela, da nima strank in mora na MONU odpirat stare teme, da se hvali. Haircity, oglaševanje se plača.


Pozdravljena “enatečka”!
Vsako podjetje se trudi z oglaševanjem na svoj način, pri nas smo mnenja, da poleg plačljivega oglaševanja na FB, Instagramu in Googlu, delimo informacije o našem salonu, tudi na različnih forumih.
Menite, da bi bilo bolje , da se registriramo na forum pod lažnim imenom, in potem hvalimo naš salon? Mi nismo tega mnenja….
Lep dan vam želi ekipa HAIRCITY

Jaz se tudi strinjam, da je precej butasto. Lahko bi vsaj povedala kateri konec Ljubljane, ime salona ali telefonsko številko. Ali se samo teleportiraš v salon ko je potreba in ne veš niti ene informacije o salonu. Brez veze

V Kambodži je preprosto moško striženje $2, za umivanje ženskih las in ravnanje ali striženje pa je $4. Brivci na ulici še vedno brijejo za $1. Pol pa pridem nazaj po treh letih in vprašam v enem salonu pa me kap zadene: 20 evrov!!! Kaj toliko stane? Najemnina? Za dva dolarja so mi lepo klasično frizuro naredili in niso mi ušes odrezali čeprav imajo kar ostre škarje iz Tajske. Se bolj splača kupit škarice ali strojček in po kavbojsko pred ogledalo. Se spomnim ko so me postrigli za manj kot jurja v Ptuju….

Enake cene kot za striženje so tam tudi za seks. Torej – idite tja!

Hair City , groza! Oglašujejo, da se lahko friziraš brez naročanja, kar sploh ni res, ker na vrsto sploh ne prideš ali pa čakaš kako uro ali dve. Če slučajno kličeš prei, da ti povedo kakšna je vrsta, se ti oglasijo iz klicnega centra, kjer sploh ne vedo kakšna je vrsta, pa te vseeno prepričujejo da jih obiščeš. V glavnem, če imate preveč časa in ne veste kaj bi sami s seboj, je to pravi kraj za vas.

New Report

Close