Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek imate srečen zakon?

imate srečen zakon?

imate (izključujoč nihanja) v povprečju zakon, za katerega menite, da bi lahko rekli, da je srečen?

Midva nimava.

zaenkrat zelo srečen. skupaj 7 let poročena 2 leti, 2 otroka.

naj tako ostane.

ne več , ……..
že 2 leti

da, zelo. poročena 15 let. Skupaj 16 let.
lp
gugi

Da, izredno.

da, poročena 15 let, skupaj 22 let.

Sicer nisem ravno poročena… Ampak ne, če bi bil ta “zakon” oz. razmerje samo nesrečno, bi še šlo. Ampak ne mine dan brez prepira in vsega imam dost.

Hvala Bogu, ze 10 let zelo srecna skupaj…

to bi mogla može vprašat…veliko je monovk, ki mislijo kako krasne zakone imajo , v resnici se jim pa desci kurbajo…

da

ja, 19 let

To je tudi res. Mene so že večkrat pecali moški, ki so govorili, da imajo super srečen zakon. Kaj jim bom potem jaz? Seveda, za seks. No, pri meni ga nikoli niso dobili, ga pa ziher dobijo pri kakšni.

da, zelo. pa se moraš kar sam potrudit za to

ne. 15 let skupaj oz. poročena

Ja, super srečna sva že 10 let

Jaz sem srečna, mož pa poročen – že 25 let.

Zaenkrat srečen, 7 let, trije otroci.

da

žal ne

Prebiram odgovore in se čudim, koliko jih je nesrečnih. Pa ljudje božji, zakaj vztrajate, če niste srečni? Zaradi skupnih interesov, otrok? Kaj pa vi sami, a si ne zaslužite sreče?
Sama sem samska. Srečna pa tudi.

prijateljica je imela dva otroka in razsut zakon.Pa si je rekla- morda pa še en otrok naredi čudež? Bom potem srečna?
Ne.
Prav hecna je, ko v isti sapi razlaga kako je srečna in gre potem, ko se pogovarja z možem, na WC se pogovarjat in pol še malo zajoka.

Žal mi je za vsako bitje, ki vztraja v nesrečni vezi le zato, ker se boji biti samo.

kaj pa je srecen zakon?

je to to, da čutiš, da si spoštovan, upoštevan, cenjen? Da si deležen pomoči tudi ali predvsem takrat, ko s prstom ne pkažeš na delo? Kadar imaš podobne potrebe, fantazije v postelji kot partner? Ko nimaš zamer do otrok, partnerja? Ko se lahko nasloniš na osebo in ji poveš vse?

najbrž je definicij toliko kot ljudi.
Zagotovo pa ne moreš pričakovati ljubezni če je sam ne daš dajat in če nimaš ok odnosa do sebe. Slab seks je dostikrat odsev odnosa do lastnega telesa in doživljanja sebe.

mhm, za moža pa ne morem rečt 🙂

Čist kul nama je….letos bo 9 let….

New Report

Close