Najdi forum

zmedenost……

kako veš da nekomu res nekaj pomeniš?kako naj ti dokaže razen s besedami?moški namrec imajo bujni besedni zaklad……:)kako naj zaupam fantu ki ga mam zelo rada-na nek poseben način ko pa ne vem ko nisva skupaj….saj mi vedno poroca a kako mu naj verjamen da je res…….poznava se že 9 mescev in sva frenda in med nama je nekaj več……to se čuti ko se vidiva,a problem je tud da se premalo vidiva……..no to je moj problem
help me::::::))))))))

tvoj problem je zmedenost :))) 3x sem prebral tvoj post pa nimam pojma za kaj se gre :)))

lp ajs

P.S. moski imajo bujni besedni zaklad…hm… :))))))

Ja če si želiš kaj več bodi direktna pa je problem rešen. Če se bojiš da boš zgubila prijatelja pa bi vseeno rada kaj več moreš to vzet v zakup.

LP, miki

nova
Uredništvo priporoča

osebno mislim, da bi se vsekakor morala’ dol dat’, pa vaju bo mogoče zmedenost minila…

lahko da samo govori, lahko misli resno. Ker si z njem še najbolj v stiku ti in ne mi forumovci, presodi sama.
Če si pa zelooo zmedena v zvezi s fantom, ti pa svetujem, da se še malo spoznata

lp

A veš kdaj je blondinka zmedena? Ko ima tampon za ušesom, pa svinčnika ne najde.

:)))))))))))))))))))))

Uhh, ta je tud mocna.. ;))))

ha ha….kr scat me je prtisnal:))

Pa ti veš, zakaj imajo blondinke široke popke?

Zato, ker imajo blond frajerje!

LP

Tako se reče dol se dat pa …Pofukij se do konca…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close