Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

sopotnik za kolesarska potepanja

Default avatar

kolesarska potepanja

Iščem sopotnika/co za kolesarska potovanja. Recimo Skandinavija 14 dni, enkrat julija. Možne so tudi druge variante. Recimo Češka, BIH.
Potovanje kombiniram z letalom, vlakom. Spanje: šotor, spalna vreča. Na dan pa recimo 70km. Gorsko kolo.
Želena starost sopotnikov: tam okrog 30 let. 10 let gor ali dol.
Dobrodošli tudi sokolesarji za potepanja po Sloveniji. Eno ali večdnevna.
Dobite me na [email protected]
Default avatar

turbo

iz kje pa prihajaš?
Default avatar

kolesarska potepanja

Celje
Default avatar

alpin

Sem tudi sam ravno hotel objaviti oglas, pa sem potem tole videl...

Tudi sam iščem sopotnico, za julij, predvidoma imam v planu kolesarjenje po Dolomitih, morda Švica, morda kaj drugega, pač po dogovoru... Če pa zahajaš v gore, pa tudi prav. Prihajam iz Lj.
Default avatar

turbo

js ravno dva vikenda nazaj kolesaru po Ludranskem vrhu in proti smrekovcu dokler je pač šlo, norooooo
Default avatar

tjasax

alpin je napisal/a:
Pozdravljen alpin!
Javi se na mail: tjasaxtjasaxgmail.com. Mislim da bi našla kakšen skupen interes.

Lp
Default avatar

alpin

Tjaša, a si dobila moj email?
Default avatar

bic

kje ste že bili s bicikli? moje izkušnje so madžarska, hrvaška, nizozemska in seveda tu. sem is lj, m, 30
Default avatar

kolesarska potepanja

Alpin, če si za, lahko katero rečeva glede potovanj in se mogoče zmeniva. Če si za mi prosim pusti mail ali pa piši na moj mail.
Bic, tudi ti, če seveda želiš. Me zanima kako kaj potuješ okrog :)
Default avatar

kolesarka 38

Jaz bi bila najprej čisto zadovoljna z našimi Brkini, pa Goriškimi Brdi za probo in potem naprej.Če bi šlo seveda.Tako ali drugače.
Default avatar

turbo

to pa ni slaba ideja ;)
Default avatar

kolesarka 38

Turbo, koliko km na dan pa ti misliš, da bi šlo?
A maš kaj izkušenj?
Default avatar

turbo

Ravno v soboto sem naredil 71km. Tko da bi za več dni šel kam kolesarit pa z kakim šotorom al kj tazga še nisem, tk da ne vem kolk bi se v tem primeru dnevn prevozlo, ampak vsaj 100km nebi smel bit noben problem. Nekje do konec junija še mam za izkoristit star dopust, pa sm razmišljaj da bi šel na hrvaško v kak apartma, te pa tm dol okol se preganju :). Ka pravš na kj tazga? Z kakim peciklom se pa ti voziš? Jaz se večinoma z cestno specjalko, mam pa tud gorca, tk da neb biu problem. Lahko se mi javiš na .... [email protected], pa kj več o teh zadevah rečeva.
lp
Default avatar

muri35

no za začetek lahko tudi okoli lj 2 uri :))))
Default avatar

muri35

lahko pa tudi zmenimo za kašno turo preko travelling by bike na FB
Default avatar

e.n.a

Čau!

Tudi jaz iščem družbo za kolesarjenje... Najprej po Slo, kasneje tudi tujina:-)
Tisti z neskončno kondicije žal odpadejo...oz. jst odpadem pri njih. Sem namreč punca. :)

Pa še mail: [email protected].

Lp!
Default avatar

popotnik-

Hay!
To je ena super lepa tema za mene..S kolesarskih potovanj imam kar nekaj izkušenj in se vam z veseljem v bodoče priključim zato se mi oglasite najprej na forum in potem preko maila..
Default avatar

kolesarska potepanja

Popotnik, meni se lahko javiš :)
E.n.a. - midve imava pa nekaj skupnega - ne želimo kakih divjih dolgih tur :)
muri35: a to FB kaj živi?
Default avatar

popotnik-

Ja vredu lahko se zmenimo za kolesarske izlete sem prilagodljiv drugim in nisem trmast.Samo povej mi kam ti lahko pišem.Lep baykerski pozdrv!!

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net