Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prezgodnji izliv

Prezgodnji izliv

Kaj smo že rekle o prezgodnjem izlivu? Da je dobro, če ima moški dva orgazma, ker potem lahko drugič dalje seksa..ali je tudi drugič isto?

Našla sem enega, ki je izjemno ljubeč in simpatičen in oh in sploh…za prezgodnji izliv se je izgovoril na to, da sem ga jaz preveč zrajcala….kar smo zadnjič ugotovile, da ne more biti res…

ni mi zelo narobe hodilo, ker mi paše predvsem muckanje, seksa imam dovolj pri drugih…a bi vseeno vprašala, kaj se še da narediti prej, da ga ne pošljem kar k zdravniku…ideje plis…

Zakaj bi ga pošiljala k zdravniku? Ob predpostavki, da ti res ne manjka ljubimcev, njega in njegovo spermo uporabi za lubrikant, potešil te bo pa naslednji.

Al si ti ena p…….!

nova
Uredništvo priporoča

Dvoje je…rada bi, da me dobro obdela…in…po eni definiciji je ženski smisel življenja materinstvo, moški pa zadovoljitev ženske…rada bi čimveč muckanja, da bi čimbolj dolgo trajalo…to pa bo, če bo on zadovoljen…zadovoljen pa bo, če bom doživela poleg ostalih vsaj semtertja kak vaginalni orgazem…

hi drugarice…:-))

Tako se ti moški izgovarjajo vse življenje, namesto da bi si poiskali pomoč in rešili težavo. Takšen še nikoli nobene ni zadovoljil.

In kaj je po tvoji definiciji prehitro?

Mogoče ti bo v življenju lažje, če se sprijazniš s tem, da smo si ljudje različni. Predvsem je to pametno sprejet druge pošiljaš k zdravnikom. Se pač ne ujemata to si ugotovila dovolj zgodaj, da poiščeš nekoga, ki se bo s teboj ujemal.

Tokrat si pa mimo usekala kiity. Tukaj ne gre za to, da smo si ljudje različni, ampak za to, da imajo eni moški motnjo prezgodnjega izliva, ki jim onemogoča imeti zadovoljujoč spolni odnos. Ne samo to, da njihove partnerke ne uživajo, tudi sami niso sposobni uživanja, ker ves seks mine v strah, da jim bo spet prehitor prišli, ker jim tako ali tkao vedno.

Ali še nisi doživela vaginalnega orgazma ali pa nisi imela opravka s kom s prezgodnjim izlivom…ženska za orgazem rabi več kot dvakrat not in ven…:-)

Tako se ti moški izgovarjajo vse življenje, namesto da bi si poiskali pomoč in rešili težavo. Takšen še nikoli nobene ni zadovoljil.[/quote]

Bo treba probat vsaj 10x , potem pa pametujta….

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Tokrat si pa mimo usekala kiity. Tukaj ne gre za to, da smo si ljudje različni, ampak za to, da imajo eni moški motnjo prezgodnjega izliva, ki jim onemogoča imeti zadovoljujoč spolni odnos. Ne samo to, da njihove partnerke ne uživajo, tudi sami niso sposobni uživanja, ker ves seks mine v strah, da jim bo spet prehitor prišli, ker jim tako ali tkao vedno.[/quote]

Čisto nič nisem mimo usekala. Pravzaprav sem nedolgo nazaj naredila celo raziskavo na to temo.

Prvo sem postavila vprašanje kaj je za njo prezgodnji izliv? Poudarek je na….za njo. Ker zame mogoče ni tako.
Stroka pravi, da kar je manj kot 2 minute od erekcije do izliva. Istočasno pravi, da definicija ne velja v mali milijon primerih med katerim je tudi večja vzburjenost kot navadno in dodaja, da o prezgodnjem izlivu govorimo takrat, ko le ta moti prizadetega ali partnerja. Skratka….krneki.

Tako da, če to moti njega mogoče lahko govorimo o prezgodnjem izlivu. Bo pa to seveda reševal on sam ne pa da ga ena s katero je 1x sexal pošilja k zdravniku.
Dejstvo pa je, da meni mogoče zadostujejo ravno te 2 minute in vse kar je več mi je moteče. Tebe vse kar je manj kot ena ura ne zadovolji. Kateri moški je sedaj zdrav? Tisti, ki zadovolji mene ali tisti, ki zadovolji tebe?

Se strinjam s tabo, da nekateri moški imajo težave ampak je to daleč od tega, da ker ene enkrat ne zadovoljivo so pa že praktično impotentni.

Ali še nisi doživela vaginalnega orgazma ali pa nisi imela opravka s kom s prezgodnjim izlivom…ženska za orgazem rabi več kot dvakrat not in ven…:-)[/quote]

magdalena ne ženska ti potrebuješ več kot ti ta moški očitno lahko da.

Dolgo sem imela takega partnerja in nikoli bolje ni bilo. Ko sem naslednjič na takega naletela, sva s prvim seksom opravila, ker vem da to gre naprej in je vedno tako. Moja izkušnja je taka in tudi z drugimi ženskami ki sem se z njimi o tem pogovarjala, je tako. Enkrat se spametuješ in nehaš poslušati večne izgovore kako si ga zrajcala in mu zato takoj pride.

Ali še nisi doživela vaginalnega orgazma ali pa nisi imela opravka s kom s prezgodnjim izlivom…ženska za orgazem rabi več kot dvakrat not in ven…:-)[/quote]

magdalena ne ženska ti potrebuješ več kot ti ta moški očitno lahko da.[/quote]

Ona rabi trikrat not pa ven…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Nisem še omenila da je on 50+..ima to kaj s starostjo opraviti?

Dolgo sem imela takega partnerja in nikoli bolje ni bilo. Ko sem naslednjič na takega naletela, sva s prvim seksom opravila, ker vem da to gre naprej in je vedno tako. Moja izkušnja je taka in tudi z drugimi ženskami ki sem se z njimi o tem pogovarjala, je tako. Enkrat se spametuješ in nehaš poslušati večne izgovore kako si ga zrajcala in mu zato takoj pride.[/quote]

Zelo redki so patološki primeri…večinoma so problemi psihološkega izvora in se komot dajo zrihtat…pa potrpežljivo babo mora imet dec poleg…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Moj prvi je bil tak, prišlo mu je res takoj, mislim, da niti dvakrat not ni šel 🙂 Ampak je potem druga runda trajala normalno. Tako da mene niti ni motilo.
Ja, opravičilo pa klasika: to se mi dogaja samo pri tebi. Glede na to, da sem bila devica in pojma nisem imela o seksu, ga tako zelo že nisem mogla zrajcat, da bi mu prišlo čisto na suho.
Je pa ta problem prej značilen za mlade kot za izkušene stare mačke. Tako da če do 50. leta tega ni porihtal …

Če si ti pripravljen pet let čakati, da bo šesto leto seks mogoče vsaj zadovoljiv jaz nisem in nikoli ne bo. Sploh pa pojma nimaš o čem lapaš tukaj. Ti kriviš nepotrpežljivost bab, eni krivijo to da jih baba prevec zrajca, v bistvu pa vedno najdete prikalden izgovor za svojo nesposobnost. On ima zdej drugo babo in sem sto posto, da je stvar ista.

Meni je rekel, da sem še ozka, da mu zato hitro pride. Sem bila pač devica. :)))))

ko vas takole prebiram , se vam moram prav smejati 🙂

jaz pa tako mislim, da če se imasta dva rada se spoštujeta , se ujemata v vseh stvareh, da tisti prezgodnji izliv sploh nebi smel biti problem 🙂 vse se da rešiti z sodelovanjem in pogovorom , je sto in en način. 🙂 To nebi smel biti razlog da bi te ženska dala na čevelj, pišem iz lastnih izkušenj…. pa sem tut že blizu abrahama… no še par let manjka :))

Moder je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Medo, to je problem če je moški tako sebičen, da ve da partnerici ne omogoča kvalitetnega seksa (parkrat non in ven je totalna beda) in namesto, da bi si iskal strokovno pomoč, partnerko več let ali tudi desetletij fila s trapastimi izgovori. To je sebilnost, sebičnost pa ni ljubezen. To je seks od katerega partnerka nič nima, njemu pa pride. Briga ga, do naslednjič.- To ni nobena ljbezen.

Ja to ni ljubezen. Torej zakaj ostati z nekom kjer ni ljubezni?
Nima pa to nobene veze z zdravstvenimi težavami.

Če si ti pripravljen pet let čakati, da bo šesto leto seks mogoče vsaj zadovoljiv jaz nisem in nikoli ne bo. Sploh pa pojma nimaš o čem lapaš tukaj. Ti kriviš nepotrpežljivost bab, eni krivijo to da jih baba prevec zrajca, v bistvu pa vedno najdete prikalden izgovor za svojo nesposobnost. On ima zdej drugo babo in sem sto posto, da je stvar ista.[/quote]

Jaz sem pa siguren da zdej vse štima , ker ga ne sekira več ena zagamana baba…

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸ Ne prekidaj ženu dok šuti... °°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

to je problem .. magdalena je napisala, da izjemno ljubeč in simpatičen in oh in sploh…za prezgodnji izliv se je izgovoril na to, da sem ga jaz preveč zrajcala….kar smo zadnjič ugotovile, da ne more biti res…

to se pravi da ni egoistin ali sebičen , samo delno bi mu verjel da ga je preveč zrajcala, oziroma vzburila , delno pa mu je bilo nerodno da ima prezgodnji izliv in se je pač tako izgovoril , saj drugič ali četrtič bo že bolje … verjemi magdalena , pa pogovarjat se je treba iskreno … pa veliko sreče

Moder je tisti človek, ki ve, kje bo našel tisto, česar ne ve.

Pa ne razumem. Eden ima premajnhnega, drugi prevelikega, tretji prezgodaj konča, četrti spet tri dni ne konča, naslednji noče oralno, spet en noče analno, un pa noče pri luči?. Ja kolk pa jih morate imet-probat, da poiščete, najdete “tapravga”. Kaj pa če bi moški tako delali?. Ta ima premale joške, ta prevelike, ta ima preosko, ta je vsa razvaljena, ta ne zna kuhat, ta ima pobarvane lase, ta jih nima. Ja, kam pa prdemo.
En, ki tsamo razmišlja in je malo starejši.
Kaj pa notranja oprema? Saj veste kaj tu spada. LP.

New Report

Close