Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brad in Angelina na 24 ur…

Brad in Angelina na 24 ur…

Včasih pogledam novice na 24 ur in sem zasledila, da imajo kar neko svojo “nadaljevanko” o tem paru, nekakšna soap opera, ki je popolnoma izmišljena. In to izmišljena do vsake podrobnosti, kot naprimer današnja…. Sploh ne morem verjet. To si lahko privoščijo samo zato, ker je Slovenija bogu za hrbtom in itak noben ne ve kaj se tukaj piše. Za crknt od smeha (ali žalosti).

naši samo prepisujejo, izmišljujejo si drugi

http://backseatcuddler.com/2009/05/02/brad-pitt-angelina-jolie{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}E2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}99s-nasty-breakup-{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}E2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}93-brad-takes-the-kids/

http://www.showbizspy.com/article/183948/angelina-jolie-brad-pitt-officially-split-report.html

če pa še kdo verjame tem štorijam, sem pa picikel.

hecnoje, da ko se bosta zares ločila, folk verjetno še tri leta ne bo verjel.

Ja, itak, Slovenija lansira take novičke. Ti si šele bogu za hrbtom. :)))

nova
Uredništvo priporoča

Danes po spletu množično krožijo sami brezvezni trači in izmišljotine. Od tega razhoda, ki so ga malo bolj resni mediji (CNN) že zanikali pa še do večjega absurda, da je umrl Johnny Depp. Groza kam gre to novinarstvo.

Terrible Rumors on the Internet Are Not Being Backed Up by Facts at This Time

Johnny Depp is not dead, Johnny Depp did not die in a car crash, and Brad Pitt and Angelina Jolie did not break up. Brangelina split and Johnny Depp death rumors are taking over the internet today, and the sites that are proclaiming Is Johnny Depp Dead? Did Brad Pitt and Angelina Jolie Break Up? was There a Car Crash? Come on People the rumors to be true are not backing them up with any facts. As far as we know, Johnny Depp is doing just fine, and has not been in any type of car crash. At this time we feel it is pretty safe to say that Johnny Depp is doing fine right now, and probably getting ready to get back into character for Pirates of the Caribbean 4.

zaradi takih novic nihče kar nekaj časa ni verjel, da je Michael Jackson v resnici umrl.

Mene res bolj malo zanima, kaj se dogaja z ljudmi, ki jih ne poznam, ampak tudi te novice ne moremo preverit, tako da je ravno toliko kredibilna, kot tista zgornja. Je sicer pozitivna in manj zanimiva za razliko od prve, je pa ravno tako lahko izmišljotina.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Včeraj so sicer previdno in z nekim čudnim zadržkom povedali, da se “menda” ločujeta brad in angelina, ker da si pri odvetnikih urejata delitev premoženja…..

Če to povedo na RAI poročilih, bi rekla, da je menda prej preverjeno, a ker novica o delitvi premoženja, ne pomeni nujno da se dva ločujeta je pač novica čisto okej predstavljena, da se pač proda in dvigne gledanost.

Parček je morda res delal kakšne finančne transakcije, iz česar je kakšen levi paparazzi sklenil, da gre za ločitev, morda je en drugemu nakazal nek denar ali kaj podobnega…….

eh ja,

No tudi mediaset je povedal enako.

od kdaj imajo paparazziji vpogled v kakršnekoli finančne transakcije?

da se ločujeta pitt in jolie, kroži po internetu že odkar sta skupaj. vsakih par mesecev je kakšna udarna novica na to temo.

Tako je. Teh tračev in še hujših obtožb je ogromno, tako da jih sploh več ne zanikata, ampak samo še ignorirata, ker drugače bi se jima itak zmešalo tem neumnim tabloidom bi pa še povečala branost. Mislim, da sta med znanimi tudi med redkimi, ki nimata publicista.

Se mi pa že prav smilita, ker sta po intervjujih sodeč oba izjemno simpatična, razgledana in “prizemljena” oziroma normalna in izgledata res zelo zaljubljena. Pa tudi, ko sem brala razne izjave in intervjuje drugih “holivudčanov” sem bila prav presenečena, kako zelo sta priljubljena in kako ju imajo vsi radi, ti rumeni mediji pa so tako sovražno nastrojeni proti njima (seveda na zahtevo bralcev, ki so še kar obsedeni z Bradovim prvotnim zakonom). Najbolj se mi pa smilijo njuni otroci, ki se bodo morali s temi lažmi vsakodnevno spopadati.

Sem včeraj med tem kaosom o razhodu naletela na tole stran, kjer je objavljenih nekaj naslovnic tabloidov. Potem vidiš, kakšne bedarije so že vse pisali odkar sta skupaj in kolikokrat bi morala že narazen.

moja teorija je bila, da je angie rekla bredu, naj da 1/4 njunega premoženja za haiti (saj je bilo nekaj govora, da ji bo moral dat bredi četrtino svojega denarja, ne?) to je slišal poba, ki občasno puli plevel po vrtu in to povedal v diskaču eni fufi, ki je v tistem hrupu vse narobe razumela in tako naprej. boste videli, prej se bo kraljica elizabeta od filipa ločila kot bosta šla pa ta dva narazen ; DDD

Joj, ste dvolične. Ja, seveda, ta dva bosta ostala skupaj. Zakaj že? Ker sta slavna?

Kaj pa teorija, ki se sicer pojavlja v vsej temah o varanju?

Kdor prevara enkrat, bo varal zmeraj?

Tako kot se je ta ‘ljubezenska zgodba’ začela, sem 3000 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} , da ne bo trajala. Ona se ga zdaj seveda oklepa z armado otrok, ampak slejlkoprej mu bo dojadilo.

Varalica pač.

New Report

Close