Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nova reklama za loreal, meša se mi

nova reklama za loreal, meša se mi

Ne morem in ne morem se spomniti, kje je že igrala ta ženska, ki je v zadnji reklami za Loreal. Tuhtam, kot da nimam drugih skrbi v življenju. Podobna je Jessici Biel ( Sedma nebesa, Teksaški pokol…), vendar ni ona. Prosim, pomagajte mi!

A ni to An die McDowell?

metamarjeta, neeeeeeeeeee! Njo poznam. Malo mlajša je. Čisto nova reklama. Ni niti Penelope Cruz, niti Eva Longoria. Hvala vseeno.

Zmaga Jupiiiiiiiiiii …. ah sem trmasta pa najdem…. kaka nagrada ??? 😉

http://www.youtube.com/watch?v=nyqH-oV74Ic
http://www.imdb.com/name/nm1431940/

Še skrivnost kako sem našla….. v you tube odtipkala loreal advert…. in evo.

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Matr, v Lost je igrala, jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ena, ki ve, ♥♥♥♥♥♥♥♥♥!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hvala, hvala, še veš ne, kako si mi olajšala življenje:)
Nagrada….hm………prideš na pir? 🙂

Jaz pa v google loreal commercial pa svašta, pa je ni blo…………………….

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kako veš, da mam rada pir ,))))

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kako veš, da mam rada pir ,))))[/quote]

Ti veš, kako najti nekaj zame, jaz pa vem, kaj paše tebi:)))))))))))))))))))))))))))))

Sicer pa ti lepo jutri dopoldne močno drži pesti za mene, ker grem na razgovor in upam, da dobim službo, ker se mi že meša ;)))…. pa bo zadeva skompenziana 😉

E, zmenjeno! Čeprav je tvoj problem manjši, kot moj:)))). Hecam se. Ej, drži se, res bom mislila nate, ob priliki pa mrbit res greva na pir! Srečno!

Ej hvala…. na pir greve pa mrbit res lahko 😉

Nč greve, lumpa! Greva!!!!!!!!!!!! 🙂

Una iz LOST!

Ha, ha mene je tudi par dni mučilo isto vprašanje. In…včeraj zvečer se mi je razsvetlilo. Kakšno olajšanje, ane?

Mene pa zanima kdo je ta punca, ki dela reklamo za Angal… Kdo ve?

Zanimivo, da igralak z toliko denarja dela reklamo za podjetje ki masovno vso kozmetiko testira na živalih.

Ma kaka igralka….

To je ena farmacevtka, zaposlena v Leku…

New Report

Close